WT vs. B-Sea + Hrv

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

=))
Jalnic..jalnic și patetic ești. Să ne reamintim că am fost singurul care a ținut lethal în șah..și nu cu suportul vostru..care venea de la 48 de ore.Singurii care m-au ajutat atunci cu suport din scurt și util ,a fost WT-ul.Dar,probabil că te lasă memoria..eu luam sate din lethal și voi mă întrebați ,,la ce nivel am cercetările''..când mie îmi ardea buza de suport și pierdeam 24 de ore să iau un sat.
Să fim serioși,oltene.

Nu ai cum să te ridici la nivelul meu..nici măcar la nivelul unei discuții,fie ea și contradictorie...nu mai vorbim la nivel de player.Ești mult prea mic și porți o pălărie mult prea mare.
Vocabularul și modul de exprimare,te dau de gol.Păcat..păcat că te ia gura pe dinainte.Dar,există o vorbă din popor( nu știu precis dacă e oltenească sau nu) care spune că ,,gura bate fundul''.E perfect valabilă în cazul tău

Discuția nu se închide când vrei tu.. că nu ești în b-sea,aici.

Acum scuză-mă câteva minute..sunt ocupat să vă încalec.Cu drag și spor.
 

DeletedUser2821

De la o sluga marca Crioli ,si un cersetor de sprijin cand erai in B-Sea ai ajuns ... defapt n-ai ajuns :)) doar incerci sa pari un ... ma abtin ca nu-i frumos sa te fac de rusine pe extern ...
pe scurt dane ...esti penibil ...atat am de zis , iar aceasta discutie se incheie aici

Bai , pe bune , pana acuma m-am abtinut , dar deja intreci limita , de la acel comentariu legat de mine , pe care il faci cu nu stiu ce drept , eu iti recomand sa faci o pauza , nu esti chiar cel mai bun " reprezentant " al b-sea-ului , si aici ma refer , sa te mai potolesti ca nu faci decat sa strici imaginea pe care v-ati creeat-o in acest timp ... :)

A si asa de curiozitate , pana pe L15 , unde te-ai inaltat prin faptul ca te-ai intovarasit cu albert , cine ai fost , ca am jucat atatea servere , si nu te-am vazut nicaieri ?

Ca vad ca deja te consideri , vreun zeu din " hall of fame" ..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8715

Pentru ca se tot vorbeste de Lethal aici, vreau sa precizez ca varianta de pe aceasta lume nu are nicio legatura cu Lethal-ul original de pe L11.
In rest, succes WT.
 

DeletedUser26528

M-as cobora prea mult la nivelul tau pentru ati da o replica , asa ca prefer sa no fac .


Timpul le va spune pe toate , daca in cateva luni WT-ul va mai exista sau nu pe harta , ramane de vazut .
 

DeletedUser2821

M-as cobora prea mult la nivelul tau pentru ati da o replica , asa ca prefer sa no fac .


Timpul le va spune pe toate , daca in cateva luni WT-ul va mai exista sau nu pe harta , ramane de vazut .

Nu , nu despre asta e vorba , nici pe departe , tocmai ca nu te-ai putea ridica la nivelul nostru pentru a putea pura o discutie si atunci preferi sa nu o faci , da ce e drept , e cel mai usor sa scapi , mai ales cand nu stii / nu ai ce sa spui/cum sa te aperi ..
 

DeletedUser

voi nu lucrati murdar mai...da...hakunamatata era ferma lui oby van kenoby..se ospata cu sate de la el..apoi a fost banat pentru 6 ore de catre admini si cand sa dea spionaje sa vada ce mai are pe sate..surpriza...ce sa vada?
Agresor: oby van kenoby
Sat: - cookie (393|515) K53

Număr: 0 0 0 143 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 1 0 0 0 0 0



Apărător: hakunamatata
Sat: cookie (393|514) K53

Număr: 25384 52746 386 10 0 365 14 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0

si

Agresor: oby van kenoby
Sat: - cookie (394|515) K53

Număr: 0 0 0 100 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 68 0 0 0 0 0



Apărător: hakunamatata
Sat: cookie (392|513) K53

Număr: 29114 62535 572 158 0 2279 14 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 

PRADA

member
Scor reacție
6
:)))))))))))))) Da da da, sigur au băgat adminii trupe în satele lui hakuna, ca nu cumva să rămână fermă. =)

Of of of, hopăilă tropăilă =)

Ah, hakuna a pierdut 5 sate, din care a recuperat doua. Si e si o diferenta de un milion de puncte între cei 2 jucatori. Si de aici, pâna la a spune ca hakuna era ferma, si ca oby "se ospata cu sate de la el" ... e cale lungă :D
 

DeletedUser2821

da , gata da-ti delete , vezi mefisto. de fapt asta a fost cu banarea mea , am aranjat-o astfel incat sa imi bagi adminii repede , trupe prin sate , si dupa cand ma debaneaza ca prin minune sa am asa multe , ce zici , nici nu v-ati gandit , a ? :))

Oricum eu sunt ala de ma ocup cu " magia neagra " prin trib ...
Am relatii , pile , nu are cum sa se bata cineva cu mine...

Aoleu , penibili , penibili si iar penibili !!

Oricum la o lupta de 40.000 de sate la 4000 de sate ar cam trebui sa se sesizeze si adminii mai des :)) .
 

DeletedUser

il stiu pe hakuna ala, e o mizerie
si pot sa pun pariu ca i-a cerut unui admin sa-i bage trupe in satul ala, numai cu d-astea se ocupa el
 

DeletedUser

tu taci..nu te-am bagat pe tine in seama.ok angel dust?te bagi tu repede...hai sa nu te mai jignesc.eu ce scriam aici ii scriam lui michelle.
 
Ultima editare de un moderator:

PRADA

member
Scor reacție
6
tu taci..nu te-am bagat pe tine in seama.ok angel dust?te bagi tu repede...hai sa nu te mai jignesc.eu ce scriam aici ii scriam lui michelle.

Nu vreau! :D Nu vreau! :D MWhahahahaha :eek:

PS: Smecherilă, dacă vrei să-i scrii lui Michelle, trimite-i un mesaj privat ;-)
 

DeletedUser

Lipsește omul puțin și voi ce faceți ? Dacă știați să vă contraziceți era totul ok, dar sunteți toți praf :( Mai că îmi vine să mă retrag la munte din nou! Dacă vreți discuții despre plăcerile de pe alte vremuri vă fac topic comun piraților.

V-a fost dor de mine ?
 

DeletedUser2821

Lipsește omul puțin și voi ce faceți ? Dacă știați să vă contraziceți era totul ok, dar sunteți toți praf :( Mai că îmi vine să mă retrag la munte din nou! Dacă vreți discuții despre plăcerile de pe alte vremuri vă fac topic comun piraților.

V-a fost dor de mine ?

Da ma , lumea 15 ti-a simtit lipsa :p

Bine ai venit :) !
 

DeletedUser2821

Side 1:
Tribes: WT
Players:

Side 2:
Tribes: B-Sea Hrv
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,415
Tabăra 2: 37,113
Diferență: 33,698

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 275
Tabăra 2: 210
Diferență: 65

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 23,081,619
Tabăra 2: 213,516,561
Diferență: 190,434,942

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,400,420
Tabăra 2: 1,807,311
Diferență: 593,109

image.php
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Hrv
Players:

Side 2:
Tribes: WT
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,240
Tabăra 2: 384
Diferență: 856

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 100
Tabăra 2: 64
Diferență: 36

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 8,071,160
Tabăra 2: 2,871,345
Diferență: 5,199,815

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 835,601
Tabăra 2: 507,835
Diferență: 327,766

image.php
 

DeletedUser16039

Side 1:
Tribes: B-Sea
Players:

Side 2:
Tribes: WT
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 55
Tabăra 2: 105
Diferență: 50

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 542,418
Tabăra 2: 979,520
Diferență: 437,102

image.php
 

DeletedUser2821

aha si ce e cu asta :)) ?
Lukase , tu ce vroiai sa demonstrezi , ca macar hopatropa , vroia sa arate ca e mai bun ca voi , dar tu ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus