WT vs. B-Sea + Hrv

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser21929

Buna baieti si fete ,
Multumesc Ciprian stiu ca ma apreciezi si mai stiu si ca v-am promis o statistica , desi de obicei nu ma ocup de statistici , prefer sa organizez un atac , mi-am facut timp si de o statistica
Side 1:
Tribes: Hrv
Players:

Side 2:
Tribes: WT
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 15,610
Tabăra 2: 3,982
Diferență: 11,628

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 309
Tabăra 2: 195
Diferență: 114

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 75,892,095
Tabăra 2: 27,383,761
Diferență: 48,508,334

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,492,393
Tabăra 2: 1,527,171
Diferență: 965,222

image.php

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Side 1:
Tribes: Hrv
Players:

Side 2:
Tribes: WT
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,033
Tabăra 2: 260
Diferență: 773

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 117
Tabăra 2: 62
Diferență: 55

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,862,419
Tabăra 2: 2,104,608
Diferență: 3,757,811

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 939,734
Tabăra 2: 479,086
Diferență: 460,648

image.php


DECI SINCER TRIBUL HERUVIMILOR A FOST CEL AGRESAT SI A AJUNS SA FIE AGRESORUL .CEEA CE SE VEDE ACOLO PE STATISTICI ESTE IN PROPORTIE DE 80-90% DOAR OPERA HERUVIMILOR , SI SINCER DACA II NUMAR PE CEI CARE AU FACUT ASTA POT MENTIONA DOAR 10 INSI .
AAAAAA , SI MAI POT SA VA ADAUG CA IN CURIND SI STATISTICA CELOR DIN B-SEA SE VA MODIFICA ENORM
DEGEABA VA DATI LOVITI CA ATI FI BUNI VOI CEI DIN WT , SINCER NU ATI FOST IN STARE SA SCOATETI 10-12 INSI DIN JOC
 

PRADA

member
Scor reacție
6
:)))) mircea man nu a înteles nimic =))))))))

Ontopic: Felicitari Hrv pentru uimitoarea statistica. La mai mare! Si vorba unui Heruvim: "WT e atacat si de pe mare, si din cer!" =)

Bafta în continuare :D
 
Ultima editare:

DeletedUser21929

Explica-mi tu.Sa o iau de la inceputuri , PHX a rupt alianta cu Hrv pt ca a crezut ca e o prada usoara , sau poate pt ca nu prea mai aveau ce juca.Oricum v-ati orientat spre Hrv drept tinta.PHX s-a desfiintat , membrii au fugit in IMMO .IMMO s-a destramat , fostii PHX au fugit spre WT .
Nu stiu ce trebuia sa inteleg eu , dar sincer caricaturile acelea care au aparut atunci nu s-au adresat membrilor WT originali , ci fugarilor din PHX.Si observ ca atunci cind noi renuntam la caricaturi incepeti voi cu denumiri la sate .Sincer o sa ne intoarcem si noi la caricaturile noastre si la Textele gen : PT ca WT avea nevoie de ID ....
MAI SCAPA DOCTORE?
 

DeletedUser2821

Aoleu , aoleu , ce buni suntem :)

Pai opera celor 10 heruvimi , blindati de tot tribul , ma voi sunteti penibili rau .. :)

Ce dracu , va laudati ca bateti un trib care are de 10 ori mai putine sate decat aveti voi :)) ?

Pai da ma , normal ca voi aveti si de 10 ori mai multe sate de atac , gandeste-te putin logic , si nu mai abera in halul asta :) ...

E matematica simpla , daca esti putin realist vezi :) .
 

DeletedUser21929

Bine mai sunteti cei mai buni dintre cei mai buni dar stii raman la aceeasi intrebare: MAI SCAPA DOCTORE? MAI SCAPA?:D:D:D:D:D:D:D:D
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Explica-mi tu.Sa o iau de la inceputuri , PHX a rupt alianta cu Hrv pt ca a crezut ca e o prada usoara , sau poate pt ca nu prea mai aveau ce juca.Oricum v-ati orientat spre Hrv drept tinta.PHX s-a desfiintat , membrii au fugit in IMMO .IMMO s-a destramat , fostii PHX au fugit spre WT .
Nu stiu ce trebuia sa inteleg eu , dar sincer caricaturile acelea care au aparut atunci nu s-au adresat membrilor WT originali , ci fugarilor din PHX.Si observ ca atunci cind noi renuntam la caricaturi incepeti voi cu denumiri la sate .Sincer o sa ne intoarcem si noi la caricaturile noastre si la Textele gen : PT ca WT avea nevoie de ID ....
MAI SCAPA DOCTORE?

Când PHX a rupt alianta cu Hrv ... ati fi fost mâncati, daca nu rupea B-Sea-ul miseleste alianta cu PHX. (Ah, si smechere ... nu uita, ca tu nu erai Heruvim, pe vremea aia.)

Apoi, când WT-ul a rupt alianta cu Hrv-ul, iar a sarit B-Sea-ul si v-a salvat pielea, rupând alianta cu WT (când se prostitua HopaTropa peste tot, cu mesaje gen "Hrv + B-Sea = Love") :))

Deci, mircea ... unde e meritul !? Ce razboi ati dus VOI, ca trib !? Mereu ati fost în umbra B-Sea-ului ... si nu o sa iesiti niciodata de acolo, ca trib. Si daca nu esti constient ... macar ramâi amuzant =)
 

DeletedUser21929

NA CA V-A FACUT UMBRA :))))))))
Sa iti aduc aminte ca timp de 2 zile ai fost atacata doar de mine si de mmcdemolator si ca ai pierdut sate la greu?
Sincer este ultima mea postare gen dialog intre mine si voi.Nu mai stau sa imi bat capul cu voi.O sa mai aduc ceva statistici cit de curind.Armele sa vorbeasca .Intr-un fel VAE VICTIS , dar sincer meritati sa fiti in aceasta pozitie.Normal soro ca B-sea a tinut partea Hrv-ului ca doar nu era sa ia in brate un trib de mistocari cum a fost PHX-ul.Sincer acum , giulesteanu s-a ocupat vreodata in mod serios de tribul PHX?In afara de momentele cind trimitea fake-uri cu lancierii sau de acele clipe minunate cind m-a atacat din pozitia de sitter , ca el cont pauza
Din partea mea TOPIC CLOSED
 

PRADA

member
Scor reacție
6
NA CA V-A FACUT UMBRA :))))))))
Sa iti aduc aminte ca timp de 2 zile ai fost atacata doar de mine si de mmcdemolator si ca ai pierdut sate la greu?
Sincer este ultima mea postare gen dialog intre mine si voi.Nu mai stau sa imi bat capul cu voi.O sa mai aduc ceva statistici cit de curind.Armele sa vorbeasca .Intr-un fel VAE VICTIS , dar sincer meritati sa fiti in aceasta pozitie.Normal soro ca B-sea a tinut partea Hrv-ului ca doar nu era sa ia in brate un trib de mistocari cum a fost PHX-ul.Sincer acum , giulesteanu s-a ocupat vreodata in mod serios de tribul PHX?In afara de momentele cind trimitea fake-uri cu lancierii sau de acele clipe minunate cind m-a atacat din pozitia de sitter , ca el cont pauza
Din partea mea TOPIC CLOSED

:))

Te învârti în cerc. Da, era normal sa va tina B-Sea-ul partea. Dar ... înca o data, Hrv-ul e în umbra. N-are nici un merit, nimic.

Si da, tin minte când m-ai atacat. Tin minte când înca eram aliati si ai fugit din B-Sea în Hrv doar pentru a ma ataca pe mine, si apoi ai fugit înapoi în B-Sea. Si apoi înapoi în Hrv, si apoi înapoi în B-Sea, si apoi înapoi în Hrv, si apoi în ID, si apoi înapoi în Hrv ... si tot asa.

Wow, ce jucator bun si respectabil! :D Te pupa mami :*
 

DeletedUser

si a fost odata un trib numi pdt, care dupa o saptamana de razboi cu phx s-a desfiintat, toti membrii (in frunte cu nea mircea de mai sus, evident) fugind la aliatii phx de atunci, enemy
noi mereu am cautat razboaie, voi mereu ati incercat sa fugiti de ele cand ati dat de greu
in orice trib am ajuns, daca tribul ala nu avea razboi cu voi, faceam, si nu am acceptat aliante cu refugiati
dupa ce am ajuns in wt (si nu mai spune ca ati doborat voi immo, ala s-a desfiintat fiindca s-au plictisit conducatorii sa mai joace) noi am rupt alianta
voi nu ati declarat niciodata un razboi, tine minte asta

ca dupa atatea razboaie cautate acum am dat de greu nu e chiar de mirare
am gasit ce am cautat
am jucat mereu asa cum ne-am dorit, fara sa fugim de unii sau de altii, fara sa ne ferim satele, sa le punem la adapost in umbra unui mare trib
vrei sa te dai mare ca in conditiile astea ai reusit sa iei niste sate?
nu vad problema, dar din punctul meu de vedere nu inteleg nici de ce ai face-o
 
Ultima editare de un moderator:

PRADA

member
Scor reacție
6
Bravo mycutzule! Sunt chiar impresionata! Frumos, foarte frumos! >:D<

Ontopic:

Cuceriri/pierderi din ultima jumatate de zi, dintre B-Sea si WT.

image6ur.png


Si acum, si mai amuzant, ce-a facut Hrv-ul, oare?

Pai ... au atacat un jucator banat, deh. Vedete dom'le, Heruvimii astia. Crema triburilor, hihi :p

Mânca-v-ar mami de heruvimi draguti:

image7pp.png



P.S: A se remarca faptul ca ... si B-Sea, tot acelasi jucator banat au atacat :D ... Doar ca nu prea le-a iesit atât de bine ...

Ah, si pentru a nu fi inteleasa gresit: Nu spun ca nu e legal, sau altceva, sa atacati un jucator banat (e cam la fel ca satele de barbari, daca stam sa ne gândim). Doar ca ... nu e deloc laudabil, parerea mea. Chiar ... nimic respectabil. :)
 
Ultima editare:

DeletedUser5630

P.S. Farao frate; "var" te faci zugrav si nu stim noi,:)):)):)) sau ai vrut sa fii simpatic:))=)))

eu nu vreau sa fiu simpatic, dar m-am bagat in seama ca sunteti asa incrancenati si am zis ca poate veti mai lua o pauza.

e doar un joc pana la urma si n-as vrea ca acest topic sa se transforme intr-unul "Die vs Scitii" de pe lumea 3.

Succesuri (sic!) maxime
 

DeletedUser24207

atacurile au fost trimise cu 2 zile inainte ce tot va scoateti atata.. el era tinta fara sa stim ce probleme are el..nu ca ne-ar interesa. lasa e frumos si la margine
 

DeletedUser2821

pai daca nu era banat nu pierdeea mai mult de 20 de sate ... :)
asa a pierdut vreo 200 ( exagerez mult .. :)) ) .
Daca va arat ce mesaje penibile se dau in hrv =))
De genul "hai pe extern sa ma ajutati ca sunt peste mine psihologic si la triburile astia din wt " - mircea man
mmcdemolator - " haideti sa trecem lad usmani mai puternici decat wt " | sa ii scoatem odata " si altele , cam penibili mai oamenilor :))
 

DeletedUser

NA CA V-A FACUT UMBRA :))))))))
Sa iti aduc aminte ca timp de 2 zile ai fost atacata doar de mine si de mmcdemolator si ca ai pierdut sate la greu?
Sincer este ultima mea postare gen dialog intre mine si voi.Nu mai stau sa imi bat capul cu voi.O sa mai aduc ceva statistici cit de curind.Armele sa vorbeasca .Intr-un fel VAE VICTIS , dar sincer meritati sa fiti in aceasta pozitie.Normal soro ca B-sea a tinut partea Hrv-ului ca doar nu era sa ia in brate un trib de mistocari cum a fost PHX-ul.Sincer acum , giulesteanu s-a ocupat vreodata in mod serios de tribul PHX?In afara de momentele cind trimitea fake-uri cu lancierii sau de acele clipe minunate cind m-a atacat din pozitia de sitter , ca el cont pauza
Din partea mea TOPIC CLOSED


Mi-a expirat si mie banu si pot sa ma apar intr-un final.Moldovene(nu ca a-s avea ceva cu ei).Nu inteleg ce treaba ai tu cu mine?M-am ocupat de PHX atata cat a fost nevoie ca sa fie un trib respectabil intotdeauna.Nu am tras niciodata la primele locuri dar tot am fost acolo sus.Iti amintesc.PHX vs PDT.3 zile de razboi =PDT nu mai exista.Maretii jucatori din B-sea care erau aliatii PHX ului pe vremea aia s-au hotarat ca ar fi ok sa ne fure tintele si au invitat tot ce se putea invita din fostul PDT.B-sea intotdeauna a fost o piedica pentru noi (PHX) si tocmai de aceea ne-am hotarat sa incercam cumva sa scapam de voi.(care e problema?)odata si odata tot o sa scapam de voi:)
Cam atat nea mircea si vezi ca ai niste sate pe care ai promis ca mi le dai.Nu esti un om de cuvant
 

DeletedUser

buna dragilor!ce faceti?ma numesc hopatropa si am venit si eu aici sa atac wt-ul ma primiti prin sate?let's play.am stat si eu bine si m-am gandit...sterg wt-ul de pe harta si apoi dau stergere.

Heruvimul tropaila asa cum le place wt-ului sa-i zica a revenit si are chef de "cafteala"

Iarna nu-i ca vara,va dorim succesuri!:D
 

DeletedUser2821

Pfiu , si ce emotii traiam ca nu o sa mai revii tu , sa stii ca am stat cu sufletul la gura...

Btw , mai mult decat replici din parazitii , nu puteti :)) ? , incerca sa fi original macar..

Si inca ceva, chiar unu de la voi ( mmc ) zicea ca suntem mult prea slabi pentru voi , deci de ce mai revii , ca e clar ca ei ne fac praf , cand vor ei .

Bine de fapt asta s-a intamplat pe un cont banat , sa vedem cat de praf o sa ne faceti cand nu o sa mai fie banat contul atacat :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21929

Cont banat care primea sprijin.Halal voua , pierdeti si faceti circul asta , ca sa zica ceilalti care raman ca ati pierdut pentru ca s-au facut magarii.Oricum cit o sa vi se mai auda gura?Martie e deja primavara si ies bobocii la marginea hartii
 

DeletedUser26528

40 de fuluri pe un sat... off ... Pro playerii astia... ce ne facem noi cu ei ? .. =))
 

DeletedUser26528

Mie mi se pare mai interesant decât ... 6'000 de fake-uri pe 100 de sate. :eek:

Auuuuuuuch! :rolleyes::rolleyes:


Asta e ceva de bine ,frumos .. denota pofta noastra de joc :)) pe cand la voi ... s-au cam dus ..acele 40 de fuluri =)) pe un sat cu zid 0 ...
In fine nu asta conteaza ... ma bucur ca ati hotarat sa va rupeti asa fulurile ca sa nu mai aveti cu ce recupera satele care le ve-ti pierde :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus