Wwizz - the greatest tribe on .ro

  • Autor subiect DeletedUser12903
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1647

Sincer nu vroiam sa ma bag sa comentez la acest post ca nu are rost, deja am vazut prea multe impresii.

Dar... Felicitari Wwizz, au demonstrat ca pot face ceva bun in lumea 2, au fost pe locul 1 destul timp, au avut in trib jucatorul care a fost pe primul loc la atacatori de foarte mult timp, au avut oameni cu experienta si oameni cu o varsta mai inaintata decat a altor triburi. Sunt de parere ca daca se facea un top cu media de varsta de pe fiecare trib in parte, Wwizz-ul iesea pe primul loc. Nu doar oameni in varsta, dar si oameni cu un caracter extraordinar. Eu sunt multumit in special de ce a realizat nucleul RWizz [daca il mai tineti minte] care mai tarziu a intrat in Wwizz. Sunt mandru de acel nucleu pentru ca acei oameni au fost in [M~K] pana cand MK-ul a intrat in Emperor Wrath si s-a impartit in mai multe nuclee.

In final tin sa precizez ca Wwizz-ul a fost peste HELL in multe randuri, acum in ultimile luni DA, HELL-ul a fost mai bun, dar dupa cum zicea cineva tot in acest topic, fiecare are momentele lui de glorie, unii mai putin timp altii mai mult.

DBD care vad ca sunt pe primul loc la comentatori aici, va zic doar atat. Nu se merita ceea ce faceti voi acum, nu se merita ca dupa razboi sa scoateti capul din CANAL si sa va dati mari viteji. DBD-ul a fost un trib mare ... cand era LDT, cand era condus de gelutu, acum ati crescut si voi in top dar nu prin lupta ci prin fuziunea cu MTH. In fine, nu vreau sa vorbesc prea multe despre voi ca vad ca aici sunteti cu gura mare si sigur voi fi injurat. Va zic doar atat... Wwizz a fost un trib mare, Wwizz a fost pe locul 1, Wwizz a fost la un moment dat cel mai bun trib din lumea 2, voi nu ati fost si nici nu sunteti nimic din ce a fost Wwizz pana acum, nu imi permit ca altii sa comentez ca "nici nu o sa fiti", in viitor nimeni nu mai stie ce va fi.

CIRC... Aici imi pare rau ca s-a ajuns la un razboi intre Wwizz si CIRC, imi pare si mai rau ca s-a ajuns din cauza mea la un razboi intre 2 triburi care se cunosteau bine si se intelegeau bine, dar asta a fost sa fie. Circ a cazut o data cu plecarea lui teddyboy si nu se va mai ridica niciodata unde a fost, cel putin nu prin cuceriri.

HELL... Hell e pe val, consider ca in momentul de fata sunt ei cei mai buni de pe lumea 2, dar sa vedem cat va dura si asta... cat despre HELL vs. Wwizz ... nu am inteles niciodata de la ce a plecat acest razboi, doar ati intrat pentru CIRC? sau a fost ceva personal?... sincer nu se merita... la pozitionoarea voastra si a celor din Wwizz, o fratie intre voi era invincibila dupa parerea mea.

~HPR~ ... nu v-am cunoscut prea bine...dar o sa va cunosc in curand probabil. In mare parte sunteti oameni din IRC... respect si sper sa realizati ceea ce v-ati propus.




Respect Wwizz, respect pentru ceea ce a realizat si nu o sa va uit niciodata!

O zi buna!

Imi retrag cuvintele... cred ca eram beat cand am scris asta :confused:
 

DeletedUser4901

bv ray in sfarsit tiai dat seama=))cam mult ai fost beat=))
 

DeletedUser

the end

Imi pare bine ca dupa atatea luni de cand tribul wwizz a disparut de pe L2 inca mai sunteti stresati.

Iar atat timp cat va intereseaza viata mea privata zice multe despre voi...

GET A LIFE COPII, nu mai purtati grija altora si vedeti-va de jocul vostru pe L2 unde se pare ca e singurul loc unde va puteti realiza (caci viata reala se pare ca nu aveti avand in vedere prezenta voastra atat de deasa pe forumul extern al unui joc)


Puteti comenta ce vreti pe acest topic, oricum nimeni din tribul wwizz nu va mai raspunde aici

Nu ne coboram la un nivel atat de jos precum al celor care nu au nimic de facut decat sa imi poarte mie sau altora grija si sa mai gaseasca doar alte forme de jignire (nu ati demonstrat in joc nimic macar aici sa iesit in evidenta)

Nu sunt prima si probabil nici ultima persoana care a jucat pe L2 in care aruncati cu noroi fara sa va ganditi la consecinte, dar singura problema e ca oricat incercati Claponel va ramane Claponel (cea de care gangster ray se ruga sa il salveze din mana lui teddy boy si care cat a jucat nu ati avut tupeu sa o atacati)

Sunteti niste oameni prea mici pentru ceea ce a reprezentat wwizz.Probabil ca acest post nu va fi lipsit de niste raspunsuri care mai de care mai jignitoare si denigratoare dar sincer nu intimidati e nimeni si probabil ca o sa demonstarti inca o data, tuturor celor ce citesc acest topic, caracterul josnic pe care il aveti si de care nu va puteti debarasa...

Spor la joc si multe sate celor care inca nu au pierdut din vedere spiritul acestui joc
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus