Z!mbri vs. DUNE

DeletedUser

Hackmyass eu nu mai am nimic de comentat :) cu privire la tine nu mi-am exprimat eu o opinie ci o parere unanim acceptata de multi altii de pe acest forum de la care am primit mesaje in ultimele ore :) am demonstrat ce aveam de demonstrat persoanelor care au contat. Mai mult de atat nu am nevoie te-ai dovedit singur :).
Si la comentariul lui Gangster Ray: nu nu a venit sa " il dovedim pe hackmyass " pentru ca nu e nevoie...s-a facut singur de ras fiind penibil prin propriul comportament. Pur si simplu oameni citesc forumul si aberatiile zise de acest specimen, unii indraznesc sa comenteze, altii nu se obosesc sa isi coboare nivelul la un stadiu de IQ sub 80 pentru a discuta cu hackmyass.
Eu ma voi retrage aici a fost singurul motiv pentru care mi-am facut cont. Nu ca sa ma dau mare sau alte porcarii. Sincer putin imi pasa de cum ma vad altii asa ca nu as avea nici un interesa sa ma dau mare. Salutare si mult noroc.
 

DeletedUser

nu am venit sa-l apar pe uncruel sau ceva de genu', e baiat mare, vaccinat, se descurca si singur si poate sa-si duca si singur luptele... mi-am dat si eu cu parerea (oricine are acest drept) in general nu-mi place sa ma bag unde nu imi fierbe oala asa ca pana acum doar lecturam forumul, deoarece oricum ce as fi avut de zis nu era relevant, dar acum sunt pus in tema cu problema si pot sa imi exprim si eu punctul de vedere in cunostiinta de cauza.... am simtit nevoia sa interiv deoarece argumentele aduse de hackmyass mi se par ilare
 

DeletedUser1647

Hackmyass eu nu mai am nimic de comentat :) cu privire la tine nu mi-am exprimat eu o opinie ci o parere unanim acceptata de multi altii de pe acest forum de la care am primit mesaje in ultimele ore :) am demonstrat ce aveam de demonstrat persoanelor care au contat. Mai mult de atat nu am nevoie te-ai dovedit singur :).
Si la comentariul lui Gangster Ray: nu nu a venit sa " il dovedim pe hackmyass " pentru ca nu e nevoie...s-a facut singur de ras fiind penibil prin propriul comportament. Pur si simplu oameni citesc forumul si aberatiile zise de acest specimen, unii indraznesc sa comenteze, altii nu se obosesc sa isi coboare nivelul la un stadiu de IQ sub 80 pentru a discuta cu hackmyass.
Eu ma voi retrage aici a fost singurul motiv pentru care mi-am facut cont. Nu ca sa ma dau mare sau alte porcarii. Sincer putin imi pasa de cum ma vad altii asa ca nu as avea nici un interesa sa ma dau mare. Salutare si mult noroc.

Mersi
18.gif
k nu ai mai folosit iar sute de caractere ca celelalte mesaje ma plictiseau
29.gif
...prea lungi,...mai saream randurile..dar tot am inteles esentialul..
76.gif
. Salutare!
103.gif
 

DeletedUser

Mersi
18.gif
k nu ai mai folosit iar sute de caractere ca celelalte mesaje ma plictiseau
29.gif
...prea lungi,...mai saream randurile..dar tot am inteles esentialul..
76.gif
. Salutare!
103.gif

Ironic ca de obicei :) macar eu sunt in stare sa compun propozitii complicate cu inteles de sine statator :) spre deosebire de altii care habar n-au sa lege 2 cuvinte..probabil pe ei ai trebui sa ii critici. No further comments.
 

DeletedUser

Hackmyass eu nu mai am nimic de comentat :) cu privire la tine nu mi-am exprimat eu o opinie ci o parere unanim acceptata de multi altii de pe acest forum de la care am primit mesaje in ultimele ore :) am demonstrat ce aveam de demonstrat persoanelor care au contat. Mai mult de atat nu am nevoie te-ai dovedit singur :).
Si la comentariul lui Gangster Ray: nu nu a venit sa " il dovedim pe hackmyass " pentru ca nu e nevoie...s-a facut singur de ras fiind penibil prin propriul comportament. Pur si simplu oameni citesc forumul si aberatiile zise de acest specimen, unii indraznesc sa comenteze, altii nu se obosesc sa isi coboare nivelul la un stadiu de IQ sub 80 pentru a discuta cu hackmyass.
Eu ma voi retrage aici a fost singurul motiv pentru care mi-am facut cont. Nu ca sa ma dau mare sau alte porcarii. Sincer putin imi pasa de cum ma vad altii asa ca nu as avea nici un interesa sa ma dau mare. Salutare si mult noroc.

ti-au dat si tie cativa oameni dreptate ( care nici nu ma cunosc ) si repede ai zis ca ai dreptate...te inseli amarnic...in fine...hai ca "ma fac de ras". Oi fi avea eu IQ sub 80...dar tu nu te-ai gandit ca poate il ai mai mic ? Daca te crezi asa superior luand in considerare inteligenta de ce mai mai bagat in seama ? ca sa te alfii in treaba ? Cred ca asta e raspunsul tau...in fine...hai lasa criticiile...si jigniriile ... pentru ca asta nu e un loc unde sa iti spui tu parerile despre oameni...e un loc unde se discuta despre joc..Daca vrei sa-mi mai zici ceva, zimi te rog in privat...nu ma superi prin faptul ca ma faci penibil si in alte feluri...pentru ca nu bag oamenii care nu ma cunosc in seama.
 

DeletedUser

ti-au dat si tie cativa oameni dreptate ( care nici nu ma cunosc ) si repede ai zis ca ai dreptate...te inseli amarnic...in fine...hai ca "ma fac de ras". Oi fi avea eu IQ sub 80...dar tu nu te-ai gandit ca poate il ai mai mic ? Daca te crezi asa superior luand in considerare inteligenta de ce mai mai bagat in seama ? ca sa te alfii in treaba ? Cred ca asta e raspunsul tau...in fine...hai lasa criticiile...si jigniriile ... pentru ca asta nu e un loc unde sa iti spui tu parerile despre oameni...e un loc unde se discuta despre joc..Daca vrei sa-mi mai zici ceva, zimi te rog in privat...nu ma superi prin faptul ca ma faci penibil si in alte feluri...pentru ca nu bag oamenii care nu ma cunosc in seama.

Da ok...esti bun rau...gata inchei ca deja m-am coborat pentru un timp prea indelungat la alt nivel. Multumesc si multa bafta.

P.S.: Imi cer scuze celor care au fost nevoiti sa asiste la aceasta degringolada morala.
 

DeletedUser1647

Ironic ca de obicei :) macar eu sunt in stare sa compun propozitii complicate cu inteles de sine statator :) spre deosebire de altii care habar n-au sa lege 2 cuvinte..probabil pe ei ai trebui sa ii critici. No further comments.

1.4. Va rugam sa evitati reproºurile cu privire la greºelile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greºelile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât conþinutul mesajului se pierde, puteþi raporta acel post. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.

Deci, incearca sa eviti si tu, Cred ca ar trebui sa evitam atacurile la persoana, sa incercam sa aratam ca suntem mai tari, prin raporte, statistici, nu prin vorbe
 

DeletedUser

Lol Gangster Ray :) ma dezamagesti. Am spus eu asa ceva despre cineva anume? Am spus " cei care nu stiu sa lege 2 cuvinte ". Am mentionat vrun nume? Chiar as vrea un admin sa imi spuna pe cine am jignit prin aceasta afirmatie. Ma refer desigur la persoanele exterioare care nu au invatat acest har al vietii.
Si chiar si in acest caz. A nu stii sa lege 2 cuvinte este total diferit de ce mi-ai dat cu copy paste acolo :) nu intra in acea categorie a greselilor gramaticale ori de scriere. A nu stii sa lege 2 cuvinte reprezinta imposibilitatea de a forma propozitii coerenta si inteligibile. Acest lucru nu inseamna nici pe departe " greseala gramaticala " ori de scriere :)
 

DeletedUser1647

Lol Gangster Ray :) ma dezamagesti. Am spus eu asa ceva despre cineva anume? Am spus " cei care nu stiu sa lege 2 cuvinte ". Am mentionat vrun nume? Chiar as vrea un admin sa imi spuna pe cine am jignit prin aceasta afirmatie. Ma refer desigur la persoanele exterioare care nu au invatat acest har al vietii.
Si chiar si in acest caz. A nu stii sa lege 2 cuvinte este total diferit de ce mi-ai dat cu copy paste acolo :) nu intra in acea categorie a greselilor gramaticale ori de scriere. A nu stii sa lege 2 cuvinte reprezinta imposibilitatea de a forma propozitii coerenta si inteligibile. Acest lucru nu inseamna nici pe departe " greseala gramaticala " ori de scriere :)

Maine la ce ora avem pregatire? :D:D Poate vrei sa ma mai inveti cate ceva... Eu mai bine tac acum, vroiam sa zic mai multe dar dupa aia iar zici... in fine nimic.
 

DeletedUser

e dita mai flame-waru aici, imi place ca ramaneti la subiect ;).....
 

DeletedUser4202

Vreu sa incep prin a il felicita pe lordofcarpatianforest, este un adevarat lider.

Salutare tuturor,

Ma simt dator sa intervin aici ca sunt cel mai in masura sa va ofer niste raspunsuri.
Genul asta de discutii,razboi ...laude si faze ...mi-e nu mi-au placut nici o data.
A posta pe forum faze de genul asta pe bune ca mie mi se pare gainarie curata...teme de discutie ce face si sa moatra capra vecinului numai zic unde se pe practica ca isi da toata lumea seama.

Eu cred ca oamenii care au altceva mai bun de a face si vad din alt punct de vedere lucrurile despre acest joc nici nu dau atentie la faze dinastea.

Cei din Dune nu fac altceva decat sa isi faca treaba la fel ca noi : sa joace jocul la fel ca noi si ca oricare pleyeri din acest joc,asa ca eu nu vad ce ii asa de specios incat s-au deschis topicuri si teme de discutie pe forumul asta extern ca nu le vad sensul.Cine doreste sa isi faca reclama sa puna mana si sa si-o platesca pt. ca din punctul meu de vedere subiectele astea sunt destul de copilaroase.;)

Va multumesc si va doresc distractie placuta in continuare in joc si in triburile vostre.

Cu doesebita consideratie si respect,
LordOfCarpatianForest

Acest mesaj al lui pt. mine inseamna mult. Z!mbri nu au avut forta necesata sa invinga acea mana de oameni , cei 8-10 membrii DUNE care au rezistat eroic. Mai mult s-a temut ca vor interveni si alte triburi de partea DUNE si au cerut si ajutorul CC singuri nu faceau fata. Ideea era sa nu se faca publicitate razboiului ca asa se gaseau si altii care puteau intra in conflict cu ei. ink o dat tot respectul pt. lordofcarpatianforest.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4202

Mai sunt pe forum niste sustinatori de-ai z!mbrilor dar numai gura e de ei dak erau capabili de ceva se orientau sa se lupte pe harta nu pe forum, Astia sunt membrii care trag Z!mbrii in jos

lordofcarpatianforest cand a vazut ca nu poate sa invinga grupuletzul celor 10 si au inceput atacurile CIRC si poate si ale altora , ba mai mult DUNE a reusit sa ia 3 sate Z!mbru,el ca un adevarat conducator a scornit o minciuna cum ca membrii DUNE s-au tradat intre ei si c-o sa fie cuceiti dak nu trec de partea si asa 1 cate au disparut printr-o miselie greu imaginat . Dar stim ca CIRC ii v-a razbuna.

Concluziile le trageti voi , nu stiu dak voi mai posta vrodata. Dar se ajunge sa-i spui aliatului sa-ti trimita sprijin ca sa il poti ataci linistit.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

adevarul este ca toata lumea ii iubeste pe cei din zimbru (am mai mentionat asta) si multi ar fi sarit in razboi cu ei si ca de frica au furat membrii DUNE (parca si uncruel a zis asta), sper k nu iau warn pentru repetitie
 

DeletedUser

Nu o sa iei Warn pentru prostie, pana la urma daca nu vroiau sa vin anu veneau si ramaneau in marele trib DUNE.
 

DeletedUser4049

habarnaicinesunt

habarnaicinesunt

Salut,
vis-a-vis de afirmatiile pe care le faci aici am sa te rog sa aduci cel putin o dovada in acest sens ca eu as fi procedat asa si coordonatele satelor pe care dune le-a cucerit si verificam cu tw-tools toata lumea.
Faci afirmatii de dragul de a le face fara sa vii cu cea mai mica dovada si pe desupra vorbesti in numele celor din DUNE fara sa le ceri pararea sau sa cunosti de fapt cum sta situtia.



sincer nu ma obosesc sa aflu cine esti si in ce trib esti sau in ce trib esti,ai aratat singur ce poti si cred ca s-a convins toata lumea de acest lucru.


Multumesc.
astept dovezile care sa iti sustina afirmatiile.
 

DeletedUser

daca taceai ... filozof ramaneai! DUNE....aliati de seama ? au vrut razboi si acum nu stiu cum sa fuga de el ?:) daca postai macar cu numele din joc parea un lucru mai inteligent...dar asa vorbesti doar ca sa nu taci

hahahaha... istorie, my friend, istorie. :)

Dune este in mare parte tribul meu. Inainte de a te apuca tu de jocul asta, am avut pe lumea asta un trib - C11.(trib de top 20) Pentru ca eram in razboaie pe .net, nu am mai avut timp si de lumea 2.ro asa ca am cedat satele si tribul meu a fuzionat cu dune. :)

Asa ca: GO DUNE GO!!!!
 
Sus