Z!mbri vs. DUNE

DeletedUser

dune.jpeg
 

DeletedUser2943

pe mine ma intereseaza cine e punctu ala mic si departe de actiune ... Ala a inceput razboiu :))
 

DeletedUser3643

astia is cumva zimbrii de pe k43?daca da rog sa includa si CIRCU pe harta ca ne bagam si noi contra zimbrilor ,a sosit sezonu de vanatoare:D
 

DeletedUser

astia is cumva zimbrii de pe k43?daca da rog sa includa si CIRCU pe harta ca ne bagam si noi contra zimbrilor ,a sosit sezonu de vanatoare:D

I can`t wait :p:rolleyes: oricum...DUNE a facut marea prostie ca a intrat intr-o coalitie "secreta" =)) pana acum nu era problema cu ei...stateau in banca lor...dar le-au trebuit coalitie ...
 

DeletedUser3643

va puneti i voi cu un trib cu 1,7mil p ,aku seriso vb fa o harta si cu CIRCu sa vad si eu cum sta treaba

ps:da in razboiu asta Z|MBRU nu se baga?
 

DeletedUser

nu prea cred...ca ei au razboiul lor cu [M~K] :))...oricum...eu astept ceva comentarii de la cei din DUNE aici...si razboiul cu DUNE mai reflecta razboiul cu ink vreo 4 triburi din acea coalitie "secreta" :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai da...dar uitate la topicul lor cu razboiul cu [M~K]`ul...nu prea au iei timp sa mai participe si ei...oricum...ce sens are sa participe si ei ?:) si apropo de coalitia asta "secreta"...a fost descoperita inainte sa inceapa sa atace
 

DeletedUser4049

Salutare tuturor

Salutare tuturor,

Ma simt dator sa intervin aici ca sunt cel mai in masura sa va ofer niste raspunsuri.
Genul asta de discutii,razboi ...laude si faze ...mi-e nu mi-au placut nici o data.
A posta pe forum faze de genul asta pe bune ca mie mi se pare gainarie curata...teme de discutie ce face si sa moatra capra vecinului numai zic unde se pe practica ca isi da toata lumea seama.

Eu cred ca oamenii care au altceva mai bun de a face si vad din alt punct de vedere lucrurile despre acest joc nici nu dau atentie la faze dinastea.

Cei din Dune nu fac altceva decat sa isi faca treaba la fel ca noi : sa joace jocul la fel ca noi si ca oricare pleyeri din acest joc,asa ca eu nu vad ce ii asa de specios incat s-au deschis topicuri si teme de discutie pe forumul asta extern ca nu le vad sensul.Cine doreste sa isi faca reclama sa puna mana si sa si-o platesca pt. ca din punctul meu de vedere subiectele astea sunt destul de copilaroase.;)

Va multumesc si va doresc distractie placuta in continuare in joc si in triburile vostre.

Cu doesebita consideratie si respect,
LordOfCarpatianForest
 

DeletedUser574

Sincer sa fiu ma mir ca Dune inca exista pe harta.
Imi face o deosebita placere sa aud lucrul asta.
Bafta in continuare baieti!
PS: Long live C11 of TLD:D
 

DeletedUser

lordof.... fie ca-ti place fie ca nu-ti place...asta e rolul forumului....politica si propaganda....nimic nu e curat in politica ;)

asta e cel mai important motiv pt care a fost creat forumul,pt propaganda.
si crede-ma ca aici nu este utilizata nici macar 10% din puterea propagandei :)
 

DeletedUser2943

lordof.... fie ca-ti place fie ca nu-ti place...asta e rolul forumului....politica si propaganda....nimic nu e curat in politica ;)

asta e cel mai important motiv pt care a fost creat forumul,pt propaganda.
si crede-ma ca aici nu este utilizata nici macar 10% din puterea propagandei :)

Adevarat ...foarte adevarat .... bravo gabi23 bine spus
 
Sus