WT vs. ~D M~

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

defapt e o EA :p,si blonda :))

bun,cat despre noi,da,suntem farmati,si?macar suntem cu moralul sus :))

ca sa ma fac inteles,eu mi-am adunat prietenii,de pe mai multe lumi,unii dintre ei nici nu mai jucau,dar i-am convins sa intre pe lumea asta,sa facem un trib al nostru,si sa ne distram!Si asta facem,avem 4 razboaie,si suntem fericiti!Da,ne'o luam in gura,si?

e un joc fratilor,pierdem,castigam,asa cum unii de la noi si-au pierdut trupele,asa si din WT,sau immo,ca au ei un avantaj,e altceva!

Eu unul n'am postat pe forumul extern decat cred ca o singura data inainte de acest razboi,nu intru aici deloc,nu-mi place sa ma dau in spectacol cu rapoarte si vrajeli ca altii,de ex cei din WT....mai bine imi vad de satul meu si de farmat >:) ,ii sfatuiesc sa faca si ei acelasi lucru :)
 

DeletedUser

Nu mă aștept să rezistați mult...Acum vreți să faceți alianțe cu toate triburile posibile :))...Ne-ați făcut și nouă o propunere...Apropo...Mr. Unknown , noroc la război :p!


Ca sa nu ramai in ceata,voi ne-ati facut o propunere,mai mult,ne-ati rugat sa facem alianta,acum nu demult,pe care am refuzat'o,intreaba conducerea si ai sa iti dai seama :p
 

DeletedUser

defapt e o EA :p,si blonda :))

bun,cat despre noi,da,suntem farmati,si?macar suntem cu moralul sus :))

ca sa ma fac inteles,eu mi-am adunat prietenii,de pe mai multe lumi,unii dintre ei nici nu mai jucau,dar i-am convins sa intre pe lumea asta,sa facem un trib al nostru,si sa ne distram!Si asta facem,avem 4 razboaie,si suntem fericiti!Da,ne'o luam in gura,si?

e un joc fratilor,pierdem,castigam,asa cum unii de la noi si-au pierdut trupele,asa si din WT,sau immo,ca au ei un avantaj,e altceva!

Eu unul n'am postat pe forumul extern decat cred ca o singura data inainte de acest razboi,nu intru aici deloc,nu-mi place sa ma dau in spectacol cu rapoarte si vrajeli ca altii,de ex cei din WT....mai bine imi vad de satul meu si de farmat >:) ,ii sfatuiesc sa faca si ei acelasi lucru :)

Moralul nu te tine pe game :)
 

DeletedUser

Daca nu ma insel cel de care vorbeste vlad , nu mai este in trib, si din cate stiu eu se farmau reciproc.

PS: Domnu giulesteanu, daca nu ma insel si dumneavoastra ati fost farmat de catre vlad, sau ma insel?:rolleyes:
 

DeletedUser

Daca nu ma insel cel de care vorbeste vlad , nu mai este in trib, si din cate stiu eu se farmau reciproc.

PS: Domnu giulesteanu, daca nu ma insel si dumneavoastra ati fost farmat de catre vlad, sau ma insel?:rolleyes:

Te inseli :p. Domnu' Vlad a avut alte prioritati :D:D:D
 

DeletedUser

farm e cand nu poti creste din cauza cuiva care te ataca incontinuu...eu am fost doar curatat
 

DeletedUser

Daca nu ma insel cel de care vorbeste vlad , nu mai este in trib, si din cate stiu eu se farmau reciproc.

PS: Domnu giulesteanu, daca nu ma insel si dumneavoastra ati fost farmat de catre vlad, sau ma insel?:rolleyes:

Si unde se vorbeste aici despre razboiul wt versus dm? Hai sa fim on topic. Ne laudam ca avem experienta in acest joc si totusi spammeri sunteti de cand va stiti. Sa lasam jucariile in zona actuala, nu ne mutam. DM oricat va bateti cu pumnii in piept si oricat de prieteni sunteti cei din trib (cu toate ca umbla vorba ca nici macar nu va stiti). Play for fun. Doar ca la voi nu mai este for fun.Defapt daca ma gandesc eu bine unde e play la voi. Aaaaaaaaa sunteti o mana de prieteni parca.
P.S. Vedeti ca va fug prietenii din trib, cica vor in WT, vorbeste lumea eu doar le prind din zbor
WT e cel mai slab trib din cate am vazut, si totusi izbutesc :D
 

DeletedUser

Eu nu-mi dau seama cum voi (dm, asa va zice?) puteti sa va ganditi ca aveti sanse, haideti totusi sa fim realisti, se poate?
Exact asa era si clovnul de dani la maxim, si nu a obtinut decat rusinea in final, si rasete pe seama tribului.
Deci voi chiar recunosteti ca vreo 40% din trib sunt ferme, inca vreo 40% sunt pe cale de a deveni, si spuneti ca veti supravietui, interesant...

Exact ce ziceam...:


Ma bucur ca toti se cred destepti si nu acorda nici o sansa celor din DM. Nu uitati dragi colegi de joaca: Nu se stie ce-ti rezerva viitorul! S-au mai vazut si minuni pe lumea asta. Cel mai bine ar fi sa va dati cu parerea atunci cand majoritatea jucatorilor vor avea nobili! Pana atunci va urez: Ferme multe si grase!

defapt e o EA :p,si blonda :))

bun,cat despre noi,da,suntem farmati,si?macar suntem cu moralul sus :))

ca sa ma fac inteles,eu mi-am adunat prietenii,de pe mai multe lumi,unii dintre ei nici nu mai jucau,dar i-am convins sa intre pe lumea asta,sa facem un trib al nostru,si sa ne distram!Si asta facem,avem 4 razboaie,si suntem fericiti!Da,ne'o luam in gura,si?

e un joc fratilor,pierdem,castigam,asa cum unii de la noi si-au pierdut trupele,asa si din WT,sau immo,ca au ei un avantaj,e altceva!

Eu unul n'am postat pe forumul extern decat cred ca o singura data inainte de acest razboi,nu intru aici deloc,nu-mi place sa ma dau in spectacol cu rapoarte si vrajeli ca altii,de ex cei din WT....mai bine imi vad de satul meu si de farmat >:) ,ii sfatuiesc sa faca si ei acelasi lucru :)

Acuma pierdeti, HAI NU MINTI ! VOI ?!

farm e cand nu poti creste din cauza cuiva care te ataca incontinuu...eu am fost doar curatat


Tu crezi ce ai zis acolo?
=)))))


PS: How cute !
 

DeletedUser

Scuze de SPAM .


@ Giulesteanu ai fost curatat si ti-am luat si resurse deci e farm.

ONTOPIC : Apar curand nobilasii , pregatiti-va DM-istilor :)
 

DeletedUser

DM oricat va bateti cu pumnii in piept si oricat de prieteni sunteti cei din trib (cu toate ca umbla vorba ca nici macar nu va stiti). Play for fun. Doar ca la voi nu mai este for fun.Defapt daca ma gandesc eu bine unde e play la voi. Aaaaaaaaa sunteti o mana de prieteni parca.

Desi nu fac parte din niciunul dintre triburi, dar jucand alaturi de Death Lover acum ceva timp va pot anunta sigur ca sunt 7-8 prienteni care joaca pentru distractie...
Si sunt cu adevarat prieteni...Ma refer strict la intemeitori si conducatori.
Fiti sigur ca nu il intereseaza pe Death pozitia lui din clasament
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu are legătură cu poziţia în clasament. Aici este vorbă despre măsurarea forţelor celor 2 triburi :) ... Deci ca să fi un trib bun nu trebuie să fi in top 20 sau altceva.
 

DeletedUser

Desi nu fac parte din niciunul dintre triburi, dar jucand alaturi de Death Lover acum ceva timp va pot anunta sigur ca sunt 7-8 prienteni care joaca pentru distractie...
Si sunt cu adevarat prieteni...Ma refer strict la intemeitori si conducatori.
Fiti sigur ca nu il intereseaza pe Death pozitia lui din clasament


nu saracu:)), cum sa l intereseze , modestia lui nu are limite in a declara razboaie:)), e atat de bun baiatu asta incat el nu joaca pt clasament , wow da pentru ce joaca??
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus