Z-troy

DeletedUser

stie cineva ce s-a intamlat cu acest trib?.. adica dc si-au schimbat numele si dc au scazut asa mult in clasament?:D :D :D :D
 

DeletedUser

an dat cu search .... si nimica .. nu cred ca mai exista
edit ... din cate am observat cred ca au fuzionat cu GD .. ca am vazut ca liderul lor zuper a intrat in GD
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Si asta e de bine sau e de rau?

Adica voi ce ziceti? Ca sincer pe mine ma depeseste problema, adik e bine in economia jocului? Cred ca ar fi bine sa raspunda si un mambru GD si unul de la Z-troy
 

DeletedUser

eu zic ca e dovada d lasitate suprema ..aveau si ei razboi cu circ d 3 zile(ii rupeau aia desigur) s au speriat si au fugit.sincer mie scarba d asa o mentalitate
sunt f curios sa aud parerea cuiva din gd sa stiu si eu de ce au acceptat o gasca d lasi
 

DeletedUser

Z-troy & GD

intr-adevar au fuzionat, primii au fost puati de GD ca si membrii pentru a nu mai fi atacati de circarii mari si rai, asupritori si dictatori, cei din GD nu numai ca au incalcat alianta avuta cu tribul Circ ci mai mult si-au dovedit o oarecare ipocrizie cand ne-au cerut sa renuntam la un membru nou deoarece ar fi refugiat....ei ce au facut ? au luat 100 de refugiati:)....si au tinut sa bage la inaintare toata familia TNT...ei cica actionand astfel in numele familiei TNT, asta pot sa zic DA NOI SUNTEM ROMANI, NOI SUNTEM ROMANI.....SI PE VECI NE IMAGINAM CA SUNTEM STAPANI.....in rest....exista o expresie ptr Z-troy care aveau la pagina de profil o expresie care suna ca ei vor luta batalia bataliilor sau ceva de genul.....Z-Troy R.I.P. sau oriunde ati fi ....ne vom aminti ca a fost o data un trib.....pe nume Z-Troy....
IAr cat despre GD....vom vedea in timp daca au sau nu o plitica falimentara de a ascunde refugiatii de pe harta....nu suntem in masura sa ii judecam ci doar sa comentam;)...si inca o dovada ca unii cred ca sunt foarte destepti...kaloo si nicuizi au iesti din GD si incearca sa ne instige sa atacam...ei fiind burdusiti de sprijin...doar doar ne rupem trupele de ei....mare tactica maer strategie....vedeti ca va ataca cucu...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

in continuare fostiiZ-troy

sub umbrela GD au uitat cum se milogeau as nu atacam cu catapulte....(pe prietena lui Wldsnk) si cum se rugau de noi sa nu mai atacam....hmmm acum au prins ier glas......tipic pentru copiii care se ascund dupa fusta mamei....

totusi le propun ceva...ies din circ sa iasa si ei din GD si hai sa vedem cum se joaca jocul asta.....
 

DeletedUser177

da da, vreau si eu un razboi, mi-e dor de un razbooi ca la carte!!! :D
 

DeletedUser

sau va razboiti cu GD:p

nu vreau sa incalc alianta...de aceea am zis sa iesim frumusel.....si ei doi sa ma atace pe mine iar eu ii iau pe rand sau pe amandoi..sa lasam niste ferme pe harta......oricum nu despre mine sau cei doi e vb ci despre o tactica nemapomenita..de a ataca si a lupta....numita "baba-oarba" sau "de-a v-ati ascuns-elea" din copilarie....copilashi....intoraceti-va la jocul ala nu te supara frate sau la cele mai sus mentionate.....mai jucati o leapsa..sau ceva....ca daca ma gandesc acum...va sta zuupeeerrrr bineeeee :) mama nu se supara de ce oare???
 

DeletedUser177

nu vreau sa incalc alianta...de aceea am zis sa iesim frumusel.....si ei doi sa ma atace pe mine iar eu ii iau pe rand sau pe amandoi..sa lasam niste ferme pe harta......oricum nu despre mine sau cei doi e vb ci despre o tactica nemapomenita..de a ataca si a lupta....numita "baba-oarba" sau "de-a v-ati ascuns-elea" din copilarie....copilashi....intoraceti-va la jocul ala nu te supara frate sau la cele mai sus mentionate.....mai jucati o leapsa..sau ceva....ca daca ma gandesc acum...va sta zuupeeerrrr bineeeee :) mama nu se supara de ce oare???
stiu eu raspunsul!!! pentru ca sunt n00bi, daca nu erau atunci stiau ca asta e un joc de echipa!!! :D oriqm eu nici makr nu l-as baga in seama daca as fi in locul tau!! :D
 
Sus