wolf vs familia storm

  • Autor subiect DeletedUser18409
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Bine ati zis ca am trimis 1200 de atacuri , dar poate majoritatea erau fake-uri , numarati si voi cate au fost reale si cate fake-uri si daca alea reale si-au atins obiectivul si anume distrugerea trupelor sau cucerirea satului . Eu nu am putut dispune de nobili , ei fiind ocupati cu inobilatul , o sa vin si eu mai in sud sa am parte de niste "placeri" .
 

DeletedUser18409

vei avea acelasi rezultat ca si colegii tai
te astept si pe tine
 

DeletedUser43296

Poi pana la urma urmei cavalerule, imi aduc eu baietii in sudul meu :))
 

DeletedUser

http://www.youtube.com/watch?v=7PLuhK82Xjs

Chihuahua here
Chihuahua there
Everybody wants it everywhere
Sing it loud
And life can be so easy Chihuahua

What can make you move Chihuahua
Can you feel the groove Chihuahua
What can make you dance
Oh Chihuahua!
What can make you sing Chihuahua
Take it and you win Chihuahua
What can bring you joy
Oh Chihuahua!

:D Asta e tot ce aud aici
 

DeletedUser

Apropo Fitzosule :D

Mi-a adus astazi Dan la cunostinta o nemultumire de-a ta, datorata actiunilor mele. Nu este vorba ca nu va respect :). Pe Allixia il respect de cand am inceput lumea 30... suntem prieteni pe joc si ne intelegem bine. Dan din cate observ te respecta asa ca nu am nimic cu tine, prin prizma faptului ca am incredere in judecata lui. Mai sunt 2-3 jucatori care mi-au creat o impresie buna la voi si nici fata de ei nu intentionez a le arata o lipsa de respect, dar pe majoritatea de la voi nu ii prea agreez. Cavalerul se lauda ca a avut 1.200 de atacuri... frate cate au fost reale? 2? 3? cate au fost cu nobili? 0?

Sunteti tratati cum sunteti tratati datorita atitudinii voastre. Nu sunt genul care sa faca batjocura de cineva, fara a fi provocat:).

Legat de mobilizarea de care ati dat dovada alaltaieri pot doar sa va felicit! Bravo :)
 

DeletedUser

o_O Ma... taci acol' :)) te tot bagi pestetot in treburile mele... nu poate omul sa se desfasoare de tine:))
 

DeletedUser18409

baieti...niciunul dintre voi nu ma cunoasteti si probabil joc acest joc cu mult inaintea voastra
niciodata vre-un adversar nu s-a plans de lipsa de respect din partea mea
ca sa parafrazez putin ce a scris unul dintre voi mai deunazi tocmai am primit 19 fulluri cu nobili pe un sat
cu tot respectul pt voi tin sa va spun ca atacul vostru a fost penibil,penibil a fost si cel care a pus un asa nume unui sat si chiar l-as ruga,daca tot e asa de inversunat,sa-mi spuna de unde aceasta inversunare impotriva unui trib atat de mic care ,totusi,le e superior
impotriva mea inteleg sa fiti suparati deoarece am vre-o 18 sate de la voi si voi nimic
totusi ar trebui sa predomine bunul simt
chiuahua trib noi nu ne consideram
voi sunteti frustati ca va rezistam...ba mai mult va batem
 

DeletedUser42520

baieti...niciunul dintre voi nu ma cunoasteti si probabil joc acest joc cu mult inaintea voastra
niciodata vre-un adversar nu s-a plans de lipsa de respect din partea mea
ca sa parafrazez putin ce a scris unul dintre voi mai deunazi tocmai am primit 19 fulluri cu nobili pe un sat
cu tot respectul pt voi tin sa va spun ca atacul vostru a fost penibil,penibil a fost si cel care a pus un asa nume unui sat si chiar l-as ruga,daca tot e asa de inversunat,sa-mi spuna de unde aceasta inversunare impotriva unui trib atat de mic care ,totusi,le e superior
impotriva mea inteleg sa fiti suparati deoarece am vre-o 18 sate de la voi si voi nimic
totusi ar trebui sa predomine bunul simt
chiuahua trib noi nu ne consideram
voi sunteti frustati ca va rezistam...ba mai mult va batem

storm cat e de mare nu va reusii nimic impotriva wolf
ati dat pe organizat numai impotriva mea 200 de atacuriati aruncat vre-o mie in lupta dar ce sa va fac daca nu stiti sa dati nici macar fake-uri
te lauzi ca ai pastrat un sat care a primit sprijijin de la toata familia ))
amuzant...daca erau nobili in apropiere fi convins ca-l pierdeai prietene
ai uitat sa spui cata defensiva ati tocat acolo

hai ca sunteti interesanti...suntem la periferia intereselor voastre...pfff
de aceea ati lansat pe noi pese 1000 de atacuri
sunteti ridicoli zau...
desi ati lansat peste 1200 de atacuri,noi suntem cu 5 sate pe plus dupa organizatul vostru
sa ma ia naiba daca nu imi place ))

lasa-i fitzosule ca le-a pierit aroganta
in afara de kandrat restul sunt in afara


mah era o strategie sa va scot pe cate unul din joc)
ati mai muscat voi d-astea...


Ai 100% dreptate,nu vad urma de desconsideratie si lipsa de respect fata de inamicii tai,consider ca sunteti zeii acestei lumi si sunteti 100% indreptatiti sa v-o adjudecati,din moment ce le faceti fata,SI MAI MULT,chiar sunteti "peste ei".Respectele mele.
 

DeletedUser43296

baieti...niciunul dintre voi nu ma cunoasteti si probabil joc acest joc cu mult inaintea voastra
niciodata vre-un adversar nu s-a plans de lipsa de respect din partea mea
ca sa parafrazez putin ce a scris unul dintre voi mai deunazi tocmai am primit 19 fulluri cu nobili pe un sat
cu tot respectul pt voi tin sa va spun ca atacul vostru a fost penibil,penibil a fost si cel care a pus un asa nume unui sat si chiar l-as ruga,daca tot e asa de inversunat,sa-mi spuna de unde aceasta inversunare impotriva unui trib atat de mic care ,totusi,le e superior
impotriva mea inteleg sa fiti suparati deoarece am vre-o 18 sate de la voi si voi nimic
totusi ar trebui sa predomine bunul simt
chiuahua trib noi nu ne consideram
voi sunteti frustati ca va rezistam...ba mai mult va batem


frustrati? :)) frate ESTI PLIN de lauda de sine. dar cum ai mai multe atacuri cum iti gasesti sitter. te lauzi pe extern ca ai primit 19 fulluri, probabil. dar cu certitudine nu erai tu online cand le primeai, ca si la organizatul nostru de altfel. In fine, nu stau sa fac pomana ca altii :)) dar ca chestie, am luat si eu destule fulluri pana acum, si tot inca am sate in zona. esti frustrat ca nu sunteti in stare sa scoateti 1 sat din spate, dapoi cum sa mai scoti acum 6.
 

DeletedUser

ma scuzati ca nu sunt in tema cu acest razboi .... dar is si eu curios in ce K se desfasoara aceasta CRUNTA batalie ?
 

DeletedUser41505

Apropo Fitzosule :D

Mi-a adus astazi Dan la cunostinta o nemultumire de-a ta, datorata actiunilor mele. Nu este vorba ca nu va respect :). Pe Allixia il respect de cand am inceput lumea 30... suntem prieteni pe joc si ne intelegem bine. Dan din cate observ te respecta asa ca nu am nimic cu tine, prin prizma faptului ca am incredere in judecata lui. Mai sunt 2-3 jucatori care mi-au creat o impresie buna la voi si nici fata de ei nu intentionez a le arata o lipsa de respect, dar pe majoritatea de la voi nu ii prea agreez. Cavalerul se lauda ca a avut 1.200 de atacuri... frate cate au fost reale? 2? 3? cate au fost cu nobili? 0?

Sunteti tratati cum sunteti tratati datorita atitudinii voastre. Nu sunt genul care sa faca batjocura de cineva, fara a fi provocat:).

Legat de mobilizarea de care ati dat dovada alaltaieri pot doar sa va felicit! Bravo :)

.....

Dragos, make love, not war! ;))
 

DeletedUser

bre...da-o in colo de treaba...eu tot inteleg cu make-ul asta al lui love...dar ce dracu`:(...ca sunt numai baieti pe aici...:eek::eek::eek::eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus