Wrath - fara onoare ? partea II-a

  • Autor subiect Darth Revan
  • Data de început

DeletedUser

Se pare ca dupa ce am rugat 3 moderatori sa redeschida topicul initiat de mine , nimeni din ei nu a binevoit , nu aduc acuze , dar totsu nu mi se pare corect acest lucru .

Acum on topic.
Dupa cum uni dintre voi sitzi Wrath in josnica stare in care se afla in varf cu liderul lor Spaiker s-a gandit ca ar fi bine sa invite tot tribul MK si CIRC la ei. O tactiva foarte jalnica care are cat de disperat un om poate fi , si cum ca alte solutii decat a face un trib mamut ,nu exista.

05.10.
19:54 darchi a pãrãsit tribul.
05.10.
19:38 alabinas s-a ataºat tribului.
05.10.
19:29 UrbanGrigo a fost invitat de cãtre velsadicu.
05.10.
19:29 Dnzz a fost invitat de cãtre velsadicu.
05.10.
19:29 Gangster Ray a fost invitat de cãtre velsadicu.
05.10.
19:28 ad1tza17 a fost invitat de cãtre velsadicu.
05.10.
19:28 simus trading a fost invitat de cãtre velsadicu.
05.10.
19:28 alexutzu warmachine a fost invitat de cãtre velsadicu.
05.10.
19:27 Duncan-Idaho a fost invitat de cãtre velsadicu.
05.10.
19:27 Fitzosul a fost invitat de cãtre velsadicu.

Lista continua cu peste 600 de persoane nu le pot posta pe toate.
Acuma sunt inca cateva dovezi de omul care conduce acest trib si din pacate minte la totzi supusi lui ( asa cum ii considera el) de fiecare data cand are ocazia .
Ar trebui sa dea de gandit de ce un om ar ajunge sa procedeze asa , daca tocmai prin posturile facute de el anterior zicea ca are un trib de elite si ne face pe totzi el fiind un GOD .
Ei bine va las pe voi sa raspundetzi la acest afirmatii.

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1978

mie mi se pare desteapta miscarea
omu isi slabeste adversarii pt ca sigur o sa acepte unii din ei
se face cu niste ferme de toata frumusetzea---dupa ce pleaca din tribul mama si intra in wrath crezi ca ii mai primesc aia inapoi?
aia care fac miscarea asta sunt ca si mortzi--fie ca atacatzi de wrath, fie de tribul din care au iesit
nice move!

Josnic, dar interesant
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Astãzi, 21:11:29
Darth Revan
Member

Adaugã data: 12.09.2007
Discuþii: 39 sal-important
sal , deschide te rog cat potzi de repede topicl inchis recent : wrath fara onoare
...

si
Astãzi, 21:23:44 #1
Darth Revan
Member

Adaugã data: 12.09.2007
Discuþii: 39 Wrath - fara onoare ? partea II-a
Se pare ca dupa ce am rugat 3 moderatori sa redeschida topicul initiat de mine , nimeni din ei nu a binevoit , nu aduc acuze , dar totsu nu mi se pare corect acest lucru .
...

@Darth Revan: Daca tu crezi ca moderatorii n-au o viata persoanala si ca nu fac altceva decat sa dea refresh la forum la fiecare 2 secunde poate le trimite cineva un pm, te inseli. Intre mesajul trimis mie si deschiderea topicului asta au trecut 12 minute.

Drept urmare, ca sa fii mai atent cu acuzatiile pe viitor acum primesti un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

fii fara grija prietene...o sa si o ia singur..un trib mare nu poate fi atat de mare incat sa i inghita pe ceilalti...
doi la mana ai sa te convingi k sunt multi kre nu vor intra chiar dak sunt invitati...
trei la mana cu cat sunt mai multi cu atat or sa si o fure mai rpd...usor usor...vor fi eliminati pe rand...oare americanii nu au dusmani?...oare americanii desi se vad frati cu toti, vor sa i ajute pe toti, ofera sprijin la toti...nu tot ei sunt cei kre au cei mai multi dusmani?...as vrea ei sa fie lumea o mare america...si totusi exista rusia, china, coreea, iranul, cuba...si multe altele din umbra...ti am dat exemplul asta din viata reala...
poa sa faca ei ce or face...fiind tribul mare...multi se vor simti neglijati....abia astept eu sa mi permit sa iau un sat...sa am resurse k lumea..si nobili k ai sa vezi campanie de cucerire...pe rand ii iau...k au 1 mie sau 3 mii de pcte...tot ce prind...usor usor...si te asigur k sunt multi k mine...
deci don t worry, be happy...
 

DeletedUser

avem lider , avem valoare, spicer, stiti , el este cel mai tare !

Jucãtor SpAiKeR

Sate Coordonate Puncte
WRATH Iti Rupe Capu ! 502|479 2.948
WRATH Iti Rupe Capu ! x2 504|479 1.203
WRATH Iti Rupe Capu ! x3 503|476 786
 

DeletedUser

A fost o miscare slaba si chiar eu mi-am exprimat parerea in acest sens pe forumul intern, dar de aici si pana la chestia cu "fara onoare" e cale lunga ... Exact ce a generat aceasta miscare (dupa parerea mea) acelasi lucru il genereaza si relativa ta disperare de a arunca cu noroi in tribul WRATH, disperare care nu da bine unui lider de trib care se vrea puternic. Un lider de trib trebuie sa dea dovada de moderatie mai ales pe forumul extern, acolo unde il "vede" toata lumea si sa nu permita neutralizarea sau minimizarea afirmatiilor sale si mai ales sa evite posturi care dau impresia unui copil de gradinita (vezi ultimul post al tau).
 

DeletedUser

Propun MODERATORILOR SA BANEZE ACEST JUCATOR, depaseste orice limita in afirmatii calomnioase si minciuni!!

Mi se pare incredibil cum il mai puteti lasa sa posteze, minte, acuza gratuit, deschide topicuri de 2 ori fara rost, sfideaza tot, inclusiv moderatorii.

Rog sa se ia masuri, nu are nici un pic de respect de orice/oricine, DEPASESTE ORICE LIMITE.

Luati masuri.
 

DeletedUser

N-o sa il baneze pentru asta, Spaiker.

Futux, de la ce vine tata acronimul tau ?

------------------
Titlul topicului este Wrath - fara onoare ? partea II-a. Daca discutia o ia in alta directie se va inchide si acest topic.
Aviz amatorilor de spam. Exista deja o sectiune de Off-topic.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

on topic : dupa cum s-a vazut rezultatul nu a fost unul dorit , nu a plekat nimeni din circ si nici nu va pleka , aici suntem o fratie , un trib unit , o echipa, care suntem totzi pentru unu , unu pentru totzi

off topoc : pentru ce motiv sa fiu banat ??
si te rog numai da tu ordine la admini ce sa faca si in plus nici pe forumul tau numai scrie mare si tare ca ii asiguri tu ca eu voi fi banat..
hai sa fim seriosi ,deja numai potzi sa porti o conversatie civilizata si ajungi sa apelezi la astfel de metode.
 

DeletedUser

Cate multi-accounturi si ce frica de a posta. Fac usere noi sa mai bage cate o minciuna... Ray sta tot timpul pe topic si mai trimite o marioneta sa zica ceva.

Nu va place sa jucati jocu, va tineti numai de prostii.
Totusi insist sa fie banat. Oricum de acum sigur nu o sa mai vorbeasca el, mai apare un cont nou sau cate unu din mk sau circ. Pacat ca nu mai am discutiile de acum foarte mult timp cu Ray cand recunostea ca are mai multe conturi si joaca mai multi pe acelasi cont.

Nu am mintit niciodata, nu ma tin de prostii si prin chestia asta imi pastrez LIBERTATEA, nu are nimeni cu ce sa ma santajeze sau sa ma acuze.

Doar la prostii d-astea va pricepeti.


1.8. Pentru a depune o plangere impotriva unui alt jucator va rugam sa folositi sistemul intern de suport. Este interzis sa faceti acest lucru pe forum


Daca ai motive sa suspectezi acest lucru(crearea de clone), poti contacta un admin pe forum sau prin sistemul de suport. Daca continui sa acuzi pe forum, vei fi sanctionat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1959

Rectific
Ray pe l3 nu controleaza si amoonra(sau poate,insa nu pot baga mana in foc)...insa pe l2 ii sitter permanent...asta e tot ce va pot spune.
Eram putin nervos cand am scris...si scuze ca fac referire la l2 chiar aici...insa vreau sa se inteleaga.
Acum ca poate intra de pe l2 si poate posta aici ii altceva...insa nu vreau sa las loc de interpretari:)
 

DeletedUser

:)) A fost o propunere, nu ordin.

Cu discutii de genul asta puteti manipula numai copii de pana in 12 ani.

Pe bune, incetati ca va faceti din ce in ce mai de ras. E penibil !
 

DeletedUser

spaiker te rog numai posta off topic , revino la subiect

on topic : spune-ne si noua strategie care doreai sa o aplici
 

DeletedUser

Ca sa iti bati tu iara joc? Joaca si ai sa vezi. Dar joaca, nu apela la celelalte conturi sa verifici forumul si dupa sa minti pe aici.

BAN BAN BAN !
Corectitudine !

1.8. Pentru a depune o plangere impotriva unui alt jucator va rugam sa folositi sistemul intern de suport. Este interzis sa faceti acest lucru pe forum

Ultimul avertisment!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1959

:)) A fost o propunere, nu ordin.

Cu discutii de genul asta puteti manipula numai copii de pana in 12 ani.

Pe bune, incetati ca va faceti din ce in ce mai de ras. E penibil !


Spaiker eu ti-am spus ca ce am scris acolo am scris cu referinta la l2 si acum spun aici(pentru ca aici e politica si propaganda pe lumea 3) ca eu faceam referinta la alta lume si mi-am cerut scuze.Parerea mea despre Ray nu am sa mi-o schimb prea curand.
Ca are si aici 40 de conturi sau ca are numai unul singur nu ma priveste si nici nu ma intereseaza.

Dar vorba lui Raven sa revenim la oile noastre
 

DeletedUser

Mestere mi-a recunoscut mie, corect, nu pot demonstra dar tot isi sapa singur groapa.

Cand vorbeam de atatea ori ii tot ziceam sa nu mai scrie pe forum, a declarat razboaie, se lauda si vorbea..de toate. Si cand s-a vazut depasit a venit ca lasul sa se roage sa il bag in Wrath, la L2 ma refer, dupa a tradat si la fel si L3.

Totusi eu ma bucur ca ati deschis topicurile astea, am putut sa dezvalui adevarul tuturor. Daca nu erau ele puteati sa mintiti fericiti pe toata lumea in continuare.
 

DeletedUser

adevaru privit din punctul de vedere al unora nu inseamna adevaru suprem.
Asa cum adevarul din punctul de vedere al lui Spaiker poate fi falsul vazu de restul.

Spaiker , insisit in continuare sa imi raspunzi care e strategia ta (cea care a esuat ) , dar observ ca evitzi raspunsul, umilindu-te in continuare.
Nu ar conta daca ar fi in fatza mea , dar din pacate in fatza membrilor tai ,care inca mai cred in tine , fara sa isi dea seama ca tu ii vei duce spre distrugere .
 

DeletedUser

5 pcte warn

:)) Ce se amuza lumea cu tine, un circar adevarat n-am ce zice. Tu esti dresorul de maimute la voi la circulet?

Am tot asteptat si eu pana acum sa mi se dea raspuns la ce am zis de voi si gangsterutu vostru, in schimb cum mai aparea o schimbare de drepturi, un atac, invitatii faci o tragedie :))
Si iarasi expui ideluri ca ce uniti sunteti voi si lala, ramane de vazut. Strategia asta se foloseste pe net dar tu vrei sa le arati la noobi ca e vorba de mamut si mii de invitatii, MANIPULARE... De 2 lei, pentru a alimenta increderea circaletiilor tai.

Nu stiu ce fel de om esti tu, nu am auzit de tine pana acum, marioneta sau nu, dar daca as sti ca am atatea pe cap nu as mai zice nimic. Dar va confirmati reputatia, molaritatea.

desi ati fost avertizat de posibilele incalcari de regulament, ati continuat.Pentru aceasta postare ati primit 5 puncte war
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

rog un moderator sa analizeze atacurile si jignirile la persoana mea din partea jucatorului Spaiker .

Te rog ca pe viitor sa vorbesti civilizat la fel cum si eu am vorbit cu tine.
Am primit raspunsul tau partial ,pentru strategia aplicata , cu surprindere ma mir ,ca pe net , si eu am jucat acolo , si nimeni nu folosea o tehnica asa fara onoare si dusa la disperare ,dar cine stie, poate tu folosesti cea mai buna strategie si noi totzi ceilaltzi habar nu avem sa jucam.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1647

Mestere mi-a recunoscut mie, corect, nu pot demonstra dar tot isi sapa singur groapa.

Cand vorbeam de atatea ori ii tot ziceam sa nu mai scrie pe forum, a declarat razboaie, se lauda si vorbea..de toate. Si cand s-a vazut depasit a venit ca lasul sa se roage sa il bag in Wrath, la L2 ma refer, dupa a tradat si la fel si L3.


Eu nu am declarat niciun razboi... =A= era in razboi cu **IM** si noi am vrut sa ii ajutam. Ne-am bagat in razboi pt =A=.... am luat niste sate la **IM**, ne-a luat si **IM** un sat... si dupa aia am intrat in Wrath... mi s-a parut interesanta ideea....nu stiam k in final va fi un esec....am intrat totusi.... Eram pe locul 9. Cel mai bun trib in clasament, in afara de [M~K] care a intrat a fost [H-A] care era pe locul 11....
Deci noi stateam bine si fara wrath... dar m-am gandit sa facem ceva bine... si am facut..pana m-am convins.... Tu vroiai toti jucatorii cu multe puncte in Wrath...in wingurile de pe continente lasai numai oameni sub 10.000 ... .Asa v-ati facut tribul ala de top... sau ne-am facut in acel moment...Aveam trib e top eram cineva....chiar dak intre membrii acestui trib erau zeci de ore distanta. Apoi a venit faza cu Zimbru... ne-a luat un sat... si le-am declarat razboi... pe k53... nu a fost vorba de familie, nush ce au inteles ei.... De atunci ei noua nu ne-au mai luat niciun sat... Apoi am iesit din Wrath, pt k m-am gandit bine... Ce mi-a adus mie Wrath? De ce am intrat eu in Wrath? K am fost un prost de aia...dar asta e....am avut de castigat poate ..chiar dak nu stiu ce...stiu doar k [M~K] atunci erape 9 si acum e pe 39...deci nu am castigat nimic.... Am iesit din Wrath... iar in momentul de fatza cu familia Zimbrilor suntem tot dusmani si noi impreuna cu familia templierilor....o sa incercam sa ii alungam de pe K53.
Despre conturile alea... cum zici tu... chiar vreau sa fiu verificat... si banat dak incalc vreo regula pe l3.
In l3, de ce am iesit din BF.... Un membru de al meu a fost atacat de un membru wrath...cu berbeci, catapulte.... si noi cica eram in aceeasi familie...am cerut sa se ia masuri, nu s-au luat...am trecut cu vederea... A doua zi alt membru Wrath... ataca pe Wibuste de la mine... si asta tot la fel... vorbesc cu ala... si ce zice... k "l-ash lasa in pace dar are cam multe resurse..mai bine i le i-au ce dak suntem in aceeasi familie" :confused: ...ciudat.... imi plac oamenii tai....

In fine...sper sa nu mai fiu nevoit sa iti raspund k eu nu pot sta toata ziua sa cvitesc forumul sa vad dak a mai facut vreo acuzatie Spaiker sau nu....
 
Ultima editare de un moderator:
Sus