WT vs. ~D M~

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu saracu:)), cum sa l intereseze , modestia lui nu are limite in a declara razboaie:)), e atat de bun baiatu asta incat el nu joaca pt clasament , wow da pentru ce joaca??

Să fie cunoscut şi sa-şi facă prieteni . Ţi se pare anormal ? Mie nu sincer..

Oricum este clar că WT deja s-a detaşat faţa de DM .
M-a suparat o chestie . La început Death Lover tot ţipa pe aici de şansele DM-ului şi ca va fi un război crâncen. Şi acum zice că el joacă doar pentru distracţie chiar daca e înfrant , etc.. Când s-a vazut la pământ , brusc şi-a schimbat mentalitatea...Ciudat , nu ?! Sau evident..
 

DeletedUser23652

...

michelle...chiar era nevoie sa deschizi o tema pentru a te lauda ca maretul tau trib are razboi cu un trib de pe locul 12... ? daca erati sa fiti asa de buni pana acuma ar fi trebuit sa ne farmati pe toti din trib, tinand cont de faptul ca noi mai avem razboi cu inca 3 triburi pe langa voi. si in legatura cu acel "faimos" raport cu trupele de pe satul lui ioan40...de ce muriti de ciuda ca voi nu v-ati putut organiza sa blindati si voi satele colegilor care sunt atacati...
 

DeletedUser2821

michelle...chiar era nevoie sa deschizi o tema pentru a te lauda ca maretul tau trib are razboi cu un trib de pe locul 12... ? daca erati sa fiti asa de buni pana acuma ar fi trebuit sa ne farmati pe toti din trib, tinand cont de faptul ca noi mai avem razboi cu inca 3 triburi pe langa voi. si in legatura cu acel "faimos" raport cu trupele de pe satul lui ioan40...de ce muriti de ciuda ca voi nu v-ati putut organiza sa blindati si voi satele colegilor care sunt atacati...

Da sa stii , noi suntem la prima lume toti , incepatori majoritatea , noi nu stim ce e aia sprijin sau atac coordonat ... .
Vedeti ca pana una alta poate o blindati si pe intemeietorea voastra pe care o farmez :) .
Cand am inceput razboiul erati pe locul 10 :)) si noi pe 6 ... :)) .
Alea 3 razboaie nu cred ca sunt chiar intamplatoare. ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23652

nu-ti fa griji ..nu am cazut noi pe locul 12 fiindca ne-ati farmat voi si nu ne-am putut dezvlotat....caderea tribului pe locul 12 se datoreaza faptului ca unora le este prea frica de razboi

Da sa stii , noi suntem la prima lume toti , incepatori majoritatea , noi nu stim ce e aia sprijin sau atac coordonat ... .

sa stii ca aici iti dau dreptate
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu-ti fa griji ..nu am cazut noi pe locul 12 fiindca ne-ati farmat voi si nu ne-am putut dezvlotat....caderea tribului pe locul 12 se datoreaza faptului ca unora le este prea frica de razboi


Păi dacă nu am fi apărut noi cu farm-urile . n-ar fi plecat fricoşii deci noi suntem responsabili pentru căderea voastră..
 

DeletedUser6637

michelle...chiar era nevoie sa deschizi o tema pentru a te lauda ca maretul tau trib are razboi cu un trib de pe locul 12... ? daca erati sa fiti asa de buni pana acuma ar fi trebuit sa ne farmati pe toti din trib, tinand cont de faptul ca noi mai avem razboi cu inca 3 triburi pe langa voi. si in legatura cu acel "faimos" raport cu trupele de pe satul lui ioan40...de ce muriti de ciuda ca voi nu v-ati putut organiza sa blindati si voi satele colegilor care sunt atacati...



pentru inceput permite-mi sa rad :) vad ca tu chiar crezi ce spui acolo ....


ce e asa extraordinar ca ati bagat si voi 1000 de lanci si 1000 de spade intr-un sat ca nu inteleg ....voi chiar va mandriti cu asta :) .... noi avem jucatori care nu au nevoie de sprijin pentru ca se descurca si singuri in situatii de astea ....din moment ce la voi nu cred ca o sa apuce prea multi sa faca nobilul :)


daca erati sa fiti asa de buni pana acuma ar fi trebuit sa ne farmati pe toti din trib, tinand cont de faptul ca noi mai avem razboi cu inca 3 triburi pe langa voi

nu intamplator nu va farmam pe toti si nu ne consideram chiar asa de buni :) ...trebuie sa aiba ce farma si cei din immo tot suntem aliati ....
 

DeletedUser

circula zvonuri cum ca wt a cam pierdut trupe multe in fata celor din avalon...e adevarat?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17308

re

ca in orice razboi se pierd trupe in ambele tabere.. acuma sa vedem care tabara a pierdut mai multe:)
 

DeletedUser

cand ma uit pe harta in patratul tau vad nici mai mult nici mai putin de 5 jucatori WT si inca vro 3 PHX
iar dintre acei 5 WT cel mai apropiat e El Muerto , unul dintre cei mai buni jucatori de pe triburile.ro:eek::eek:


cel mai bun? :))


Apărător: EL Muerto
Sat: noobs vs. IMMO (450|452) K44

Număr: 286 326 93 88 95 0 0 0 0
Pierderi: 286 326 93 88 95 0 0 0 0


Prada: 483 840 1.247 2570/
Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 15 la nivelul 11
 

DeletedUser17308

re

:)) voi inca nu stiti ca un jucator bun are atac pe primul sat?:))
 

DeletedUser8715

ca tu ti-ai pierdut 200 si ceva de cavalerie din cei 300,nu te lauzi? :))

sau ca colegii tai ataca cu apararea?si resursele unde sunt?


n-are voie omul sa'si mai faca de lucru ca sa stea sa iti pandeasca tie atacul?fii serios....

Cere-i raportul si taci.
 

DeletedUser

cel mai bun? :))


Apărător: EL Muerto
Sat: noobs vs. IMMO (450|452) K44

Număr: 286 326 93 88 95 0 0 0 0
Pierderi: 286 326 93 88 95 0 0 0 0


Prada: 483 840 1.247 2570/
Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 15 la nivelul 11

trist prietene ,mai multe trupe omor eu in satele de barbari,nu ai ce sa postezi pe forum,cred ca o sa va laudati numai cu un singur raport pozitiv in tot razboiul asta.
 

DeletedUser

Apărător: ioan40
Sat: 002 (475|427) K44

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Trupele apărătorului, care au fost pe drum

0 0 0 0 0 0 0 0 0
Prada: 0/1450
Modificare de adeziune Aprobare scăzută de la 18 la -17
Si mai trist :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus