www.tribalwarsmasters.net

  • Autor subiect DeletedUser40429
  • Data de început

DeletedUser40429

Stie careva detalii despre site-ul asta www.tribalwarsmasters.net ? Ca vad ca e nou numai ca nu ne putem inregistra deoarece se fac update-urile momentan , e pentru jucatori profesionisti ?:)) Sau de ce lau facut si pe asta daca este deja www.tribalwars.net ?De site am aflat din coltul stanga sus deci cred ca e un server oficial innogames nu un hack care sa ne fure parolele , si oricum nare cum sa le fure pentru ca nu lasa momentan sa ne inregistram..

Deci stiti careva vreo ceva de acest site ?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Este inca in lucru, se va anunta oficial despre ce este vorba la momentul potrivit.
Da, este un site oficial INNO
 

DeletedUser

Simpatica regula... "The best" din fiecare lume, sau...?

All members that will participate, must put next to their name, the id of their country. For example: "Mad18.gr" (for Greece) "Mad18.de" (for Germany). All country codes at InnoGames can be found Here. Every player is only entitled to play in one country's team.

Cred ca nu e nevoie sa o traduc.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
eu cred ca e liga campionilor la triburi...unde bineinteles dinamovistii au interzis =)) (scz de partea off topic cu dinamovistii) :))
 

DeletedUser40429

Mersi de raspuns..

Si inca o intrebare...dupa ce o sa se termine lumea clasica , o sa mai apara o lume clasica cu aceleasi setari si grafica ?
 

DeletedUser3824

the blade1
Junior Member

Adaugă data: 26.06.2011

Vechi #9 20.09.2011, 13:06:03 Sus Reply With Quote Multi-Quote This Message Quick reply to this message
Mersi de raspuns..

Si inca o intrebare...dupa ce o sa se termine lumea clasica , o sa mai apara o lume clasica cu aceleasi setari si grafica ?

Subscriu.
Cind ???????????
 
Sus