Yobaxter are nevoie de ajutor

  • Autor subiect madalin2009
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser


tre sa felicitam acest nou membru al spamerilor...in numai 2 zile a ajuns la peste 100 de postari
FELICITARI...vei primi un atac din partea noastra drept premiu si un cadou.
cadoul constand intrun sat nou la marginea hartii, complet mobilat si utilat numai bun de populat :D
uau vb in rime...o fi de la vin?;):rolleyes:
 

DeletedUser

tre sa felicitam acest nou membru al spamerilor...in numai 2 zile a ajuns la peste 100 de postari
FELICITARI...vei primi un atac din partea noastra drept premiu si un cadou.
cadoul constand intrun sat nou la marginea hartii, complet mobilat si utilat numai bun de populat :D
uau vb in rime...o fi de la vin?;):rolleyes:

deci tin sa va multumesc pt cadoul care mil oferiti dar prefer sa raman in satul meu ca mam obisnuit si numi place sa ma mut ca am multe boarfe si mie greu:D:D:Dca na stiti si voi cum is vetele si cate lucruri au
 

DeletedUser

tre sa felicitam acest nou membru al spamerilor...in numai 2 zile a ajuns la peste 100 de postari
FELICITARI...vei primi un atac din partea noastra drept premiu si un cadou.
cadoul constand intrun sat nou la marginea hartii, complet mobilat si utilat numai bun de populat :D
uau vb in rime...o fi de la vin?;):rolleyes:

uuu ma bag si eu sa ofer un astfel de cadou:D
 

DeletedUser

deci tin sa va multumesc pt cadoul care mil oferiti dar prefer sa raman in satul meu ca mam obisnuit si numi place sa ma mut ca am multe boarfe si mie greu:D:D:Dca na stiti si voi cum is vetele si cate lucruri au


nicio problema iti luam si boarfele :D:D:D
 

DeletedUser

e greu sa le pui in saci...si sa le si transporti...:D...dar ii trimitem pe grei ca ei cara destul de mult si nici nu o sa moara pe drum

eu ma gandeam la altceva...dar fie cum doresti.:D ar fi fost bine dinamitarea lor, una controlata astfel incat sa ii ajunga boarfele in acelasi loc cu ea :D sau catapultarea lor:):):):):)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus