WT vs. B-Sea + Hrv

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16039

eu vroiam sa arat statistica separata cu tribul B-Sea de cand a inceput razboiul ...
Nu vad care e problema aici? :confused:

Adica sa postez doar cand iese in avantaj B-Sea, nu inteleg unde bati! :p
 

DeletedUser

aha si ce e cu asta :)) ?
Lukase , tu ce vroiai sa demonstrezi , ca macar hopatropa , vroia sa arate ca e mai bun ca voi , dar tu ?

nu am vrut sa demonstrez ca sunt mai bun ca ei..ca daca eram mai buni aveam noi 130 milioane si ei 62...

am vrut sa arat si eu doar o statistica pozitiva a familiei b-sea+hrv.oricum o voi imbunatatii..HopaTropa nu se lasa asa usor...asta este razboiul meu si il voi castiga!

Pana acum felicitari Wt-ului pentru recuperarile facute de sate!Am atacat eu singur pana acum dar data viitoare vor ataca mult mai multi...

si apropo wt:cand mai vreti detalii de la hrv intrebati-ma pe mine si va spun eu pe cine atacam si cand ;) vai de onoarea celor care sunt spioni.:D

astazi am pierdut un sat,maine unul poimaine unul,peste 3 zile inca unul,peste 4 zile inca unul iar peste 5 zile castig eu 50...asa imi place mie...

To be continued...!
 

DeletedUser

sau sa zicem altfel .felicitari B-sea si Hrv pentru recuperarile de sate.deocamdata noi suntem pe plus iar voi pe minus.
 

DeletedUser16039

usor Hercule :p
doar ce a inceput! Are o saptamana abia.
Sunteti buni, usor usor ne trimiteti la margine pe fiecare.
 

DeletedUser

nu am vrut sa demonstrez ca sunt mai bun ca ei..ca daca eram mai buni aveam noi 130 milioane si ei 62...

am vrut sa arat si eu doar o statistica pozitiva a familiei b-sea+hrv.oricum o voi imbunatatii..HopaTropa nu se lasa asa usor...asta este razboiul meu si il voi castiga!

Pana acum felicitari Wt-ului pentru recuperarile facute de sate!Am atacat eu singur pana acum dar data viitoare vor ataca mult mai multi...

si apropo wt:cand mai vreti detalii de la hrv intrebati-ma pe mine si va spun eu pe cine atacam si cand ;) vai de onoarea celor care sunt spioni.:D

astazi am pierdut un sat,maine unul poimaine unul,peste 3 zile inca unul,peste 4 zile inca unul iar peste 5 zile castig eu 50...asa imi place mie...

To be continued...!


Desigur,mulțumim pentru felicitări.

O mică rectificare(sau mai multe),dacă îmi permiți, să fac postului tău.

Anume :

- Nu ai atacat singur.

- La cele ipotetice 50 de sate ale tale,eu voi lua 50+ 1

- Nu ai cum să câștigi acest război,atât timp cât mai sunt și eu pe aici

(partea unde faci referire la spioni ,nu mă pasionează..nu știu despre ce vorbești)
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Daca va plictisiti puteti sa dati niste fake pe cineva, nu va mai descarcati pe aici. Va rog sa tineti seama ca exista un regulament pe acest forum.
 

DeletedUser

Ma intreb totusi ce s-a intamplat ? Ori piratii au inceput sa "ofere" si nu sa "fure" ?

Deobicei ei se ocupa cu talharii (pe mare) evident, pe-o mare de sate albastre, pt. cine nu intelege aluzia :) Barcile venind totusi si macinandu-se intre ele.

Ms.Big, ai 10 lei (zece) , foloseste-i pentru a priza niste praf de pusca acolo pe vas, cine stie, putina adrenalina nu strica, e greu totusi sa te avanti de la o asemenea distanta. (fara pic de motivatie)

In orice caz, pestele nu se mananca cu paine (ma rog), asa ca pirate mai bine (repet) pastreaza-ti maruntisul, si trimite-mi un sac de peste, de acolo de pe mare.

Iar asa ca si adaugare , iti trimit eu o moneda (50 de bani) , nu pentru a-ti lua ceva de mancare cu ei, ci pentru a incerca "cap sau pajura"

(Cap) - Oare inchid harta ?

Hopa , Pajura :(


@ On Topic!

Agresor: Bunica din Cuba
Sat: 4.8 SpeechLess (460|528) K54

Număr: 0 0 0 0 0 100 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 4 0 0 0



Apărător: mmcdemolator
Sat: Invaders Must Die (459|527) K54

Număr: 0 0 0 2110 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 2110 0 0 0 0 0




Trupele apărătorului, care au fost pe drum
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Prada: 0/4800
Modificare de adeziune Aprobare scăzută de la 13 la -19
 

DeletedUser27053

Ce imi place ca toti vorbiti in stilul asta , "vai ce destept sunt eu , ups am facut pe mine" :))

Nu am nevoie de moneda ta , sunt sigur pe mine si pe B-Sea.
 

DeletedUser

bunico,iar nu ai luat pampersi si ai facut pe tine? :eek: ...de data asta eu nu te mai schimb,du-te la hakuna (ala cu adminii :D )
 

DeletedUser

Ce imi place ca toti vorbiti in stilul asta , "vai ce destept sunt eu , ups am facut pe mine" :))

Nu am nevoie de moneda ta , sunt sigur pe mine si pe B-Sea.


Pai si ?
Ce-ti pasa ?
Noi destepti, voi bogati (in sate)
Noi destepti, voi inchideti harta.
Noi destepti, voi pirati

Si exemple ar mai fi destule, plus ca n-as vrea sa supun majoritatea tribului tau (unde media de varsta dominatoare este 16-17 ani) unui test de inteligenta.

Fail :(
 

DeletedUser27053

Pentru tine varsta de 16-17 ani inseamna si prostie ? Sau inteligenta scazuta ?
Atunci imi pare rau pentru voi , dar acei copii conduc ostilitatile in lumea 15.

Si tu ce vrei sa te faci cand vei fi mare ?
 

DeletedUser

Pentru tine varsta de 16-17 ani inseamna si prostie ? Sau inteligenta scazuta ?
Atunci imi pare rau pentru voi , dar acei copii conduc ostilitatile in lumea 15.

Si tu ce vrei sa te faci cand vei fi mare ?


Nu, varsta respectiva denota faptul ca inca n-ai apucat sa acumulezi cunostintele necesare in asa fel in cat sa te consideri "un om destept"

Plus ca acest termen "sunt destept" e putin cam inutil, chiar in viata, mai ales in joc.

Iar tu prin faptul ca ne-ai facut "destepti" intr-un mod ironic, ai dovedit deja cam care sunt capabilitatiile tale. Ma rog, poate (fake-uri) esti bun, fiecare avem cate-un lucru la care ne pricepem (in viata , sau in joc), in cazul de fata e vorba evident despre joc.
In viata ta, nu ma bag, probabil ca as putea sa sap adanc.

Oricum, ramaneti voi cu o doza marita de aroganta si cu un surplus de optimism, (sau speranta), noi ne multumim cu distractia pe care ne-o oferiti.

Iar cat despre intrebarea de mai sus, la care evident ca nu primesti raspuns, poti s-o repeti colegilor tai! :D

modullator în data de 02.02. la ora 18:43
Salut.

Chiar este nevoie sa ma ataci?
 

DeletedUser27053

Aroganti ? Nicidecum.Poate sinceri.Faptul ca iti spun ca suntem mult mai buni si ca degeaba faci pe tine incercand sa arati cat esti de destept , este sinceritate.

Dar totusi , ce vrei sa te faci cand vei fi mare ?
 

DeletedUser

Aroganti ? Nicidecum.Poate sinceri.Faptul ca iti spun ca suntem mult mai buni si ca degeaba faci pe tine incercand sa arati cat esti de destept , este sinceritate.

Dar totusi , ce vrei sa te faci cand vei fi mare ?



:eek::eek:

N-as vrea sa revin la citatul de mai sus, unde implicam si media de varsta.
Bine, sunt eu ne-dotat cand vine vorba de materie cenusie, las' ca refuleaza la voi.

Ok.

Sah ?

Nu, :) Mat.
 

DeletedUser27053

Este al treilea post in care te intreb si tu tot eviti raspunsul.

Ce vrei sa te faci cand vei fi mare ?

Apropo , nu joc sah ;).
 

DeletedUser

Adex daca tot mi-ai dat mustrare macar trebuia sa lasi comentariu:p
 

DeletedUser2821

Aroganti ? Nicidecum.Poate sinceri.Faptul ca iti spun ca suntem mult mai buni si ca degeaba faci pe tine incercand sa arati cat esti de destept , este sinceritate.

Dar totusi , ce vrei sa te faci cand vei fi mare ?

Aoleu , aoleu , unde era bunul :O .

Auzi , bunule , ne spui si noua cam de cand joc , si cand ai reusit sa aduni asa o vasta experienta ?
Nu de alta , dar in joc NU AM AUZIT DE TINE nici macar pe lumea asta , am auzit doar pe forum si ATAT .

Esti doar un papagal , nu ai nicio legatura cu jocul asta si mai ales cu acest razboi , bun , macar hopatropa ataca , pierde , oricum are contact cu noi = deci , are dreptul sa vorbeasca , dar tu ?
Statistica ta indica ca ai 0 sate luate de la noi si noi 0 sate de la tine .

crezi ca daca ai 2 sate pe granita ( sau mai multe ) toate cu cate 30k 30k 5k , asta inseamna sa fi player bun ?
Neah , nici pe departe , asta inseamna ca tribul sa aiba multe sate si sa iti poata arunca si tie acolo 5 sate de aparare sa te bucuri ca nu pierzi sate.

La fel si in cazul lui demo , are pna , in spate in k45 , cu toata armada , si e si mare player , pai ma demoule , daca esti asa bun , ataca-te frate cu toti , sa vedem de fapt cat de bine stii ( deloc ? ) .

Side 1:
Tribes: WT
Players:

Side 2:
Tribes: B-Sea Hrv
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,438
Tabăra 2: 37,351
Diferență: 33,913

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 291
Tabăra 2: 221
Diferență: 70

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 23,281,845
Tabăra 2: 215,312,128
Diferență: 192,030,283

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,543,318
Tabăra 2: 1,903,678
Diferență: 639,640

image.php



Pana una alta ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus