WT vs. B-Sea + Hrv

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser27053

[Edit]

Daca inveti sa citesti , o sa vezi ca nu am vorbit despre mine personal ci despre intreg tribul.Daca vrei sa intrebi daca am dreptul asta , iti raspund ca da.Daca nu vrei sa intrebi atunci ia la cunostinta.

Cat despre experienta mea pe triburile si de cand joc , nu trebuie sa te frece grija , iar daca ti-as spune nu ar avea rost atata timp cat tu ai spus ca Mefisto. nu a fost nimic pana pe lumea 15 =))))))))


1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

da si daca cineva care are totusi ceva atentie publica ( eh , am exagerat putin termenul ) , imi spune ca nu e asa si am gresit la partea cu mefisto. , ok , il cred , atentie , nu vreun papagal , un om care chiar a facut ceva pe un server , " mai inainte " .
 

DeletedUser

da si daca cineva care are totusi ceva atentie publica ( eh , am exagerat putin termenul ) , imi spune ca nu e asa si am gresit la partea cu mefisto. , ok , il cred , atentie , nu vreun papagal , un om care chiar a facut ceva pe un server , " mai inainte " .

ceea ce nu e cazul mai sus :D
 

DeletedUser27053

Papagal ? Adica fiinta viu colorata , frumoasa si de cele mai multe ori placuta de toata lumea ? Multumesc :)

Pai Mefisto. a avut pe l3 parca mai multe puncte decat tine acum , iar cat timp a lipsit Albert a tinut tribul foarte bine.Faptul ca nu va convine voua persoana lui nu inseamna ca nu este bun in ceea ce face.
Iar daca ma uit bine este dublu decat tine , asa ca .....

[Edit]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

Papagal ? Adica fiinta viu colorata , frumoasa si de cele mai multe ori placuta de toata lumea ? Multumesc :)

Pai Mefisto. a avut pe l3 parca mai multe puncte decat tine acum , iar cat timp a lipsit Albert a tinut tribul foarte bine.Faptul ca nu va convine voua persoana lui nu inseamna ca nu este bun in ceea ce face.
Iar daca ma uit bine este dublu decat tine , asa ca .....

unguru89 : Mai lingi mult ? Dupa ce posteaza fiecare tu comentezi , daca nu este vreun Senior Member critici , daca este vreunu in schimb , lingi la greu .... Mai rau ca o femeie , in afara de faptul ca esti mai bun la lins decat la triburile.

Pe L3 nu am auzit de el , si am jucat :)
Ce e drept putin , dar daca era bun , auzeam .
Cat despre puncte =)) ?
Asta este pentru tine , important =)) ?
Punctele , cate puncte are fiecare ? :))

Bun , m-am lamurit cu playerii buni din b-sea , iar daca tu esti reprezentatul de pe extern , sincer , nu au gasit altul mai potrivit :)) ?

Da da , esti papagal , insa ai omis ca fiinta aia , nu face altceva decat sa repete ce aude de la altii ...

Cat despre ca a tinut tribul in lipsa lui say yes smoke , l-a tinut , l-a dus in razboi cu noi , oricum , bravo lui , asta nu pot sa comentez cat timp nu am facut parte din trib.

Cat despre albert , eu nici macar nu sunt asa convins ca a revenit , sau daca a revenit , e cam rusinos , ca din cauza unui " razboi " nici macar nu imi mai raspunde la mesaje , sa fim seriosi , cand a plecat eram cat de cat prieteni si cand vine , nu raspunde la mesaje ? :))

Pai inseamna ca voi nu faceti diferenta dintre joc si realitate ...
O zi buna !

Side 1:
Tribes: WT
Players:

Side 2:
Tribes: Hrv B-Sea
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,460
Tabăra 2: 37,459
Diferență: 33,999

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 303
Tabăra 2: 223
Diferență: 80

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 23,455,447
Tabăra 2: 216,181,041
Diferență: 192,725,594

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,652,990
Tabăra 2: 1,923,949
Diferență: 729,041

image.php
 

DeletedUser27053

Da , intradevar am omis faptul ca repeta dupa altii , tocmai pentru ca nu o poti dovedi.
Punctele nu conteaza ? Pai scopul jocului nu este castigarea razboaielor ? Asta nu se face prin inobilarea satelor ? Pff , poate nu stiu eu...
Nu am zis ca a revenit Albert , am zis cat a lipsit Albert , pentru ca in perioada asta Mefisto. a facut totul mai singur , acum se schimba multe , Albert va reveni la un moment dat si iti va raspunde intradevar , nu ii sta in obicei sa faca asta.
Eu reprezentant B-Sea pe extern ? Total gresit .In primul rand nu indeplinesc un criteriu pentru a fi lins de unguru , nu sunt senior member . Iar de la a avea dreptul sa vorbesc si in numele B-Sea pana la reprezentantul tribului pe extern este o diferenta mare.
Oricum te-ai bagat ca musca in .... lapte sa zicem. Eu avem o disputa cu altcineva si hop si tu sa te bagi in seama. Dar asa esti tu , iti place "laptele".

Iar razboiul cu voi , eu continui sa il felicit pe Mefisto. pentru asta.
 

DeletedUser2821

Asa , chiar ma gandeam , ca albert zice ca a revenit , ( nu el , altii ) si eu ii dau mesaje si nu imi raspunde , stiam ca omul e ok , ca doar totusi ne-am inteles atata timp , ok , am inteles , multumesc de aceasta lamurire in privinta lui albert !

Lasa-l tu pe unguru , el pana una alta , prost cum zici tu ca ar fi , are in ultimile 24/48 de ore , sate luate de la voi :) .
E un forum public , se baga fiecare , pentru ca asa trebuie .

Da , scopul e inobilarea dusmanilor , atentie , nu inobilarea propiului trib , intelegi ce vreau sa zic , sper :))
A si da , nu conteaza punctele :) !
 

DeletedUser27053

In sfarsit o postare in care nu am impresia ca imi sari in gat.
Punctajul la agresori inca un criteriu care demonstreaza valoarea lui Mefisto. . Ca uitasem sa il spun.
Daca nici asta nu conteaza atunci .... spune-mi tu ce conteaza.
 

DeletedUser2821

In sfarsit o postare in care nu am impresia ca imi sari in gat.
Punctajul la agresori inca un criteriu care demonstreaza valoarea lui Mefisto. . Ca uitasem sa il spun.
Daca nici asta nu conteaza atunci .... spune-mi tu ce conteaza.

nu conteaza , mefisto. e un caracter impulsiv , un player care sta in mijlocul tribului , are multe sate de atac si ataca , mare chestie...
eventual si blindat de trib pe cele cateva sate din granita , asta e mare player pentru tine ?
Si nu ti-am sarit la niciun post " in gat " eu doar sunt realist , si stiu ce zic , crede-ma .
Eu oricum nu zic MEFISTO. e un player slab , nu , eu am zis ca nu e , un mare player , e un player bun si atat .

Dar de fapt nu stiu de ce l-ai bagat in discutie cand era vorba despre tine :) .
 

DeletedUser27053

Tu ai intrebat ce contez eu , sau ce am contat pana acum si ti-am raspuns ca tu ai zis si de mefisto. ca e un nimic.
Asa a aparut in discutie.
Dar iarta-ma , daca nimic din ce am zis despre el nu il reprezinta ca un jucator foarte bun , .... , poate vedem diferit jocul.
 

DeletedUser26528

Ce copil esti michelle ...

Ideea e urmatoarea ... pe mine ma doare la 2 metri in spate despre ce crezi tu de Black-Sea si de mine .

Se vede pe harta diferenta dintre mine si acel "tu" .

Offtopic
PS. e trist ca marea parte din cei de pe triburile ... sunt "tari" in gura doar pe un ... amarat de forum . Nici macar la telefon n-ar putea sa-ti reproduca acele "postari" incredibile(parerea lor) ...d'apai daca'r fi face to face ... pipi-n pantaloni scrie pe ei ...(ps.1 - te incluzi in cei de care zic) .
 

DeletedUser2821

Ce copil esti michelle ...

Ideea e urmatoarea ... pe mine ma doare la 2 metri in spate despre ce crezi tu de Black-Sea si de mine .

Se vede pe harta diferenta dintre mine si acel "tu" .

Offtopic
PS. e trist ca marea parte din cei de pe triburile ... sunt "tari" in gura doar pe un ... amarat de forum . Nici macar la telefon n-ar putea sa-ti reproduca acele "postari" incredibile(parerea lor) ...d'apai daca'r fi face to face ... pipi-n pantaloni scrie pe ei ...(ps.1 - te incluzi in cei de care zic) .

Da ma asta e.
cat despre ce ai scris acolo partea a doua cu off-topic , sunt a dracu de fricos ma , pff , iar replica cu jucatori de k1 tribali , giule , ai zis-o genial ! :))
Stai linistit ca nu fac pipi in pantaloni de la smecherasi care stau in cap , in general nu fac de la nimica , dar ... daca ma cunosti asa de bine , asta este .

Plus ca dupa cum se vede , eu indiferent pierd , castig , nu ma oftic asa de tare incat sa nu mai pot comunica cu oamenii pe care ii cunosc , chiar si daca sunt in razboi cu ei , cum ati facut voi , ati inceput cu jigniri , mai ales demo , tu , stii si tu ce ai facut , si dupa , m-ati blocat la mesaje , ca ce ? Nu mai puteati sa va " ridicati " la inaltimea momentului ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:D
astia care se duc la liceu fiindca sunt obligati, chiulesc cat pot, spun tuturor cat de mult urasc ei scoala si apoi se dau eruditi peste tot pe unde apuca fara sa-si dea seama ca exista si lume care a terminat alea 12 clase la care se chinuie ei si chiar mai mult sunt cei mai amuzanti
nu iese cine stie ce discutie sau dezbatere cu ei (deh, lipsa de material) dar sunt amuzanti :p
 

DeletedUser

"Face to Face" voi smecherasii de cartier practicati engleza??:O:O:O
mefisto, din postul tau ce ar trebui sa intelegem??:)) ca esti smecher??ca esti bazat:)):))
Vezi ca i-ai speriat:|:|:)):))

Michele pe zi ce trece incep sa apreciez tribul vostru din ce in ce mai mult,sper sa va descurcati in acest razboi pentru ca astia cu "Face to Face" din B-sea nu merita sa castige;);).Decat cateva persoane din B-sea si din HRV au tot respectul meu.


P.S. Michele am o intrebare aja:))esti cumva rocker sau emo si ai pleata??:)):))
 
Ultima editare de un moderator:

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Revin, se pare ca nu intelegeti sa va promovati decent tribul pe acest forum. Fara jigniri si fara referiri la viata reala. Fara aluzii si fara acuzatii nefondate. Voi trece direct la sanctiuni, consider ca avertismentele au fost asumate si de voi. Spor la joc si la scris pe extern :)
 

DeletedUser2821

mmcdemolator astăzi la ora 15:17
Uite vezi am mai invatat o chestie acum :))) iti intra sprijinul chiar si cu piata centrala distrusa concluzia : adio catapulte :D

Cu playeri deastia o sa castigati impotriva triburilor , doar cu playeri asemanatori , dar impotriva triburilor care chiar au playeri care joaca de ceva servere , si o fac la un anumit nivel , nicio sansa...

P.S.: Rocker...
 

DeletedUser

Tot e bine că mai învață câte ceva,pe zi ce trece. :D

Da,mmcdemolator ..nu mai face catapulte..al naibii el de suport intră și pe piață distrusă!:))

Data viitoare,încearcă experiența pe târg..poate nu mai intră resursele!



@ciprian the war demon



michelle2007, te păcălește!E și puțin emo! :))
 

DeletedUser

Ungurash.. ești în confuzie!
De aceea,dă-mi voie sa te corectez.
Gelul stă pe cap..nu în cap..așa cum apare ăla prin toate pozele.
De aceea cred că și perspectiva lui e puțin distorsionată.Explicabil, de altfel, prin poziția adoptată în ședința foto.
 

DeletedUser

Michele nu am vrut ca intrebarea mea sa deranjeze,dar sincer am fost uimit cand am auzit ca esti Rocker..bineinteles ca manelar nu aveai cum sa fii:)):))..nu pareai genul de om care asculta rock:):):)si nu stiu ,de ce eu ma gandeam mereu la o fata cand vorbeam cu tine:)):))

P.S. numele de pe triburi e inspirat din Beatles?? http://www.youtube.com/watch?v=iBwGmOexmNo
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus