YkzLcn vs Unique

DeletedUser

Side 1:
Tribes: YkzLcn
Players:

Side 2:
Tribes: UNIQUE
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 592
Tabăra 2: 1,277
Diferență: 685

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 64
Tabăra 2: 14
Diferență: 50

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,366,886
Tabăra 2: 13,050,641
Diferență: 7,683,755

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 720,129
Tabăra 2: 155,428
Diferență: 564,701

image.php


si inca ceva: forza ykzlcn!
 

DeletedUser4806

trecutul nu se uita

eu zic mai incet cu razboul .suntem vechi aliati si trebuie sa sa trecem la masa tratativelor.
 

DeletedUser

exact cum zicea cineva ...se vede ca nu o duceti prea bine si dupa felul cum vorbiti pe extern...lasa ca va rugati de 3-sla sa intre in razboi ca singuri e vai si amar de voi...
 

DeletedUser4920

exact cum zicea cineva ...se vede ca nu o duceti prea bine si dupa felul cum vorbiti pe extern...lasa ca va rugati de 3-sla sa intre in razboi ca singuri e vai si amar de voi...




Pai dragul meu esti o nulitate si stii prea bine , te "alint" asa de vreo 6 luni de zile de ce m-as oprii acum ...crezi ca daca vine mos craciun iti indeplineste dorinta asta ? asteapta si tu iepurasul de pasti poate poate :D
 

DeletedUser19202

adevarul ca la cum era harta trebuia neaparat un razboi..:)) nu se poate sa joci cu toata harta aliata...si sa te bati cu ramasite din triburi desfiintate...chiar ma gandeam cand isi revine si lumea 5 ca asa ceva nu mai e pe nici un server...toate triburile prieteni intre ei...:)) succes,,,si sa castige cel mai bun
 

DeletedUser

corect e neinsemnat...e greu cu limba romana



2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3919

Vad ca unii de pe aici se simt cam nebagati in seama si sufera din cauza asta. Pai in cazul asta, daca vreti, va bag eu in seama ca sa va simtiti bine :p
Asta ca tot mi-a luat lamine jucaria o perioada de timp, sunt convinsa ca si purcica a suferit. :D


2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Se vede ca Unique sufera foarte tare, in vorbele lor de pe extern. Un nucleu de jucatori care ar castiga sate ci nu le`ar pierde ar da o aroganta dusmanilor... Insa Unique atata poate, sa jigneasca, pentru ca sunt constienti de ce`i asteapta...

Citez pe unu` din Unique care a postat la "Unique ... vs ... care mai sunteti"... O sa va trageti voi de par dupa ce se va pune statistica pe o luna, nu noi, restul. V`ati jucat cu multe triburi mai mici, iar acum va ardeti rau...
 

DeletedUser4920

Nu trebuie sa`mi aduci tu aminte nimic despre faptele mele, pentru ca dupa cum ai putea vedea, dar nu ma cunosti, nu sunt o persoana senila.

PS: Eu am fost 1, care am jignit... Daca stau sa va caut pe voi toti... Ti`as inchide gura. Stii ca nu merge, pierdeti sate, oameni, eu cu 49 de mii de puncte va dau o aroganta si iti inchid gura. Caci stii ca imi vei da dreptate.


Pierdem sate ? Si ...se vede ca pentru tine totu se rezuma la sate...ati avut granitele blindate ati atacat pana ne-am organizat am pierdut sate si mai pierdem un bun start .


Pierdem oameni ..care oameni?? conturile lu aliat....le stiam ne asteptam la asta nu i-am dat afara pentru ca am asteptat si noi sa vedem cat le tine.
 

DeletedUser

"oricare muritor" - pai tu ai fi in masura sa vorbesti despre muritori ? tu care stai intr`un sat uitat in munti, intr`o casa din chirpici, ma faci muritor pe mine, fara sa ma cunosti.

"mhai" - da asta ce limbaj e ? nu zic ca am eu multe clase, sunt a 12a, dar asa ai invatat la scoala ? aaa... tu faci parte din generatia messenger sau cum se numeste. nu mai zi de altu cand tu nu stii nici macar sa ** cum se cuvine.

@Setzel: Pierdem sate ? Si ...se vede ca pentru tine totu se rezuma la sate...

Vad ca la mine totul se rezuma la sate. Nu mai stiu cum sa innobilez intern ca sa castig sate... la colibele mele in numar de 6...


1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".


1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.


VJ Safira ai aparut deodata si ai inceput sa ii jignesti pe toti. Pe langa ca voi sterge ultimele posturi care nu au nici o legatura cu subiectul, iti spun ca e primul si ultimul avertisment. Daca vei continua asa vei lua vacanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3919

"oricare muritor" - pai tu ai fi in masura sa vorbesti despre muritori ? tu care stai intr`un sat uitat in munti, intr`o casa din chirpici, ma faci muritor pe mine, fara sa ma cunosti.

Bine macar ca recunosti ca nu ai multe clase dar nici cu logica nu stai prea bine.
De cunosti asa bine casele cu chirpici, apoi inseamna ca tu stai in una, pe undeva pe la ses caci locuitorii de la munte aveau destul lemn si piatra ca sa faca o casa mai durabila. Cei de la ses, stateau mai bine cu lutul, paiele si balegarul.... ah, si bineintele soarele :rolleyes:

In privinta statisticilor, suntem la inceputul razboiului... deci nu sunt prea relevante. Vedem mai tarziu cine rezista mai mult.
 

DeletedUser

Bine macar ca recunosti ca nu ai multe clase dar nici cu logica nu stai prea bine.
De cunosti asa bine casele cu chirpici, apoi inseamna ca tu stai in una, pe undeva pe la ses caci locuitorii de la munte aveau destul lemn si piatra ca sa faca o casa mai durabila. Cei de la ses, stateau mai bine cu lutul, paiele si balegarul.... ah, si bineintele soarele :rolleyes:

In privinta statisticilor, suntem la inceputul razboiului... deci nu sunt prea relevante. Vedem mai tarziu cine rezista mai mult.

Lasa timpul si jocul sa decida !:))
 
Sus