YaKuZa

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

=))

ety glumetz imi plake dute la comedie ca ejty bun .bund e aruncat la gunoi nu altceva..uh ejty mha cel mai tare din parcare si parcarea era goala :))=))
 

DeletedUser

sty cva wa..uh nu te-ai saturat sa faci spam pe forum si sh ne certam nu mai bine?Pace?
 

DeletedUser

doamne ce a facut un joc dintr-un om..ma oamenilor sunteti niste prosti scuzati de jignire dar e adevarat..urasti un trib cat de patetic esti :)) e doar un joc Just 4 fun noob.opritiva din comentari ori ce trib isi are dreptu.Deci mai bine taci si inghiti ;)..eu nu am obligat pe nimeni sa vina in trib :)) eo nu vam cerut parerea daka va place sau nu :)) deci ce pla mea vretzy fratzylor?

ti se limbă plimba-n gura :D

sti , cand ai facut cont pe forum ai apasat pe "accept termenii si conditiile [regulile] , si in reguli scrie ca nu ai voie sa prescurtezi sau sa scri cuvinte de genul "daka , vretzy , pla , fratzylor" si niciun fel de injuratura , dar desigur , pentru ce sa te intereseze?:rolleyes:

nu prea esti prieten cu cartea , nu?:cool:
 

DeletedUser

Eu nu inteleg totusi un lucru: de ce trebuie sa fie intemeiatorul tribului yakuza intotdeauna un analfabet, pustan care habar n-are de nimic?
 

DeletedUser

doamne ce a facut un joc dintr-un om..ma oamenilor sunteti niste prosti scuzati de jignire dar e adevarat..urasti un trib cat de patetic esti :)) e doar un joc Just 4 fun noob.opritiva din comentari ori ce trib isi are dreptu.Deci mai bine taci si inghiti ;)..eu nu am obligat pe nimeni sa vina in trib :)) eo nu vam cerut parerea daka va place sau nu :)) deci ce pla mea vretzy fratzylor?

imi aduci aminte de fernando de la caransebes :)) cu scrierea ta :)) ....consulta dex-ul cateva zile si apoi revino pe forum:D
 

DeletedUser

doamne ce a facut un joc dintr-un om..ma oamenilor sunteti niste prosti scuzati de jignire dar e adevarat..urasti un trib cat de patetic esti :)) e doar un joc Just 4 fun noob.opritiva din comentari ori ce trib isi are dreptu.Deci mai bine taci si inghiti ;)..eu nu am obligat pe nimeni sa vina in trib :)) eo nu vam cerut parerea daka va place sau nu :)) deci ce pla mea vretzy fratzylor?


Oh my god ,ce vocabular :eek:
Ce fel de conducator esti tu cand folosesti asemenea limbaj?Ai si tu cu doua clase mai mult ca trenul? :confused:
Dat fiind ca Yakuza a fost facuta pe toate lumile, nici aici nu cred ca va avea vreo sansa de reusita cu un conducator ca tine.
Multa bafta, sa "dominati" lumea 17 :rolleyes:
 

DeletedUser28214

mda .... frumoasa zona :)))))) mai ales ca in acea zona se v-a baga si "..." :))))))
 

DeletedUser

sa-mi spui pe ce K va fii pozitionat tribul yakuza si cand intrii ca fix vecinul tau vreau sa fiu.
 

DeletedUser

:)))
aici iti dau dreptate, trebuie sa mai fie si persoane de genu, altfel ar fii lumile mai triste.
 

DeletedUser

Inca odata yakuza , macar daca nu ati mai plagia numele format de niste oameni pe lumea 1 sau pe care mai este. Si ai grija ca e limita 80 sa nu te faci de ras cu 10 academi :mad::D
 

DeletedUser

va fi ceva gen : "YKZ alaturi de academiile Ykz 1 , ykz 2 , ykz 3 , ykz4 .....etc pana la ykz 921512052 formam o alianta puterinica iar alaturi de triburile X , Y , Z formam alianta nordului " [sau ** de genu ala]
:)))))
 

DeletedUser

cam asa ceva radu, sincer am vazut o yakuza pe o lume unde avea cam 50 si ceva de aliante cateva pna-uri si 1 dusman :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus