YouTube (izvor nesecat de perle)

DeletedUser

YouTube

'Surfand' pe Youtube dupa niscaiva linkuri, am dat peste niste capodopere. Spre cultivarea voastra muzicala, postez cateva mostre (O-Zone rulz.. blablabla). No comment...

Dragostea din tei (korean version)

Dragostea din tei (Vietnam version)

Dragostea din tei (Indonesian version)

Dragostea din tei (Mandarin version)

Dragostea din tei (russian version) (beheheeeeeeeee... dupa voce cred ca unul este eunuc, God have mercy on him)

Et la piece de resistance: Dragostea din tei (Opera version)

Recomandare: ca ton de apel suna super (daca vrei sa-ti iei bataie ziua in amiaza mare pe strada).

Pa, v-am pupat, eu ma duc sa-mi trag un glont in cap (vorba celor de la Vama Veche). Don't try to save me!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1969

omg ....o inebunit lupu ..... presimt ca asa o sa ajunga si Crazy Loop:rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

nu bb-codeul era problema ratso... ci linku >:p

Erau prea multe http-uri, recunoaste :)

437543yjo365jygm.gif
 

DeletedUser

'Surfand' pe Youtube dupa niscaiva linkuri, am dat peste niste capodopere. Spre cultivarea voastra muzicala, postez cateva mostre (O-Zone rulz.. blablabla). No comment...

Dragostea din tei (korean version)

Dragostea din tei (Vietnam version)

Dragostea din tei (Indonesian version)

Dragostea din tei (Mandarin version)

Dragostea din tei (russian version) (beheheeeeeeeee... dupa voce cred ca unul este eunuc, God have mercy on him)

Et la piece de resistance: Dragostea din tei (Opera version)

Recomandare: ca ton de apel suna super (daca vrei sa-ti iei bataie ziua in amiaza mare pe strada).

Pa, v-am pupat, eu ma duc sa-mi trag un glont in cap (vorba celor de la Vama Veche). Don't try to save me!


ce tareeeeeeeeeee sa mor io da astia is tampiti rau de tot ... :))) eu nu ma risc sa fac vreo piesa ca-ma copiaza baietii :)
jajajajjajajajaja
 

DeletedUser

Meserias interviul cu Despot, in schimb manelistul gay e gretos.

Aici avem un exemplu de 'telectual in exercitiul functiunii. :rolleyes:
 
Sus