wolf vs familia storm

  • Autor subiect DeletedUser18409
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Scor reacție
209
Erau aliati cu War, nu?

Eisberg a spus:
satele respective n-au fost cucerite de [player]maniaksnakey[/player], ci cedate de [player]toxicoman[/player]. le-a luat pe bonus de noapte si a venit direct cu sprijin pe ele. [player]king maxx[/player] a spart deja 2 fulluri acolo si degeaba...:(
deh, e mai greu sa lupti atunci cand dusmanul este chiar in interiorul tribului...:(

Si nu e singurul caz : Noxe si Syrio Forell II, Agamemnom si un ecou (il zapacesc cu atacurile, apoi cand vede ca nu mai are scapare cedeaza satele care bineinteles, aveau cate 10k din fiecare in secunda 2 si n-am mai putut face nimic).

Inclin sa cred ca doar asa puteti, prin jocuri de culise.

Multa bafta wolf.
 

DeletedUser43296

Aveam placerea de a detine un TOPIC cu numele familiei din care fac parte, si acela facut de "inamic" :D si au venit baietii mari si ne-au furat atentia :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42505

Scuza-ne huler:)))
Mai nou topicul asta l-au transformat in ''bancuri''
Noi nu mai intram aici,mergem sa ne distram la ''Razboaiele l30''
 

DeletedUser43296

Poi daca asa sta treaba, ma bag si eu :D

Si ca sa revenim la subiectul temei, :D cand mai primim si noi un organizat :D vrem sa jucam cinstit, voi 1 noi 1 :). cei mici au prioritate ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18409

storm cat e de mare nu va reusii nimic impotriva wolf
ati dat pe organizat numai impotriva mea 200 de atacuriati aruncat vre-o mie in lupta dar ce sa va fac daca nu stiti sa dati nici macar fake-uri
te lauzi ca ai pastrat un sat care a primit sprijijin de la toata familia :)))
amuzant...daca erau nobili in apropiere fi convins ca-l pierdeai prietene
ai uitat sa spui cata defensiva ati tocat acolo
 

DeletedUser43296

Amuzant, eu nu vad nimic amuzant. sa nu uitam ca jucam triburile unde totul se face in echipa :p si daca primeai 200 de atacuri sunt sigur ca nu aveam 700k la inamici invinsi :D asa ca sa pastram micile "laude" pentru amatori, aici macar sa fim mai serios :))
 

DeletedUser

Cavalerule ti-o spun sincer... Wolf sunt la periferia intereselor noastre ;). Noi am avut prima data razboi cu GMNY... dupa v-ati bagat si voi nasul unde nu va fierbe oala. Ati atras atentia asupra voastra si acum veti fi victime sigure. Nu prea imi place sa tot dau din gura... vom vedea cand trecem la fapte ce si cum:).

Bafta:) o sa ai nevoie.
 

DeletedUser41505

Cavalerule ti-o spun sincer... Wolf sunt la periferia intereselor noastre ;). Noi am avut prima data razboi cu GMNY... dupa v-ati bagat si voi nasul unde nu va fierbe oala. Ati atras atentia asupra voastra si acum veti fi victime sigure. Nu prea imi place sa tot dau din gura... vom vedea cand trecem la fapte ce si cum:).

Bafta:) o sa ai nevoie.

Ingamfat si "acru" mai esti defensivule :))

si daca omorati wolf-ul ce? suntem la colt de strada aici , care e mai tare la bataie? asta este, pierdem; pierdem, nici o problema... Exista facebook, repet, cu 1 milion de jocuri.

Da sunteti un trib bun, recunosc asta, ca sa devii bun, trebuie sa te bati cu cei buni, asta facem noi!

Cand o sa crapam, spunem, da ne-a invins un trib foarte organizat si bun! E o onoare ptr noi!;)
 

DeletedUser39475

Adi, fara suparare dar la mintea voastra orice e posibil.

Lulule, da ma macina :(.

Eu cred ca pana la urma asta e farmecul jocului : sa ataci in toate directiile si sa fii atacat din toate directiile. Nu sa astepti, poate mai pica ceva la interne.

Bravo wolf ca vor sa lupte pana la sfarsit, sper. S-au mai predat niste neinfricati : D.N.D. le zicea.

Eu zic ca e mai frumos sa castigi un joc. Sunt 2 tipuri de jucatori:
1. Cei de care zici tu- jucatorii de granita si 2. cei ce nu le place actiunea, nu au asa mult timp si ajuta la dezoltarea tribului cu defence din spate. De ce sa nu le satisfac si la aceasta tipologie de jucatori doleantele?

Si chiar n-am ce cauta printre voi. Niciodata nu mi-am dorit sa fiu membru al marii familii SR.
- afla ca aveti unii pe acolo care nici atat nu sunt in stare sa faca.

Acele sate pierdute le atacase masiv cu o saptamana inainte si Agamitza. Dar nu a luat niciunul saracutul. Crezi ca plang ca le-am pierdut intr-un final ? N-ai sa vezi asa ceva vreodata. Si cum a zis cineva pe aici, la adapostul punctelor si dintr-o mare de albastru, dupa ce ai recrutat toata harta, e usor sa dai din gurita.

Referitor la tribul in care sunt acum, zic ca s-au descurcat destul de bine avand in vedere ca ne sunteti adversari. Sunt organizati si activi, spre ghinionul nobililor vostri.

Pentru SR, tot dispretul. Daca dau de o nuca mai tare, se pun pe recrutat. Dar cel mai josnic mi se pare ca umblati cu spioni, la "valoarea" voastra. Asta demonstreaza cat de frustrati sunteti cand vedeti ca nu reusiti, oricate full-uri ati strica. Cu imbarligatul ati ajuns foarte departe, de la bun inceput. Sa vedem cat o sa mai dureze.

Vedeti ca G~SK si G~T au 4 secrete. Negociati ceva acolo, mamutilor ;).

Un razboi sa castiga in primul rand cu diplomatia, ulterior cu presiunea pe care o pun atacurile, dominarea etc. Dupa ce se infaptuieste si asta, urmeaza bineinteles recrutarea. Nu poti innobila toate satele dusmanului. Aici mai intervin si recrutarile. Daca nu iti convine sa sti ca gresesti.
Sti care e ideea? De ce nu recrutezi si tu daca poti? Dar stai, am uitat ca nu poti. Nu poate oricine sa recruteze ce isi doreste sau sa faca un act dipomatic ce si-l doreste. Si de asta sa tii cont! Trebuie sa ai un anumit statut sa poti face asta.
Eu zic ca tribul in care esti tu, daca se organizeaza ceva serios acolo, zburati ca pasarelele in tarile calde.:)
Dar pana acum am avut destul de "nuci tari", cel putin asa ziceau adversarii. Si uite ca nu ne-a facut fata nimeni. Sa aiba grija un trib care se crede "nuca tare" sa dea de noi, ca va fi ultima intalnire. Stiu ce jucatori are tribul asta crede-ma. Stiu de ce sunt ei in stare.
Si sa sti ca nu e dispret ce simti tu, esti doar confuz. Sa iti zic cum se numeste? INVIDIE! Asa se numeste. :)

Mai uita-te pe triburi inainte sa ne numesti mamuti. :) A fost un moment in care am fost, dar s-a dus repede acel moment. Cartile sa zicem ca le-am jucat inca de la inceput, inca de pe vremea TOM-ului. Am intalnit oameni cu care am avut ce vorbi, care stiu sa se tina de un cuvant. Am mers cum am planificat, nu a fost nimic anapoda, si totul e cum am vrut sa fie in momentul de fata. Daca nu iti convine asta, o sa vedem mai tarziu daca e eficient sau nu.

Mie unul imi place sa castig. Imi place sa fiu eficient, nu doar eficace. E o mare diferenta.
Ce sa zic...restul e can-can!
Succesuri!

PS: Nu o lua ca un atac la persoana. M-am inteles bine cu tine pana acum, am jucat putin impreuna, dar nu m-am putut abtine sa iti raspund la ceea ce ai scris.
 

DeletedUser43296

Fitzosul, nu cred ca a zis cineva ceva de omorat, sau de lupte de strada, ideea noastra a ramas aceeasi, razboi inutil la limita intereselor noastre :D.
 

DeletedUser18409

hai ca sunteti interesanti...suntem la periferia intereselor voastre...pfff
de aceea ati lansat pe noi pese 1000 de atacuri
sunteti ridicoli zau...
desi ati lansat peste 1200 de atacuri,noi suntem cu 5 sate pe plus dupa organizatul vostru
sa ma ia naiba daca nu imi place :)))
 

DeletedUser41505

hai ca sunteti interesanti...suntem la periferia intereselor voastre...pfff
de aceea ati lansat pe noi pese 1000 de atacuri
sunteti ridicoli zau...
desi ati lansat peste 1200 de atacuri,noi suntem cu 5 sate pe plus dupa organizatul vostru
sa ma ia naiba daca nu imi place :)))

:))) ce om esti si tu mai frate :))
 

DeletedUser18409

lasa-i fitzosule ca le-a pierit aroganta
in afara de kandrat restul sunt in afara
 

DeletedUser41505

lasa-i fitzosule ca le-a pierit aroganta
in afara de kandrat restul sunt in afara

chiar imi pare rau ca trbuie sa ma bat cu kandrat. i ar fi stat ma bine ca si coleg. sau aliat.

in fine. aut luat baietii 12 aseara. azi nu mai au niciunul. pacat ca le au luat pe nepasarea unora de la noi.

respect storm dar mai ales kandrat si huler.
 

DeletedUser41505

de aia nu stiai cui din noi sa-i lasi sitter la organizat ;)) sau poate nu stiai cine lanseaza nobilii si ai zis sa dai cu banu :D calmate cavalerule, viata e inainte :p

Bre Dane. o sa iti explic cum sta cu sitterul cand nu o sa mai fim cu rosu. DACA nu o sa mai fim vreodata.
 

DeletedUser18409

mah era o strategie sa va scot pe cate unul din joc:))
ati mai muscat voi d-astea...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus