YaKuZa

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nume:YAKUZA
Prescurtare:YaKuZa
coordonat:Sud-Vest
Recrutari: pm me !
 

DeletedUser

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

TRIST ....yakuza pe fiecare lume a aparut =)) si nicaieri nu a fost formata din liderii de pe Ro 1 =)) ..oricum

"succesuri"
 

DeletedUser

:(

pakat...ca nu a dat roade pe celelalte lomii pt. ca pe asta va da roade ;)...:D.
 

DeletedUser

dupa limbajul tau messengeresc ...pot spune ca "te cred pe cuvant" NOT . :)

in fine ..vom trai si vom vedea :)) .macar peste nivelul celor de pe Ro 16 sa va ridicati
 

DeletedUser

:))

Bine.Ne vedem pe lumea 17.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ai face bine sa citesti regulamentul forumului ..si foloseste cu increderea butonul "edit" sau "citat" ...si nu e nevoie de CAPS LOCK ptr ca vedem si daca scrii normal :) ...
 

DeletedUser

bv :)

Bine.:)...hay ca facem spam nu mai bine vedem.ce va fi pe lumea 17 :>
 

DeletedUser

ok ..daca tribul in care vreau sa intru vine in partea voastra ..o sa fie frumos ..daca nu ...o sa se ocupe altii :)) ..si apoi o sa iti dau un mesaj "Na...ce-ai patit" :D
 

DeletedUser

eu cred ca ne-am saturat cu totii de "comentarii" , care apar la inceputul fiecarei lumi
pentru cei care nu stiu , "yakuza" in triburile este ca "ion" in romania:rolleyes:
 

DeletedUser

:)

doamne ce a facut un joc dintr-un om..ma oamenilor sunteti niste prosti scuzati de jignire dar e adevarat..urasti un trib cat de patetic esti :)) e doar un joc Just 4 fun noob.opritiva din comentari ori ce trib isi are dreptu.Deci mai bine taci si inghiti ;)..eu nu am obligat pe nimeni sa vina in trib :)) eo nu vam cerut parerea daka va place sau nu :)) deci ce pla mea vretzy fratzylor?
 

DeletedUser

Deci ia dai cu praf de mers si mai treci pe la scoala! tu suferi fratele meu =)) asa se vorbeste?

da prostu nu e prost destul .... mai bine stergeo repede de aici =))
 

DeletedUser

toti prostii citesc si critica ..admini inchideti topicu ca nusi are roztu :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eee..limbaju messengeresck is my life ..aja ca josh labele mother fucker :>
 

DeletedUser

doamne! are si el 15 ani !! deci chair nu este nici un moderator aici?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus