Wrath - fara onoare ? partea II-a

  • Autor subiect Darth Revan
  • Data de început

DeletedUser

1. Adevarul din punctul meu de vedere dupa ce ca e purul adevar, da, e adevarul suprem pentru ca nu se obiecteaza nimic, daca s-ar arata falsul ar insemna ca eu nu am spus adevarul, dar pana acum nu a zis nimeni nimic ci doar se evita prin tot felul de noobisme.

2. Daca falsul vazut de altii nu e adevarul meu nu au decat sa spuna, sa expuna 'adevarul' lor. Sa ma contrazica! Dar de...

ORICINE POATE VEDEA CE SE INTAMPLA AICI, VA AFUNDATI IN PROPRIA MLASTINA.
 

DeletedUser

Darth Revan : te rog sã nu mai postezi consecutiv. Folosește opțiunea de editare a mesajelor.

Dacã nu se înceteazã cu atacurile la persoanã voi închide topicul !
 

DeletedUser

spaiker pastreaza tonul formal , si nu mai arunca cu jigniri in stanga si in dreapta, revan s-a referit doar la tine, aveti ceva personal de impartit faceti schimb de iduri si certativa! nu imi vorbi mie de tot tribul CIRC, ca deja ti-ai depasit capabilitatile....
 

DeletedUser

Eu nu am auzit de el pana acum. M-am aparat de declaratiile lui aiurea. Chiar nu stiu cine e si daca face chestiile astea de marioneta sau prostie, dar eu nu am vorbit nimic pana acum cu el sa aibe motive sa vorbeasca asa. A deschis topicul, a aberat, i-am raspuns, pauza... Mai vedea cate ceva incepea iara sa scrie, iara raspundeam, a deschis si 2 topicuri...

Pana la urma e membru Circ si ar trebui macar sa il atentionezi pentru ca chiar el foloseste numele de Circ des, e vorba si de imaginea voastra.

Insist pentru ca vad cum posteza toate chestiile alea si nu raspunde la ce scriu eu, el a deschis topicul si cand mai era cate ceva in care putea el sa sublinieze ca 'uite ce face spaiker' gata posta.
 

DeletedUser

atacuri interne?

mai nou , jucatori din wrath numaiavand pe cine sa atace sau puterea sa mai atace pe cineva, au decis sa se atace intre ei , era de asteptat si priviti ce a iesit. un jucator a deschis 5 topicuri pe forumul lor urland ca este atacat .

MAI NOU NE ATACAM INTRE NOI???
Pagina: >1<

gigib astãzi la ora 01:26 Citat
Apãrãtorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-23.3%

Moral: 100%

Agresor: faza lunga
Sat: faza lunga....! (534|491) K45

Numãr: 90 85 0 49 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 90 85 0 49 0 0 0 0 0 0 0 0


Apãrãtor: gigib
Sat: WRATH Iti Rupe Capu ! (529|489) K45

Numãr: XXX XXX 0 XX XX 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 33 10 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0

cred ca a fost doar o gluma
daca nu sa nu ma intrebati de ce o atac pe domnisoara

Se pare ca nu ma insel in afirmatii pana la urma , nu ?

si sa nu uitam de strategia Wrath , atacuri cu unitatzi defensive
 

DeletedUser

Hai frate mai las-o draq, ce esti asa disperat ? Sunt 800 de membri ! Chiar crezi ca poti controla ce fac toti ? Pe L1, in triburi mari, dupa 6 luni de existenta, exista jucatori care ataca cu trupe defensive, exista jucatori care ataca colegi de trib sau colegi din triburi aliate. Sunt jucatori care vin, care pleaca, care nu au habar de joc asa ca nu o mai tine sus si tare cu ce face si drege WRATH ca asta divedeste ca n-ai habar de joc, ca altfel ai sti ca nu poti controla atatia membri. Sunt indicatii speciale cum ca nu ai voie sa ataci cu trupe defensive, dar daca jucatorii nu citesc sau nu au cu ce altceva sa atace, nestiind ca sunt complet inutile in atac, ataca si cu d-astea ... Am inteles, esti tare ca ai conturi mai multe si ca spionezi tu in WRATH. Big ***** deal. Grow the **** up. (sper ca ai contul pe sitter, ca altfel stii ca nu ai voie sa ai mai multe conturi pe care sa le folosesti pentru spionaj)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mda e a doua oara cand sunt insultat de membri wrath , sper ca se ia o masura .
Si revenind on topic , exact asta vreau sa demonstrez ca nu va putetzi organizara , coordona, si ca suntetzi un trib de 700 de ferme .
Aici ai avut dreptate si ai recunoscut si ma bucur

A da , ca am mai observat , nu mai acuza aiurea daca nu stii despre ce e vorba , din cate stiu eu , daca am un frate poate sa joace si el daca declar imparitrea conexiuni , nu ??
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daca se poate inchiderea topicului...

(Nu e nici un circar sitter in WRATH)
 

DeletedUser2144

Hai ca ma bag si eu in seama. Membru al tribului Wrath pe k45.
1. Darth Revan, tu ce vrei de fapt? Strategiile tribului ne privesc strict personal pe noi. Esti deranjat ca am invitat oameni din CIRC sa ni se alature? Nu ai incredere in proprii membri de la tine din trib? Esti nesigur ? Nu fi scumpule, ca sunteti o mare familie frumoasa si fericita.
2. Care e problema ta cu Spaiker? Omul isi conduce tribul cum crede de cuviinta, cine vrea sa il asculte si tine la trib ramane, cine nu la revedere.
3. Vazand ca tot insisti cu paste'uri de la noi din trib intreb si eu. Ce vrei sa demonstrezi? Ca ai spioni? Wow, esti un fel de semiGod in devenire. Nici nu stiam ca aveti spioni la noi in trib. Dar stai linistit ca o sa mai facem trieri si raman doar cei care vor sa ramana si se dedica tribului, nu doar marionete care spioneaza pentru CIRC.
4. Conflictele interne ne privesc strict pe noi. Te injosesti mai mult decat trebuie, postand problemele noastre, care oricum le'am rezolvat, pe forumul extern.
Oricum ca o concluzie, lucrurile astea nu pot decat sa ne bucure. E bine ca suntem invidiati, si ca lumea e interesata de noi si nu poata sa doarma de grija noastre. Vezi cum e treaba cu cainele ala care moare de drum lung..
Stima papusel ;)
 

DeletedUser

pe cine nu lasi sa moara nu te lasa sa traiesti

Nu uita, erai la 7 ore de mine (adica cel mai aproape) cand m-a atacat si in final nobilat ilidan, si nu mi-ai trimis nici 1 lancier.

Asa ca reformuleaza-ti Citatul de mai sus.


esti un membru de elita de aia te-a inobilat ilidan

Aveam abia 1 luna de Tribalwars .... atotstiutorule


Si ca sa revin on-topic nu mai vorbiti voi de onoare mai ales membrii din M~K ca nu stiti ce e aia.
 

DeletedUser

WRATH e trib destept si [ punct ] nu sunt in WRATH .. care ma injurati ma gasiti prin -=LS=- .. da k sa stiti si voi ... de fiecare data cand apare un trib puternic [ pe orice server , orice tara , orice lume ] va avea dusmani ... vor avea foarte multi " noobi " care vor tipa k e fara onoare , fara ... fara ... .

Gata ai dem. k na iesit nimeni din tribul tau si k na intrat in Wrath la Spaiker [ lider destept ... si cu gangster ray langa el ] asha ca ce mai vrei ?! :confused: frate dati o comanda la sat .. farmati ceva .. schimbati numele satului daca nai ce face .. da numai deschideti topicuri " X fara onoare " si voi sunteti in tribu Y ...


LE [ last edit ] : si nici de M~K [ &.com ] numai vorbiti ca nu faceti voi ce a facut gangster nici daca vreti .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mda e a doua oara cand sunt insultat de membri wrath , sper ca se ia o masura .
Si revenind on topic , exact asta vreau sa demonstrez ca nu va putetzi organizara , coordona, si ca suntetzi un trib de 700 de ferme .
Aici ai avut dreptate si ai recunoscut si ma bucur

A da , ca am mai observat , nu mai acuza aiurea daca nu stii despre ce e vorba , din cate stiu eu , daca am un frate poate sa joace si el daca declar imparitrea conexiuni , nu ??
Probabil ca te-ai referit la mine ca te-am insultat. Nu te-am insultat. Cerceteaza mai bine traducerea. Ti-o dau eu ... "Mare lucru. Maturizeaza-te si lasa copilariile."
Si daca demonstrezi ca tribul WRATH nu poate fi organizat si coordonat, ce ? Ideea jocului este sa invingi un trib, nu sa demonbstrezi daca se poate coordona si organiza. Ai impresia ca tribul tau poate fi organizat si coordonat ? Daca da, uite, iti spun eu, ca nu e asa ...

Tribul nu este un trib de 700 de ferme. Daca tot ai cont in tribul WRATH poti citit cati jucatori au postat ca sunt atacati. Iti spun eu. Maxim 8 sau 9. Stiu ca pe Xmagic l-ai cucerit tu, dar cam atat.

In legatura cu faza cu fratele tau ... Man, fi serios. Nu ma lua cu faza de astea ca nu tine. Ce, daca spui tu ca e frate-tu eu trebuie sa cred ca e frate-tu ? Singurul scop in viata al lui frate-tu este sa iti dea copy-paste la marele fix de pe forumul WRATH, le salveaza intr-un fisier, da Logout, te cheama pe tine, se ridica de pe scaun, intri tu pe contul tau, deschizi fisierul text si vezi ce ti-a dat ? Chestia cu fratele nu mai tine si (sper) ca stii si tu asta. Daca ai un frate, stii si tu ca ora logarilor nu trebuie sa fie consecutiva si de fiecare data de pe aceleasi calculatoare. Macar o data pe saptamana frate-tu s-o duce la alt calculator de unde sa intre pe contul lui fara sa intri si tu pe al tau cu un minut inainte sau dupa ... Asa ca ... nu incerca sa imi explici mie ... poate adminilor ... Lor le este foarte usor sa verifice ... Asa ca mai las-o cu copy-paste-ul asta de pe forumul WRATH ...

Numai bine man ... tot ceea ce vreau sa spun este ca n-ar fi rau sa te comporti ca un lider de trib si nu ca un paracios de clasa a II-a ... Sunt sigur ca esti un jucator bun, dar fi bun in toate privintele ...
 

DeletedUser

E ultimul avertisment : încadrați-vã în limitele bunului simț și lãsați atacurile la persoanã...
 

DeletedUser

Chiar daca nu sunt de acord cu triburile cu mai mult de 400 de membri, triburi in care exista mari probleme de comunicare, in general membrii triburilor acestora fiind, mare majoritate, ferme, dar care nu apeleaza la camarazii lor pentru ajutor. Eu nu spun ca WRATH este neaparat asa, ceea ce am spus eu pana acum este o concluzie pe care am tras-o dealungul perioadei in care am jucat acest joc. Nu poti spune ca WRATH este un trib de elita, datorita faptlui ca se emit invitatii fara a fi chestionati cei invitati, logic deoarece altfel nu ar fi putut strange atatia membrii. Totusi nu sunt de acord nici cu Darth Revan in legatura cu conducatorul acestui trib. Fiecare om poate face gresili, fiind gresit sa judeci un om dupa greselile si aparentele sale.

WRATH e trib destept si [ punct ]

Nu putem spune acest lucru inca. Intai trebuie sa vedem ce se va mai intampla cu organizarea interna si externa a acestui trib. Pana acum WRATH nu a facut nimik iesit din comun, a facut acelas lucru pe care l-a facut T^A pe L1, si uite ce s-a ales de aceeia.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

06.10.
16:11 DarkEmperor a fost concediat de cãtre SpAiKeR.
06.10.
16:10 nero2 a fost concediat de cãtre SpAiKeR.
06.10.
16:10 SpAiKeR a modificat drepturile ºi titlurile lui IpIrY.
06.10.
16:08 bubuja a fost concediat de cãtre SpAiKeR.
06.10.
15:49 tripon a fost concediat de cãtre SpAiKeR.
06.10.
15:48 X Legion a fost concediat de cãtre SpAiKeR.
06.10.
15:47 Provolone s-a ataºat tribului.
06.10.
15:21 Provolone a fost invitat de cãtre SpAiKeR.

Dupa cum se poate observa, multzi dintre cei concediatzi au pierdut satele , ce paacat , paaacat mare de famila tribului de elita Wrath . Cum e posibil sa piarda asa de multzi satele in asa scurt timp ? ;)))
Iara ma pune pe ganduri :))
 

DeletedUser

Prietene daca nu ai aflat pana acum exista ceva numit innobilarea inactivilor. Eu presupun ca asta fac ei. Cand un membru devine inactiv, sau nu ia anumite masuri cerute de trib, atunci este dat afara si cucerit, pentru ca satul lui sa ramana in interiorul tribului.
 

DeletedUser

din pacate , mai aveam putzin si itzi dadeam dreptate, credeam ca Wrath insfarsit a fost in stare sa faca macar o inobilare interna ,daca cu celalalte cam esueaza de fiecare data trimitand nobilul singur :)
incepem - tw-tools nu minte :D
Avem aici cateva exemple din multele inobilirari "INTERNE"(lumii 3) :

Nume sat Puncte Proprietar precedent Proprietar nou Data
Praetorians (482|553) 3.348 X Legion [WRATH] printzesa [SWA] 06.10.2007 10:58:40
satul lui tripon (597|512) 1.776 tripon [WRATH] cristydany [KIT] 06.10.2007 14:49:26

Si lista continua , putetzi verifica , din pacate , ca deobicei oameni tzipa pe forum dupa suport , dar suportul ca de fiecare data ajunge in satul deja inobilat ,oferindu-i protectie celui care l-a cucerit .
 

DeletedUser

Papusel ma faci sa rad de fiecare data cand te vad pe aici, ne amuzi copios.

Jocul e la inceput, se fac trieri, se stabilizeaza triburile... Nu ma obosesc sa caut ce sate ati schimbat voi pe acolo pentru ca as deveni penibil.

Spor la abureli in continuare, e amuzant. Crezi ca nu si-ar permite oricine sa aiba un spion la voi si sa povesteasca ce e pe acolo?! Perfectilor :)) Dar numai tu te ridici la nivelul asta.. Laudabil !
 

DeletedUser

degeaba fi si faci afirmatii din astea, eu doar vin si aduc fapte si le expun pe forum , tocmai tu ziceai mai de mult ca vrei argumeste si fapte, uite acuma le ai in fatza si tot nu le recunosti , interesant . Degeaba incerci sa ascunzi adevaratul trib wrath format din 700 de ferme , printr-o imagine perfecta de elite incercata sa fie creata de tine.
 

DeletedUser

Eu nu mai postez nimic de acum, te las sa vorbesti singur.

Bafta si spor!
 
Sus