WRATH versus -TFN-

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Dupa ce si-au luat inima in dinti si au strans-o bine, marele imperiu WRATH a decis: Tribul -TFN-, acest mamut de cunostiinte tw, trebuie sters de pe fata lumii clasice.

Bineinteles, au pastrat-o doar pentru ei, atunci cand au trecut TFN cu rosu pe harta. TFN ii colorase si el, dar mov era culoarea. Si bineinteles, nici ei nu i-au anuntat. Dar ce sunt culorile astea la urma urmei? Niste indici care sa permita jucatorilor sa se orienteze pe harta. Daca pentru WRATH rosu aprins inseamna inamici, pentru -TFN- mov chiar inseamna NAP. Adica Noble All Players. Sau in romana, daca vreti: PNA = Pact de nobilare automata. Va dati seama ce va face -TFN- cu peste 700 de sate de noobi? Sa va spun un secret: Nu, nu le vor lua pe toate, peste 500 sunt subdezvoltate; pentru ca nici macar sim city nu sunt in stare sa joace.

Dar VAI, Marele Imperiu WRATH ataca!!!! Ce o sa ne facem? Pe unde scoatem camasa? Fugiiiiitiiiii!!!!

Primul lancier a cazut de pe zid si s-a zdrobit in tarana. Il urmeaza si celelalte 30 de atacuri solitare. La un moment dintr-un tufis venea alergand un berbec. Surpriza, in loc sa nimereasca zidul satului a intrat chiar intr-o catapulta dusmana care venea din inertia razboiului. O tura de topoare se pravaleau disperate catre sat, caii nechezau a moarte chiar inainte de a o primi glorios. Oare ce monstru ar putea ucide caii??? Hmmm...
Capitanul satului nota multimea de incurcareti din fata zidului si numara nu mai putin de 120 de atacuri. In celalalt sat era mai liniste, doar bucalatii spadasini se mai auzeau ciocnind pahare. Din cand in cand, mai trag cate un sut in fund lancierilor nimeriti la crasma lor de la armatele dusmane.


--===----===---===---===---===---

Comunicat Oficial


Tribul -TFN- iarta oficial pe cei care ies acum din WRATH si promit sa nu se implice in nobilarea lor pana la o urmatoare culpa. "Este singura voastra sansa pentru a va salva. Plecati acum si promitem sa uitam totul."

Cred ca un disband, v-ar usura de tot chinul. Actionati inteligent cat inca mai puteti!


--===----===---===---===---===---

Apel catre triburile "mamut" gen -TFN-:

Daca sunteti interesati de o coalitie anti WRATH, va astept ingame cu un mesaj. Va rog, nu va obositi sa scrieti mesajul daca simtiti ca nu aveti resursele necesare si nici daca nu puteti face fata unui asemenea impact :) Doar WRATH e o forta....

--===----===---===---===---===---

LONG LIVE THE N00BS!!!
 

DeletedUser

hahaha haha haha sa mor de ras nu alta ma baieti da va e frica de cei 17 :p muschetari
 

DeletedUser

Vai, plang de 2 zile...ce ma fac, ce ma fac.:eek::eek: Dupa 30 de fake-uri aproape ca mi-a murit un lancier:eek:...de plictiseala!:D
 

DeletedUser

cred ca au mai sosit 5. sa nu le dai din vinul lui aquilla... cine stie, poate ametesc si uita ca-s doar fermieri... o sa se creada luptatori :D

ps: wrath, farmati-ma. va ajut dusmanii :D
 

DeletedUser3030

wrath = adunatura de newbs care se cred buni :)


macar nu va mai da mari mha.
 

DeletedUser

multumim la fel :)

abea astept sa va luam TFN

rog sa nu se implice nimeni deocamdata
 

DeletedUser

e trist cand vezi oameni activi ca isi pierd vreme in triburi fara viitor :cool:
 

DeletedUser

ar fi a patra incercare nereusita. cate oare va trebuie sa va comportati si voi macar decent ca trib? :confused:
 

DeletedUser

nu, nici o grija... suntem convinsi ca se descurca si singuri cu voi :p
 

DeletedUser

Vreau sa vad sange de noob!!!!:D:D:D:D:D

ps: glumeam, eu sunt o ferma docila :))
 

DeletedUser

eu nu. sunt ferma de gherila. antrenez tarani cu coasa si ii trimit sa submineze wrath-ul. :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus