wolf vs familia storm

  • Autor subiect DeletedUser18409
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser42520

spionii matale te au dezinformat.

nu inteleg nimic din postarea ta,spionii lui din S R? sau din WOLF? sau din propriul trib? traiesti cu impresia ca ne-am alaturat STORM-ului contra voastra,voi fiind niste scule.
vorba lui iuli,poate ne spui si noua ce avem de gand.
 

DeletedUser41505

nu inteleg nimic din postarea ta,spionii lui din S R? sau din WOLF? sau din propriul trib? traiesti cu impresia ca ne-am alaturat STORM-ului contra voastra,voi fiind niste scule.
vorba lui iuli,poate ne spui si noua ce avem de gand.

analizeaza contextul in care am scris acea fraza. nu iti inteleg agresivitatea din ton.
 

DeletedUser41505

si as prefera sa nu jignesti. suntem orice numai "scule" nu. daca ai fi avut bunavointa sa cauti pe twstats ai fi vazut ca nu suntem niste incepatori. chiar daca nu ajungem la "maretia lu' matale".
 

DeletedUser42520

ce sa zic...s-au mai vazut buturugi mici
daca v-au cerut si voua ajutor inseamna ca i-am zgaltait putin

Prima oara el,a doua oara tu spuneti ca noi ne-am alaturat celor din storm impotriva voastra,poate ne spuneti si noua ce avem de gand,ca stiti mai bine decat noi.Chestia cu "cauta-ma pe TW nu imi place,aici nu ai demonstrat nimic,la fel ca mine de altfel,insa relevant este si clasamentul.Nici nu postam daca nu ne aduceati in ecuatie degeaba,ce parere vrei sa imi fac despre voi inafara de niste "scule",din moment ce considerati ca o familie cu 6 triburi din top are nevoie de inca o familie cu 6 triburi,dintre care 4 in top10,sa va faca fata voua,la o familie cu doua triburi?

@Acest mesaj nu mai necesita raspuns,nu vreau sa creez polemici,stii foarte bine ce am vrut sa spun.V-am pupat si mult noroc.
 
Scor reacție
209
Adi, fara suparare dar la mintea voastra orice e posibil.

Lulule, da ma macina :(.

Eu cred ca pana la urma asta e farmecul jocului : sa ataci in toate directiile si sa fii atacat din toate directiile. Nu sa astepti, poate mai pica ceva la interne.

Bravo wolf ca vor sa lupte pana la sfarsit, sper. S-au mai predat niste neinfricati : D.N.D. le zicea.
 

DeletedUser41505

Prima oara el,a doua oara tu spuneti ca noi ne-am alaturat celor din storm impotriva voastra,poate ne spuneti si noua ce avem de gand,ca stiti mai bine decat noi.Chestia cu "cauta-ma pe TW nu imi place,aici nu ai demonstrat nimic,la fel ca mine de altfel,insa relevant este si clasamentul.Nici nu postam daca nu ne aduceati in ecuatie degeaba,ce parere vrei sa imi fac despre voi inafara de niste "scule",din moment ce considerati ca o familie cu 6 triburi din top are nevoie de inca o familie cu 6 triburi,dintre care 4 in top10,sa va faca fata voua,la o familie cu doua triburi?

@Acest mesaj nu mai necesita raspuns,nu vreau sa creez polemici,stii foarte bine ce am vrut sa spun.V-am pupat si mult noroc.

dupa cate ai observat eu nu am folosit niciodata termenul sr in discutiile mele. deci cred ca ar fi mai bine sa intrebi colegul care a folosit.....
 

DeletedUser18409

toata lumea stie ca storm vor face parte din familia voastra cad de curand
o parte din ei si unul e in granita noastra deja au intrat la voi
dupa ce vor termina cu internele vor intra la voi
o familie atat de mare cand fuzioneaza inseamna ca au probleme
cand se va intampla asta noi ne vom considera invingatori
si nu uitati ca nu sunteti singurii pe lumea asta
sa ** din spatele punctelor e usor
 

DeletedUser

toata lumea stie ca storm vor face parte din familia voastra cad de curand
o parte din ei si unul e in granita noastra deja au intrat la voi
dupa ce vor termina cu internele vor intra la voi
o familie atat de mare cand fuzioneaza inseamna ca au probleme
cand se va intampla asta noi ne vom considera invingatori
si nu uitati ca nu sunteti singurii pe lumea asta
sa ** din spatele punctelor e usor

Prietene nu stii ce vorbesti.
 

DeletedUser

"o familie atat de mare cand fuzioneaza inseamna ca au probleme
cand se va intampla asta noi ne vom considera invingatori
"

Voi? invingatori? :))

Da... faci bine ceea ce faci. Continua sa visezi! :)
 

DeletedUser42520

Ma,eu nu vad problema voastra,ce va tot intereseaza ce face familia sr? sunteti voi implicati? Foarte bine,daca facem atatea greseli si avem probleme,vom fi mai usor de infrant. Noi venim sa comentam de partea voastra administrativa? SR se mentine de la inceputul lumii in primele 3 triburi si in top si la agresori,asa ca nu vad care e problema asa grava incat trebuie sa o enuntati din 3 in 3 posturi.

@daredevil:
Max 2-5 c (457|271) K24 8,547 Daredevil MephistO [TDN-24] MaximusMax [S R-Ab] 2013-01-11 12:22:01
Max -2-4 c (461|272) K24 7,374 Daredevil MephistO [TDN-24] MaximusMax [S R-Ab] 2013-01-11 02:21:05
Max 2-3 (457|272) K24 2,956 Daredevil MephistO [TDN-24] MaximusMax [S R-Ab] 2013-01-10 21:41:56
Max 2-1 (459|274) K24 4,428 Daredevil MephistO [TDN-24] MaximusMax [S R-Ab] 2013-01-10 16:02:28
Max -2-2 c (459|275) K24 7,952 Daredevil MephistO [TDN-24] MaximusMax [S R-Ab] 2013-01-09 01:35:31
022--Pentru Devil s Playground (455|232) K24 7,285 Daredevil MephistO [TDN-24] Agamemnon [S R-Ab] 2013-01-06 10:50:15
102...Dallas (450|229) K24 1,374 Daredevil MephistO [SIT] Agamemnon [S R-Ab]

Probabil ca acum plangi pe forum ca nu ai prins si tu un loc la "bord",acum trebuie sa stai in tribul ala,un asa mare jucator ca tine,care la tot pasul spune "cauta-ma pe TW stats", ca si cum ar fi mare vedeta,mai lasa frustrarea aia si nu iti mai face tu probleme pentru noi,ca noi stim foarte bine ce facem. V-am pupat.
 
Scor reacție
209
Unde am scris eu sa ma cauti pe twstats? M-ai confundat :p.

Nu ma consider mare jucator, stai linistit.

Si chiar n-am ce cauta printre voi. Niciodata nu mi-am dorit sa fiu membru al marii familii SR.
cat or fi ei de idioti,un click sunt in stare sa de-a,si eventual sa puna si niste nobili in coada cu t-train si sa le sincronizeze
- afla ca aveti unii pe acolo care nici atat nu sunt in stare sa faca.

Acele sate pierdute le atacase masiv cu o saptamana inainte si Agamitza. Dar nu a luat niciunul saracutul. Crezi ca plang ca le-am pierdut intr-un final ? N-ai sa vezi asa ceva vreodata. Si cum a zis cineva pe aici, la adapostul punctelor si dintr-o mare de albastru, dupa ce ai recrutat toata harta, e usor sa dai din gurita.

Referitor la tribul in care sunt acum, zic ca s-au descurcat destul de bine avand in vedere ca ne sunteti adversari. Sunt organizati si activi, spre ghinionul nobililor vostri.

Pentru SR, tot dispretul. Daca dau de o nuca mai tare, se pun pe recrutat. Dar cel mai josnic mi se pare ca umblati cu spioni, la "valoarea" voastra. Asta demonstreaza cat de frustrati sunteti cand vedeti ca nu reusiti, oricate full-uri ati strica. Cu imbarligatul ati ajuns foarte departe, de la bun inceput. Sa vedem cat o sa mai dureze.

Vedeti ca G~SK si G~T au 4 secrete. Negociati ceva acolo, mamutilor ;).
 

DeletedUser43296

Parca era topicul WOLF vs STORM. :D

Si ca un mic off-topic,

"o familie atat de mare cand fuzioneaza inseamna ca au probleme
cand se va intampla asta noi ne vom considera invingatori"


Cand se va intampla asta, daca se va intampla asta, sigur wolf nu va mai fi, cel putin nu in K42, poate pe la alte margini :). Pana atunci, ramane de vazut, ce si cum, si daca iar dati organizat pe satucul meu, ca si ultimele 2 incercari, atunci chiar mai aveti de invatat :)

Cat despre

Pentru SR, tot dispretul. Daca dau de o nuca mai tare, se pun pe recrutat. Dar cel mai josnic mi se pare ca umblati cu spioni, la "valoarea" voastra. Asta demonstreaza cat de frustrati sunteti cand vedeti ca nu reusiti, oricate full-uri ati strica. Cu imbarligatul ati ajuns foarte departe, de la bun inceput. Sa vedem cat o sa mai dureze.

Pana si recrutarea inseamna castig de razboi, pana la urma conteaza reusita!
 

DeletedUser42505

Deja m-am saturat de toate afirmatiile prostesti aduse la adresa noastra,mephist0!
Daca era vreun jucator care ar fii demostrat ceva pe acest joc,ziceam si eu ca o avea motivele lui sa comenteze la adresa S R-ului...dar atat timp cat nu s-a gasit acea persoana,ar trebui sa-ti iei si tu jucariile si sa te muti la alta groapa cu nisip,ca aici te faci singur de ras.
Sa fiu putin ironic:daca vrei un autograf de la unul dintre colegii mei,cauta-l pe joc,nu pe extern!
Mult succes in a fii victima!
 

DeletedUser42505

De sanatatea mea iti faci tu griji?
Multumesc,dar nu e nevoie...

P.S.:Cred ca postam intr-o tema inadecvata...mai bine mergem la disutii libere/mesaje amuzante
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus