WWIZZ,LYCANS,~KG~ vs bamse939

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

povestea demna de mila a unor jucatori din cele 3 triburi care sau unit in cautarea succesului impotriva marelui inamic care lea luat atatea sate incat saraci se vad amenintati de prezenta lui pe harta =))

Se va pastra anonima identitatea acelor jucatori jalnici si demini de mila pentru a nu ii denigra public din bunatatea de care dau dovada...dar totusi fratilor era nevoie si de atacuri de la 106 ore :)) =)) in timpu ala pot primi sprijin pana si din k55 :)) =))

PS. va compatimesc mici mei parteneri de joaca sau sa spun mai pe scurt COBAI! :))
 

pirates406

member
Scor reacție
0
frate... acuma nu fi nervos... daca au pus gand rau pe tine... asta e... nu trebuie sa faci gura pentru asta... astea 3 triburi vor destrama toata harta daca va fii posibil :))

sunt singurii 3on1, aliati... thor-u e deja pe langa si spam-ul nu mai da semne de viata... (nu jignesc pe nimeni!)...
 

DeletedUser

nu sunt nervos de loc din contra ma amuz copios...cei ce ma ataca sau mai bine zis cel care ia strans contra mea e un om cam frustrat si care se simpte ameninta de prezenta mea pe harta :)) si se mai zice ca are 2,5 mil pct =)) si nici macar nu lam atacat vreodata...dar na asa is unii fricosi de propria lor umbra :)) =))

oricum le urez spor la jocul lor jalnic...in ritmu in care ataca cred ca se va termina luma21 pana cuceresc ei lumea9 :)) =))
 

pirates406

member
Scor reacție
0
na... asa e jocu`... sr-ul s-a desfiintat tot cu un jucator mare pe harta care a luptat pana la sfarsit...

poate asta faci si tu... dar el a tacut! ...
 

DeletedUser

eu joc de placere pe l9 fara un scop anume...si de ce sa tac cand pot rade copios de prostia si nestiinta jocului de care dau dovada cei ce ma ataca :)) =))
 

pirates406

member
Scor reacție
0
mai... fiecare joaca in alt fel, daca conduceriile triburilor respective doresc sa faca asta, o fac! nu-i poate opri nimeni!
 

DeletedUser28967

eu joc de placere pe l9 fara un scop anume...si de ce sa tac cand pot rade copios de prostia si nestiinta jocului de care dau dovada cei ce ma ataca :)) =))

Din contra,tu dai dovada de prostie.Cand ataci pe cineva normal ca iti folosesti toate resursele sa dispara cat mai repede.Asta nu e nestinta cii experienta,tu inca nai aflat ca TRIBURILE este un joc de echipa si normal ca joci de placere ca sanse de supravietire nai.

Poti sa razi de iei si daca nu deschizi un nou topic pe extern,nu?eu cred ca esti putin intimidat de iei si doresti sa le mai tai din cheful de atac,dar nici asta n-o faci cum trebuie..
 

pirates406

member
Scor reacție
0
eee... amatori!

totusi mai... are 118.547 puncte... inseamna ca a facut el ceva de s-au luat tocmai de el...
 

DeletedUser

nu faptul ca ataca masiv ii face sa fie jalnici si faptul ca au jucatori care in loc sa trimita atacul ful il trimit impartit :)) topoarele singure usori singuri si nu folosesc berbeci si catapulte...ca sa nu mai zic ca sincronizarea atacurilor nu exista...faptul ca sunt atacat nu e dorinta nici uneia dintre conduceri e orgoliul unui singur jucator al carei marioneta nu am vrut sa fiu si din mom ce el era prea fetita sa ma aranjeze dupa cum mia zis sia asmutit noobi pe mine :))

da e un joc de echipa dar ce au ei e gasca dezornaizata nu echipa...daca chiar stiau sa joace in astea 3 zile de cand ma tot ataca trebuiau sa ma lase fara sate sau o mare parte din ele...

am deschis acest topic ca sa stiti si voi ce exemplare aveti in triburi...oricum wwizz is un fel de scitii de pe l3...mult nas pe sus si pana la urma degeaba...

prefer sa pierd tot ce am cu fruntea sus decat sa ajung catelu cuiva doar pt ca el se crede mare si tare ca are puncte...degeaba le are...am mai cunoscut dastia si pe alte lumi si pana la urma au ajuns la 0 mancati intern....

bafta la joc va urez...daca se poate numi asa bambiliciul "organizat" pe mine :))

PS. cei ce ma atacati sunteti adevarati eroi luptand cu unul singur izolat de oricine... :))
 

DeletedUser

Multumim pentru sfaturile nepretuite care le dai fara sa te intrebe nimeni! Tu cel care ai fost un mare viteaz si un mare luptator, tu cel care ai crescut doar prin lupte crancene cu satele de barbari si cu lupte aprige cu conturile de innobilat intern! Tu cel care ne-ai inspirat pe toti de pe acest joc si nu numai, cu rangul tau maret de atacator obtinut aici (1467 bamse939 182.638 a se citi o suta optzeci si doua de mii sase sute treizeci si opt de puncte) esti un adevarat erou al acestui joc magnific si al posibilitatii de a te face de bafta pe forumul extern in vazul tuturor.

Noi cei care nu cunoastem acest joc, noi cei novice in ale jocului, ne inchinam in fata uimitoarei tale cunostinte avansate in ale Triburilor.

dar stii cum e... macar aici sa te afirmi daca in alta parte nu poti, macar aici sa arunci cu noroi daca altceva nu esti in stare

Cu umilinta imi cer scuze ca ne-am permis sa te scoatem de pe harta si am indrazint sa te atacam pe tine cel mai cunoscator ale jocului, campionul campionilor, asul asilor, viteazul vitejilor...

__________________________________________________
Niciodata nu te certa cu un idiot. Te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta!... mai grav e ca uneori chiar insista
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8140

nu faptul ca ataca masiv ii face sa fie jalnici si faptul ca au jucatori care in loc sa trimita atacul ful il trimit impartit :)) topoarele singure usori singuri si nu folosesc berbeci si catapulte...ca sa nu mai zic ca sincronizarea atacurilor nu exista...faptul ca sunt atacat nu e dorinta nici uneia dintre conduceri e orgoliul unui singur jucator al carei marioneta nu am vrut sa fiu si din mom ce el era prea fetita sa ma aranjeze dupa cum mia zis sia asmutit noobi pe mine :))

da e un joc de echipa dar ce au ei e gasca dezornaizata nu echipa...daca chiar stiau sa joace in astea 3 zile de cand ma tot ataca trebuiau sa ma lase fara sate sau o mare parte din ele...

am deschis acest topic ca sa stiti si voi ce exemplare aveti in triburi...oricum wwizz is un fel de scitii de pe l3...mult nas pe sus si pana la urma degeaba...

prefer sa pierd tot ce am cu fruntea sus decat sa ajung catelu cuiva doar pt ca el se crede mare si tare ca are puncte...degeaba le are...am mai cunoscut dastia si pe alte lumi si pana la urma au ajuns la 0 mancati intern....

bafta la joc va urez...daca se poate numi asa bambiliciul "organizat" pe mine :))

PS. cei ce ma atacati sunteti adevarati eroi luptand cu unul singur izolat de oricine... :))

am patit si eu cu niste ****eri pe l20 asa, ca nu eram prieten cu ei de **** cand, ca nu eram din gasca lor de ta**** am fost marginalizat si in final nu aveau ce sate moca sa mai ia si au gasit motiv sa ma dea afara din trib :) jalnici, macar le-am dat sitter sa nu se chinuie cu innobilarea mea
 

DeletedUser

Niciodata nu te certa cu un idiot. Te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta!... mai grav e ca uneori chiar insista

____________________________________________
Niciodata nu te certa cu un idiot. Te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta!... mai grav e ca uneori chiar insista
 

DeletedUser

ati inobilat un kkt...daca nu dadeam stergere cont sami vad de lumea 3 nici pana acum nu pupati sate...si nu punctele demonstreaza ce sti...felul cum joci o face...cei ce mau atacat miau demonstrat ca au pct ce le au degeaba...sa fiu in locul lor miar fi rusine...

ia sai vad pe mareti ce atacau cat de bine stiu sa joace pe un cont de 4,5 mil pct ce are aporx 450 sate a 10k pct/sat din care 320 sate sunt pe granita si sunt constant 500 atacuri pe zi timp de 5 zile consecutive si sa nu pierda nici un sat...precizez ca pe satele atacate vin 10-15 atacuri pe sat si nu vine sprijin de la colegi...

nu ma lua cu ironizari ca nu tiai gasit omul...poate pe l9 am jucat numa de funn timp de 1-2 luni dar asta nu ma defineste ca jucator si ca om...tinzi sa tragi concluzi din prea putine informatii...

PS. mam distrat...multumesc celor care miau dat motiv de ras...
 

DeletedUser

1.Niciodata nu te certa cu un idiot. Te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta!... mai grav e ca uneori chiar insista.

2. Vulpea cand nu ajunge la struguri spune ca sunt acrii.

3. Dupa razboi multi viteji se arata.

4. Deşteptăciunea are limite, prostia n-are margini.

5. Câinele moare de drum lung şi prostul de grija altuia.

6. Dacă tăceai, filozof rămâneai.

7. E mai bine să fii deştept şi să nu fii apreciat decât să fii prost şi încrezut.

8. Răzbunarea e arma prostului.

9. Prostul dacă nu-i fudul, parcă nici nu-i prost destul.

10. De unde nu-i, nici Dumnezeu nu cere.

11.Când un deget indică luna, idiotul se uită la deget.

12. Politeţea este cheie de aur.

13. A invidia insemna a te recunoaste inferior.

14.E mai bine sa fii invidiat decat compatimit.

15. Nu exista semn mai bun al reusitei decat ura si invidia celorlalti.

16. Invidia dezleaga limbile, dupa cum admiratia le amuteste.

17. Prostia cand se uita in oglinda isi spune: ce desteapta sunt.

18. Prostul se simte genial cand vorbeste nu cand asculta.

19. Prostii se plang ca nu sunt cunoscuti de suficienti oamnei

20. Nu e nimeni destul de inteligent ca sa poata convinge un prost ca este prost.

____________________________________________
Niciodata nu te certa cu un idiot. Te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta!... mai grav e ca uneori chiar insista
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

SPAM a murit .... neeee stam la panda :))) gresiti upercutam :D:D ... sa inceapa un razboiasi sa vezi daca nu e SPAM on :)))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus