Wrath - fara onoare ?

  • Autor subiect Darth Revan
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1647

Pe L2 multi au parasit familia wrath din cauza unui "destept" care a declansat un razboi fara a comunica cuiva.

Ma bucur ca nu-l mai avem in trib/familie pe acel "destept" aici pe L3

Pe cine nu lasi sa moara, nu te lasa sa traiesti!

Ms pt devotament! ;)

Stii tu la ce ma refer....
 

DeletedUser

Tu vorbesti de devotament dupa cate ai facut si tradat ? Atata lume si triburi, aliante... ?!

Rusine...
 

DeletedUser

Mai te etalezi si cu noobisme cu x-log care abereaza de drepturi in trib si toate cele...

Bun proverbul, dupa cate ai facut cred ca si familiei (rf) il aplici...

De cate ori ti-am zis sa taci pe forum ca te faci de ras, mai ales chestiile de pe L2. Nu ai pic de diplomatie, morala si te arunci cu capu inainte de...

Oricum prinde bine sa vorbesti frumos, pana iti arati coltii. Cati au (am) fost pana acum...
 

DeletedUser

Tu vb spaiker, tu cel care se autointituleaza GOD in profilul tribiului pe l2? Esti god? Fa o vraja si scapa de noi. Nu uitati ca pe l2 v`ati "hranit" din rankingul nostru si daca va tot autointitulati "trib elitist" sa va spun ceva: Triburi cu adevarat elitiste sunt TLD , Elite pe lumea 1... cand o sa ajungeti sa faceti ce au facut ei sa mai vb.

Iar gangster cel fara de onoare (spuneti voi) nu stie de cat sa isi respecte principiile, nu stie de cat sa reactioneze cand wrath trece la faramat [M~K] .

Te`ai suparat ca v`am parasit? ok si ce? E decizia noastra... pt ca pe noi nu ne conduce nici un "god"...
 

DeletedUser

Pe L2 multi au parasit familia wrath din cauza unui "destept" care a declansat un razboi fara a comunica cuiva.

Ma bucur ca nu-l mai avem in trib/familie pe acel "destept" aici pe L3

PARANOIA... adu`ti aminte de anumite chestiuni din lumea 2... esti un membru de elita? de aceea te`a inobilat Ilidan pe 2 nu?
 

DeletedUser

Numele de GOD l-am pus pur si simplu. Numele intra in categoria aparentelor, iti poti da seama de cineva doar citind numele?

De afirmatia cum ca nu vreati sa fiti condusi de un GOD, v-am cerut eu ceva voua? V-am zis sa faceti ceva pentru mine? Niciodata, in schimb Ray a insistat sa facem o alianta repede cand refuzam tot si era ff la inceput. Ma tot presa si ruga, cum a facut si pe L2, si pana la urma am zis ca fac. Am analizat harta si am propus triburilor si aia a fost.

Hai sa ne uitam si la numele de Gangster... Penibil, din nou.. La aparente va pricepeti, dar macar o data dati o explicatie. Eu nu am nimic de ascuns sau sa ma codesc pentru ca niciodata nu am facut ceva care sa nu fie onorabil, e vorba de principii.

Va place sa va angrenati in discutii inutile, dati un raspuns la ceea ce am zis eu la inceput sa stim si noi o treaba...
 

DeletedUser1959

Tu vorbesti de devotament dupa cate ai facut si tradat ? Atata lume si triburi, aliante... ?!

Rusine...


Este ceva la care se pricepe de minune...si pe noi ne-a tradat la o adica...stie el...**IM**,familia UK...dar sa nu mai vorbim de trecut

Apropos...gangstere spune-le ca amoonra esti tot tu de pe contul pe care esti sitter permanent,si nu te mai lansa in acuzatii de toata jena.
Ii o vorba...cand cineva iti spune ca esti beat te duci si te culci...tie iti spun mai multi ca esti un tradator da' tot penibil ramai.

Hai sa fi sanatos
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus