WT vs. B-Sea + Hrv

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cate comentarii :)):))
Sa va luminez un pic(ca sigur asta ati asteptat:))
Vechii membri PHX, observ ca se leaga de mircea man, si il acuza ca a parasit PDT pentru ca nu a facut fata razboiului:D:D.Am inteles asta,dar nu stiu de ce comentati voi???care ati facut la fel,v-ati dus in WT cand s-a desfiintat PHX:p:p.Mi se pare penibil ce se intampla.

HRV a sta in umbra B-sea-ului???:O:O de unde ati scos-o pe asta? Este adevarat ca pe vremea aceea am avut multi dusmani si probabil ca daca nu faceam alianta cu B-sea eram scosi....A fost o miscare diplomatica care nu v-a convenit deloc:)):))Dar sincer,credeti ca B-sea facea alianta cu HRV,daca nu aveau nevoie de noi??
Alianta aceasta a ajutat si B-sea nu numai HRV...Asa ca eu cred ca Hrv a reprezentat o parte importanta in mentinerea B-sea-ului pe primul pe loc;);)


P.S.Michele si Angel dust am inteles ce vreti sa punctati: ca sunteti jucatori foarte buni.Eu va pot spune ca chiar sunteti jucatori buni,si recomand celorlalti membri sa faca la fel. Sunteti "JUCATORI EXPERIMENTATI SI FOARTE BUNI".Acestea fiind spuse,sper sa va simtiti mai bine:p:p:))

P.P.S. Michele,nu te mai lega de mircea man,ca cere ajutor pe forum.Din cate imi aduc aminte asa ai facut si tu,pe vremea cand erai in immo parca:)):)).E o vorba:Mai intai uita-te la tine si dupaia comenteaza de altul;);)

Si va doresc succese la toti, nu "succesuri" :)))
 

DeletedUser

:D
uite cine ne lumina pe noi, ala care a fost refugiat in jumatate din triburile de pe harta
pe scurt, tu ai incasat-o de la phx la inceputul lumii cu atacurile alea esuate pe indiana, e normal sa nu prea ai la suflet numele
mai tarziu ai cam incasat-o si de la immo, dar asta e alta poveste
apoi, phx nu s-a desfiintat, a fuzionat cu immo (nu cu wt) din motive ce n-au nici o legtura cu b-sea sau hrv
nu de alta, dar eram oricum aliati cu immo si aveam diplomatie identica in legatura cu b-sea si hrv, deci nu prea se poate spune ca am fugit de razboi
pur si simplu se lasasera deja prea multi de joc ca sa mai continuam cu numele ala, si noi invitatii nu am facut fiindca am vrut sa jucam cu echipa originala

si apoi ne-am mutat in wt si am continuat de acolo razboiul

seamana asta cu fuga din pdt la aliatii dusmanilor ca sa nu fii atacat? sau cu alte faze similare (plimbari hrv - b-sea cand aveam razboi doar cu hrv, intemeiat triburi fantoma, atacat apoi fuga inapoi la aliati)?

esti ultimul om care ar trebui sa vorbeasca de refugiati
dupa cum ziceai si tu, e o vorba: "hotu striga hotii"
 

DeletedUser

refugiat????Tu stii ce inseamna asta????Stai sa te luminez mai bine. ca sa fiu refugiat inseamna ca trebuia sa fiu atacat si dupaia sa schimb tribul:)):))Am facut eu vreodata asa ceva???La inceputul jocului au fost cateva atacuri date pe marigold(Indiana), si ca sa stii ceva, parca, dupa acel incident,nu mai stiu exact cand,am avut o alianta personala cu ea impotriva tribului =Tr=.Din cate stiu eu, aceea a fost singura mea tangenta cu PHX;);).Asa ca eu nu stiu de unde ti-a venit ideea ca am incasat-o eu de la PHX.
Si cu immo, mai bine nu te bagi, ca nu stii tu de ce am pierdut satele alea acolo, si nici nu voi spune mai multe.
Si hai sa fim cinstiti,PHX s-a desfiintat pentru ca nu mai facea fata razboaielor,dar ati avut noroc cu WT,din cauza aliantei noastre cu ei:p:p
 

DeletedUser

ciprian las-o moale fratica ;) lasa-i sa comenteze ei aici pana ii scoatem de pe harta ca apoi n-o sa mai zica nimeni nimic. ;)
 

DeletedUser

  • 1. Ciprian, dispari! Nu ai nici o treabă cu acest război!
  • 2. Nu-mi pasă de problemele EnemY/Hrv și ce au făcut în trecut
  • 3. Hrv vorbește în numele Hrv, B-Sea în numele lui! Nu e același lucru!
 

DeletedUser

  • 1. Ciprian, dispari! Nu ai nici o treabă cu acest război!
  • 2. Nu-mi pasă de problemele EnemY/Hrv și ce au făcut în trecut
  • 3. Hrv vorbește în numele Hrv, B-Sea în numele lui! Nu e același lucru!

1 -Mai,hai ca deja exagerezi si incepi sa ma enervezi, cine te crezi tu sa imi dai mie ordine???sau sa imi spui mie ce pot sa fac,sau ce nu pot sa fac???
2- Nu ti-a cerut nimeni parerea in legatura cu Hrv.Nu-ti mai imagina ca totul se invarte in jurul tau.
3- Din nou, cine esti tu,sa spui cine poate sa vorbeasca in numele HRV si cine nu???

Smoke mi se pare ca incepi sa-ti dai o importanta cam mare si total nemeritata dupa parerea mea.Singurul lucru care l-ai facut tu vreodata pentru trib a fost sa tii forumul ordonat,mai mult decat un moderator nu esti in stare:):):)Tribul a ajuns sus datorita membrilor ,nu datorita tie.
 

DeletedUser

Gata ciprian,gata albert.haideti nu va jigniti.fiecare vorbiti in numele vostru si nu mai aveti nimic in comun pentru a va certa.
Si daca voi chiar vreti sa va certati certati-va pe privat.Multumesc si sper ca sunteti intelegatori!

Ontopic:
Side 1:
Tribes: Hrv
Players:

Side 2:
Tribes: WT
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,558
Tabăra 2: 1,425
Diferență: 3,133

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 325
Tabăra 2: 204
Diferență: 121

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 27,121,826
Tabăra 2: 11,073,073
Diferență: 16,048,753

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,615,874
Tabăra 2: 1,629,345
Diferență: 986,529

image.php
 

DeletedUser2821

nu ma bag intre voi , insa la faza cu dispari , a zis-o cum nu puteam nici eu sa o zic mai bine !

Dute ma odata , lumea asta e gata de mult pentru tine , nu ai demonstrat nimic , nici nu o sa demonstrezi ceva vreodata , este , ai fost si o sa ramai un 0 barat ...

Nu a auzit nici dracu de tine pe joc , pentru ca nu te-ai remarcat niciodata , intelegi ?

Fa cat spam vrei pe aici , eu am vazut ca ai scris am ezitat sa raspund , nu ma cobor la mintea ta...

Apropo , ia zi , te mandresti cu statistica aia de mai sus - pentru hopatropa asta.. ?
 

DeletedUser

nu ma bag intre voi , insa la faza cu dispari , a zis-o cum nu puteam nici eu sa o zic mai bine !

Dute ma odata , lumea asta e gata de mult pentru tine , nu ai demonstrat nimic , nici nu o sa demonstrezi ceva vreodata , este , ai fost si o sa ramai un 0 barat ...

Nu a auzit nici dracu de tine pe joc , pentru ca nu te-ai remarcat niciodata , intelegi ?

Fa cat spam vrei pe aici , eu am vazut ca ai scris am ezitat sa raspund , nu ma cobor la mintea ta...

Apropo , ia zi , te mandresti cu statistica aia de mai sus - pentru hopatropa asta.. ?


Mai nu are rost sa intru in polemici cu tine...Asa ca te las in durerea ta cu triburile...sa fii mandru de ce faci pe acest browser..sa te faci remarcat asa cum iti doresti tu..
 

DeletedUser

michelle nu este vorba de mandrie.Am vrut doar sa fac ontopic si sa nu se mai certe baietii pe aici.atata tot.

Haideti sa fim "fair play" de acum si sa ducem acest razboi intr-o directie frumoasa si benefica jocului.Prea multe jigniri au fost pana acum si cred ca a venit vremea sa mai lasam certurile si doar sa jucam.La final indiferent de tabara castigatoare ar fi frumos sa ne trangem mana(metaforic vorbind) si fiecare sa isi vada in continuare de acest joc pe lumile pe care activeaza.Atat am avut de spus michelle acum ramane de vazut cum va percepe lumea care este implicata in acest razboi spusele mele si cat de cumpatata va fi lumea de acum in colo in ceea ce va zice.

Suntem oameni...nu animale si pana la urma este doar un joc in care unii castiga si unii pierd de fiecare data.daca eu si tribul meu vom pierde iti garantez eu ca vom sti sa inclinam capul in fata voastra si sa va multumim pentru placerea de a lupta cu voi.iar daca voi ve-ti pierde eu voi sti sa va intind mana si sa va multumesc pentru jocul placut in compania voastra.

Multa bafta!
 

DeletedUser2821

Da , un apel la fairplay , frumos si foarte de acord , si macar aici , pe forumul asta sa incercam sa fim civilizati .

Eu pana acuma nu am apelat la nicio jignire cu exceptia uneia la adresa lui mefisto. parca , dar ma rog , ma " iarta " el :)) .
Rog si pe cei din WT , sa incerce sa fie cat mai civilizati fata de inamici .

Si rog pe inamici sa " accepte " aceasta intelegere .
 

DeletedUser

Cum Dumnezeu poate sa ne ierte pe cei aproximativ 6,3 miliarde de oameni si pe celelalte toate sufletele ce populeaza Terra,asa putem si noi sa ne iertam macar intre noi.suntem cateva sute de oameni..nu miliarde si nici milioane...

Iti multumesc pentru intelegere si iti garantez si eu ca heruvimii de acum incolo vor fi mai cumpatati pe acest forum si vor fi discutii mult mai civilizate.Iar pe cei care vor jignii iti garantez eu ca ii voi mustra.

Multumesc!Bafta!
 

DeletedUser32091

In sfarsit sper sa citesc si eu ceva interesant pe forumul asta......ca de certuri,jigniri,laude etc m-am cam satura...

acum daca tot s-au linistit apele aratati prin fapte care este mai bun,nu prin vorbe;)


Bafta multa si sper sa va tineti de promisiune.
 

DeletedUser

vreau sa vad ceva statistici...de cand a trebuit sa plec cu studiile...nu m-am mai ocupat de triburile si is in plop si plopu-n aer.ceva statistici daca se poate?
 

DeletedUser16039

Side 1:
Tribes: Hrv
Players:

Side 2:
Tribes: WT
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 324
Tabăra 2: 205
Diferență: 119

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,606,904
Tabăra 2: 1,639,486
Diferență: 967,418

image.php


Side 1:
Tribes: Hrv B-Sea
Players:

Side 2:
Tribes: WT
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 578
Tabăra 2: 543
Diferență: 35

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,970,785
Tabăra 2: 4,763,221
Diferență: 207,564

image.php


Side 1:
Tribes: B-Sea
Players:

Side 2:
Tribes: WT
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 254
Tabăra 2: 338
Diferență: 84

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,363,881
Tabăra 2: 3,123,735
Diferență: 759,854

image.php


de cand a inceput razboiul ...
 

DeletedUser2821

Ultima statistica de pe aceasta lume pentru WT !

Side 1:
Tribes: WT
Players:

Side 2:
Tribes: B-Sea Hrv
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,199
Tabăra 2: 45,250
Diferență: 41,051

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 588
Tabăra 2: 730
Diferență: 142

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 28,970,729
Tabăra 2: 271,239,017
Diferență: 242,268,288

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,129,429
Tabăra 2: 6,151,209
Diferență: 1,021,780

image.php




A da , nici pe departe nu ne-au infrant , satele care constituie avantajul de acolo sunt ale lui bunica din cuba si angel dust ( inactiva ) iar bunica nu cred ca e cazul sa va zic, stiti prea bine !

Deci , adex poti inchide topicul , o sa ne mai "; auzim " pe alta lume :) !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus