Yahoo-Messenger

  • Autor subiect DeletedUser7556
  • Data de început

DeletedUser7556

Postati si voi acia ce massuri tampite primiti pe Y-Messenger.
Io numa deastea:
"cine imi da si mie manele noi" sau "alex da un Buzz!!! ca nu te gasesc"

Ps: Creda trebuie sa imi iau calmante ca disper....
 

DeletedUser

1. web on buey imi aduk aminte cu iulia de tineretile noastra daka vreti web buzz

2.Care zice si mie un jok fain?

3. dnd scriu la engl.................... dnd! dau ignor scz da nu mi merge sts................ *mad*

4. baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ce avem de facut la mate? intrebare retorica * laughing*

Mda , chiar trebuia sa stiu toate astea :confused:
 

DeletedUser

Din rubrica "mass-uri tampite de la copii tamiti:
1. Sall all
2. nb all
3. Pwp toate fetele
4. ma duc sa mananc.
Cei care imi dau astfel de mass-uri fac cate o tura nelimitata pe la ignore. am deja vreo 78
 

DeletedUser

Sa fiti voi sanatosi,nu mai am acele mesaje, dar erau ceva de genul:
1. Nb all. Ubesk puiul meu mic, te ubesk mult. Pupici la toate fetele. Ne vdm maine la dansuri, aia, aia, si aia.
2. Nb all. Poopz
3. Neatza all. Care vorbeste cu mine?

Si multe alte jucarele:D
 

DeletedUser7556

Oare chiar trebuia sa stiu ca:
1.pa all, am plecat la antrenamente va poop si ne vedem pe la 4
2.care aveti manele noi?
 

DeletedUser

si nu e singurul. yahoo si aol = organizatie non-profit
Nu il sterge, te rog frumos citeste-l mai intai; Numele meu este Franca Adriana, am 17 ani si sufar de o forma rara de leucemie; singura mea sansa este un transplant de maduva, fara transplant nu voi putea trai. Operatia costa 55.000 $ si familia mea a stans deja 32.000$. In cazul meu fundatia care ma va ajuta sa strang banii a incheiat o intelegere cu Yahoo si Aol si voi primi 0.01 cent pentru fiecare mesaj dat mai departe. ...te rog frumos, din tot sufletul da-l mai departe; poate voi avea si eu sansa de a fi ca tine! Adriana, ... un "copy - paste" la toata lista; nu ia decat 30 de sec da-l mai departe daca ai suflet bun.
 

DeletedUser

din categoria: pitzi and coca unplugged:
1.bagatzi s voi id asta in lista.....[adytzu...] ....e un baiat mumos...[nu ma intereseaza]
2 cn are mel lu denisa o mie si una de nopti??? o vreau s eu pls :*:*[nu ascult manele]
3 da'ti s voi un plus nu fiti rai puuuphttp://www.idmessenger.ro/profil-1701-Felicia.html[daca ai virusi?]
4 kre vrei un ipod d 2gb[daca vreau ma duc sa il cumpar de la magazin]
5 le aveti careva cu romana de la mn din lista ???[presupun ca toti romanii stiu sa scrie]

si lista continua
 

DeletedUser

le-am dat ignore la majoritatea care dau mass-uri cretine si o sa mai dau si pe viitor.
sunt disperati cu ingerasi cu ghinioane cu dumnezeu si eu mai stiu ce alte mass-uri cretine
 

DeletedUser7556

O IUBESC PE MAMA DACA NU DAI ACEST MASS MAI DEPARTE IN 10 MINUNE O SATI MOARA MAMA SCZ NU RISc scz si eu l-am primit
dau si eu sa ma aflu-n treaba

:))))))
 

DeletedUser5151

Din rubrica "mass-uri tampite de la copii tamiti:
1. Sall all
2. nb all
3. Pwp toate fetele
4. ma duc sa mananc.
Cei care imi dau astfel de mass-uri fac cate o tura nelimitata pe la ignore. am deja vreo 78

ai uitat de : Ma duc sa fac baie(sau mai nou baitza)
 

DeletedUser

O IUBESC PE MAMA DACA NU DAI ACEST MASS MAI DEPARTE IN 10 MINUNE O SATI MOARA MAMA SCZ NU RISc scz si eu l-am primit
dau si eu sa ma aflu-n treaba

:))))))

tocmai l-am primit si eu:

O IUBESC PE MAMA DACA NU DAI ACEST MASS MAI DEPARTE IN 10 MINUNE O SATI MOARA MAMA SCZ NU RISc scz si eu l-am primit si eu urasc messurile astea

=))
 

DeletedUser

mie imi ziceti de massuri tampite:mad::mad::mad: ... ma saturat de dastia prosti .... leam zis ori ma bagati intr-o lista Non-mass ori aveti ig si sau conformat:D:D:D
 

DeletedUser7556

Asta o primesc zilnic:
trimite la toti din lista ta ce vor de la tine:1 un pupic 2 pe mine 3 prietena mea 4 o imbratisare 5 o felicitare 6un parfum 7 un pahar de suk 8 sa ma vezi 9 un sarut lung 10 sa fim impreuna ia sa vad{mass}scz lam primit si eu )
 
Sus