Wwizz - the greatest tribe on .ro

Discuție în 'arhiva' creată de signal, 8. Sep 2008.

Distribuie această pagină

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. bafta iulia!:X

2. Gangster Ray

Gangster Ray member

ii dai in fiecare seara... ;)

3. Gangster Ray

Gangster Ray member

Imi retrag cuvintele... cred ca eram beat cand am scris asta :confused:

4. frumos spus ...

5. aspirator

aspirator member

bv ray in sfarsit tiai dat seama=))cam mult ai fost beat=))

6. aspirator

aspirator member

cu siguranta ca ii da in fiecare seara:p

7. the end

Imi pare bine ca dupa atatea luni de cand tribul wwizz a disparut de pe L2 inca mai sunteti stresati.

Iar atat timp cat va intereseaza viata mea privata zice multe despre voi...

GET A LIFE COPII, nu mai purtati grija altora si vedeti-va de jocul vostru pe L2 unde se pare ca e singurul loc unde va puteti realiza (caci viata reala se pare ca nu aveti avand in vedere prezenta voastra atat de deasa pe forumul extern al unui joc)

Puteti comenta ce vreti pe acest topic, oricum nimeni din tribul wwizz nu va mai raspunde aici

Nu ne coboram la un nivel atat de jos precum al celor care nu au nimic de facut decat sa imi poarte mie sau altora grija si sa mai gaseasca doar alte forme de jignire (nu ati demonstrat in joc nimic macar aici sa iesit in evidenta)

Nu sunt prima si probabil nici ultima persoana care a jucat pe L2 in care aruncati cu noroi fara sa va ganditi la consecinte, dar singura problema e ca oricat incercati Claponel va ramane Claponel (cea de care gangster ray se ruga sa il salveze din mana lui teddy boy si care cat a jucat nu ati avut tupeu sa o atacati)

Sunteti niste oameni prea mici pentru ceea ce a reprezentat wwizz.Probabil ca acest post nu va fi lipsit de niste raspunsuri care mai de care mai jignitoare si denigratoare dar sincer nu intimidati e nimeni si probabil ca o sa demonstarti inca o data, tuturor celor ce citesc acest topic, caracterul josnic pe care il aveti si de care nu va puteti debarasa...

Spor la joc si multe sate celor care inca nu au pierdut din vedere spiritul acestui joc

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.