wolf vs familia storm

  • Autor subiect DeletedUser18409
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18409

un razboi al uni trib mic contra unei mari familii...
oare cine va castiga?
 

DeletedUser43169

In primul rand multumim pentru aprecieri ! nu suntem in top .
In al doilea rand cred ca e o intrebare retorica :)
 

DeletedUser42520

Cavalerule,cred ca trebuia sa incepi:
"Hello,i'm "cavalerul danubian" and welcome to JACKASS" :)

Mi se pare aiurea un astfel de razboi,nu se pune problema de cine il castiga,se pune problema de cat rezistati,sunt 1500 de sate vs 270,la ce te astepti?.
 

DeletedUser18409

ce sa zic...s-au mai vazut buturugi mici
daca v-au cerut si voua ajutor inseamna ca i-am zgaltait putin
 

DeletedUser42520

Vorba lui Cristi,"nu cred ca e cazul vostru" :)
Nu ne-au cerut noua ajutor,noi purtam alt razboi alaturi de ei.
Problema este matematica,la fiecare sat de-al vostru,ei au 6 sate,nu aveti cum,asta incerc sa iti explic.
Mult noroc in acest razboi,poate ai tu dreptate.
 

DeletedUser41505

Cavalerule,cred ca trebuia sa incepi:
"Hello,i'm "cavalerul danubian" and welcome to JACKASS" :)

Mi se pare aiurea un astfel de razboi,nu se pune problema de cine il castiga,se pune problema de cat rezistati,sunt 1500 de sate vs 270,la ce te astepti?.


lasa. pe l2 am fost inamici eu (wwizz) si cavalerul (MENTHOR) , proportia era asemanatoare. si au rezistat.

Nu rezistam, asta e, sunt jocuri si pe facebook nu?:)
 

DeletedUser18409

da fitzosule si pe langa voi ne mai bateam si cu marile familii ew si dbd
numarul trupelor e mai putin important in razboi,conteaza felul in care le misti
 

DeletedUser

degeaba sunt 6 sate la 1 , daca nu stiti sa folositi avantajul asta in favoarea voastra puteti sa va luati o palma buna
in mod normal din 2 organizat ar trebui sa distrugeti cel putin 60% din totalul lor de trupe , acum depinde si cum atacati , pe cine
 

DeletedUser42520

Tati,cand sunt 250 de sate vs 1500,imi este destul de clar despre ceea ce va urma intr-un eventual razboi.Nu mai suntem la inceput de lume,cand erau noobi cu puncte multe si trupe putine,deja orice prost are 3-4 fulluri de atac,si daca va infig cate 1 full pe fiecare sat (250 de sate in total),nu stiu pe unde scoateti camasa,cat or fi ei de idioti,un click sunt in stare sa de-a,si eventual sa puna si niste nobili in coada cu t-train si sa le sincronizeze.Totusi,ST nu sunt o gasca de noobi,sunt chiar buni.
Sa lasam filozofiile,chiar si cu un grup de jucatori foarte experimentati,este greu sa faci fata la un adversar care are 6:1 raportul satelor.
Eu iti urez mult succes si sa-mi demonstrezi ca ma insel,eventual sa pui si niste statistici.
 

DeletedUser

Cavalerule ... S R-ul nu a intrat in razboi cu voi, pentru a ne ajuta pe noi. S R-ul a intrat in razboi pentru a ne ajuta cu GMNY... cu voi, doar noi avem treaba. Cat despre cele 250 de sate ale voastre... ce sa zic=)). Sunteti maxim 10 jucatori in Wolf... restul sunt doar asa, de umplutura.
 

DeletedUser

Scuze pentru spam, dar aici e statistica:

Parte 1:
Triburi: ST-1, ST-2, ST-3, ST-4
Parte 2:
Triburi: WOLF, WOLF-A

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,734
Tabăra 2: 328
Diferență: 1,406

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 26
Tabăra 2: 16
Diferență: 10

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,388,439
Tabăra 2: 829,143
Diferență: 5,559,296

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 122,933
Tabăra 2: 61,491
Diferență: 61,442

chart
 

DeletedUser41505

Cavalerule ... S R-ul nu a intrat in razboi cu voi, pentru a ne ajuta pe noi. S R-ul a intrat in razboi pentru a ne ajuta cu GMNY... cu voi, doar noi avem treaba. Cat despre cele 250 de sate ale voastre... ce sa zic=)). Sunteti maxim 10 jucatori in Wolf... restul sunt doar asa, de umplutura.

spionii matale te au dezinformat.
 

DeletedUser42505

Daca tot folositi numele nostru in discutii,poate ar trebui sa ne puneti si pe noi la curent cu detaliile
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus