Zalast Flori

  • Autor subiect DeletedUser35292
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35292

Ca tot este la moda dar nu numai...din curiozitate...voi posta si eu cand am ceva timp impresiile despre ea dar, inainte doresc sa vad si parerea altora despre ea...in special parerea celor care au interactionat cu ea pe joc :p
 

DeletedUser33163

O buna conducatoare si jucatoare...Este respectoasa,de treaba si destul de staruitoare...Cam atat momentan
 

DeletedUser

toata stima si tot respectul pentru domnisoara Flori....o buna conducatoare si jucatoare, adversar de temut.

In ciuda ceea ce au zis mult, mami sa stii ca eu te respect si te admir
 

DeletedUser20252

Zalast a fost o jucatoare buna,spun asta pentru ca am avut-o ca adversar direct in cateva randuri,stia jocul destul de bine.
Ca si conducator a fost destul de buna,a pastrat tribul Heaven impreuna un timp indelungat avand in vedere ca statisticile erau in defavoarea lor de multa vreme.
Ca si om,nu pot sa spun decat ca nu mi-a placut.
Din punctul mneu de vedere a avut un caracter murdar,confunda si ea jocul cu viata reala si asta a facut-o sa recurga la niste chestii care au daunat pentru unii in viata reala,chestii pe care ea le stie.

In fine,este parerea mea,cui nu ii convine nu are decat. :D

Cu ocazia postului meu tin sa ii spun La Multi Ani lui Doru,multa sanatate si tot ce isi doreste el in viata reala.Cu toate ca nu ne avem la suflet unul pe celalalt,dar tot oameni suntem.


Scuzati off-topicul si spor la joc in continuare celor care mai sunt prezenti pe lumea asta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35292

Zalast Flori - un inger...o iluzie...sau pur si simplu un diavol cu chip angelic :p????
Am avut onoarea de a o "lua sub scutul armelor mele" , recomandata de catre @Danezu ( era mica si inofensiva :))) ( aici trebuie sa mentionez ca nu am crezut vreodata pana sa o intalnesc ca, chiar pot juca si fetele acest joc...dehhh...putin misogin ).
Am jucat mult timp impreuna, dar in cea mai mare parte am interactionat pe joc cu ea doar cand era pe sitter la colegi
Mi-am luar libertatea de a nu posta primul impresiile despre ea ca si player...deoarece este foarte posibil ca punctul meu de vedere ( si eram ferm convins de asta...)sa difere foarte mult de al celorlalti playeri.
Ca si conducator...daca ar mai fi avut Seby ( moryoka ) timp ai fi devenit un conducator complet. Din punctul meu de vedere destul de multe carente in a coordona un grup asa mare cum era vikingul, avand in vedere ca doreai unicitatea in conducere si destul de mult subiectivism in luarea deciziilor ( dehhh...scuzabil , avand in vedere ca mai toti conducatorii -mai putin moryoka- sufera de asa ceva, dar macar ei isi tin prietenii aproape.
:))) ca si conducator a incercat de cateva ori "sa se descotoroseasca de mine", de ammon-ra ( hmmmmm, pacat ca atunci am privit playerul ammon-ra si nu omul...ori nu? ..).
Oricum, subiectivismul ei a indepartat multi playeri buni din trib...si acelasi lucru a facut sa ramana in trib multe ciurucuri...
Ca si player - apreciam foarte mult faptul ca era mai tot timpul on. Ca si joc...in timp ai invatat cate ceva destul de bine...dar se putea mult mai bine
Mwhaha...este /era playerul care putea in calitate de adversar pe harta, sa-ti ia satele pe "cale diplomatica" ...
Ca si om - persoana cu care m-am distrat, certat,,,cel mai mult pe acest joc...amintiri ce-mi vor face deliciul vremurilor ce vor veni.

P.S. Ingeras, sa ti minte vorbele acelea..."Iluzia puterii naste monstrii".

Si in incheiere, o semnatura a unui fost admin care mi-a placut enorm..."ma bucur ca s-a terminat....cu mutatul definitiv in inima"

P.P.S. Acum cred ca vei face culturism ..in mod cert nu vei mai cara dupa tine o singura caramida :))))

:*
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37659

hmmm,zalast flori,o veche prietena. ce dor imi e de iesirile la bere cu gasca din heaven. cu flory,morphen,berula,danezu,parneea,bottleboss,etc. au fost vremuri frumoase :)
 

DeletedUser19931

vreau sa va multumesc tuturor ptr cuvintele frumoase
totusi ....
nu am fost o jucatoare extrem de buna , au fost altii mai buni ca mine
contul meu mereu a fost la caldura si daca nu a fost mereu am fost protejata chiar si din triburi adverse
am aratat ce pot pe acest joc mereu din sittere ( colegi care erau atacati si nu puteau sta pe conturi )
contul zeus a fost ultimul cont dupa care am jucat ultima data si contul dupa care m-am distrat cel mai mult , contul dupa care am aratat ca si o fata stie sa joace triburile.ro
L 7 a fost ceva frumos , ne-am distrat , pot spune ca razboiul cu Diablo a fost cel mai frumos cat am jucat pe L 7 , mereu ma amuza Andi cand vorbea cu mine pe conturile care le aveam la momentul respectiv in Diablo si dupa aceea se intreba "de unde naiba stie zalast"

a fost frumos nimic de zis dar cateodata asa e scris :p

cum spunea un bun prieten odata "povesti de spus la gura sobei la nepoti"

ca si lider de trib mereu am fost criticata ca nu am fost un lider bun
intradevar nu am fost , nu am putut fii dura , mereu mi-a fost mila
am avut ocazia de a avea in triburile pe care le-am condus multi copii extraordinari pe care multi nu i-ati cunoscut cu adevarat , eu fiind lider de trib mereu i-am ajutat cu un sfat , un umar pe care sa planga etc

inca mai sunt pe harta multi pe care i-am protejat si nu imi pare rau

D'l Poarta nu poti spune ca m'ai cunoscut ca om , nu m'ai vazut in viata ta si nici macar nu ai schimbat 2 cuvinte cu mine in realitate
nu poti spune ca eu am un caracter murdar , nu am injurat pe nimeni cat timp am jucat ;)
nu judeca niciodata un om dupa aparente

Ionut am jucat impreuna timp de 2 ani de zile , de cele mai multe ori ne-am distrat , ne-am si ciondanit , nimeni nu este perfect , toti avem calitati si defecte
asa cum spuneai odata "Heavenul putea fii si acum pe harta , un trib mare si respectat" numai ca stii bine ce s-a intamplat
multi ne-am pierdut curajul , ne era frica sa nu ne pierdem satele ;)
nu mai era ca atunci cand am intemeiat Heaven si eram 10 jucatori intr-o mare rosie , nu ne pasa de nimic , atacam in toate partile

P.S. am inca bordura in geanta :D


si gata ca am scris cam mult ...... in concluzie .....
ptr mine a fost o experienta frumoasa acest joc , nu cred ca as mai incerca inca odata aceasta experienta

singurul lucru pe care il regret ..... nu am avut cu cine sa termin razboiul cu diablo , unii au renuntat la joc , alti au fugit de frica sa nu isi piarda satele ( in special "vechii vikingi" )
Andi daca aveam cu cine sa joc ........ Universitatea Craiova pierdea in fata la Steaua Bucuresti =)))))
 

DeletedUser

Flory : o mica vedeta si inofensiva care m-a rupt cu atacurile . pentru multi dintre noi jocul nu a mai fost doar topoare si berbeci dupa ce te-am cunoscut pe tine . ai fost un adversar de temut . regret ca ai renuntat la joc . daca vrei sa revi contul meu iti sta la dispozitie . te pup si mult noroc
 

DeletedUser

-o persoana pe care o respect cu toate ca am avut de suferit din cauza ei, ea macar si-a cerut scuze, nu ca mi-ar fi facut-o intentionat ci pentru ca eu am fost o victima colaterala
-vreau sa-i multumesc pentru perioada ZeusOne08-drauzy-noltisor, probabil cea mai frumoasa perioada petrecuta pe joc alaturi de vlad, ben, hashi si allexzandra
-o jucatoare buna, nu vreau sa fiu misogin, dar imi era greu pe vremea aia sa cred ca joaca si fetele
Iti doresc multa sanatate si numai bucurii !
 

DeletedUser

tot respectul floricel.ai grija de tine.te astept la o bere,o dau eu de data asta
si-i astept si pe ceilalti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19081

FOARTE BUN JUCATOR .. Am mai spus-o si cand in eram in razboi direct ..
CEL MAI MINCINOS OM pe care l-am cunoscut in viata mea ..
Ca si CONDUCATOR - prea egoist (cel putin vazut din afara si din punctul de vedere al DIABLO)- a crezut ca e mai bine sa piarda vreo 4 continente doar ca sa imi faca mie in ambitie si sa piarda maxim 200 de la zeus .
CA FEMEIE - BUNA --- :) (a se citii la suflet - care vreti ... :p ) :))
:* te pupa nenea .. asa cum si tu .. . lasa ca ... LIMBA BOULUI e mare .. :p :)))
Bafta Flori ...
ps ...Spune multe faptul ca mi-ai amintit numele de 2 ori ... asa cum fac multi care posteaza pe aici :)) .. Va multumesc .. :p :)))))))))))) - nu trebuie sa dau explicatii :)) ..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

stii cum e nenea andi ... la noi numai prostia se promoveaza .. d-aia esti atat de cunoscut

cat despre flory .. ea stie parerea mea nu mai trebuie sa o expun
 

DeletedUser

da... si pe a mea la fel :D

profule te intelg ca esti ofticat pentru esecul craiovei ( tu mereu esti ofticat ca aia sunt niste petarde ) dar te rugam noi mult, nu ne mai stresa.... eu nu stiu cum mai ai curaj sa scoti capul pe aici dupa ce te-au umilit ingerasii in ultimul hal :)))
 

DeletedUser

Zalast Flory ?
crea mai tare..cea mai smechera tipa de pe triburi lumea7 dupa parerea mea....bravo ei !!!!!!.Ea va dat fiori tuturor ..a bagat si groaza in unii ... nu mai dau nume ca stiti cam de cine e vorba... care nu dormeau noaptea de spaima :)
O mana de fata va... FACUT cum a vrut ea ! nu cum credeti voi ..marii lideri de azi ..
ati rasuflat usurati cand a dat stergere desi stateati cu teama ca mai e pe nu stiu cate conturi .. ei bine si de la mine ai vorbit cu ea domnule profesor .....dar nu ai aflat pana azi :p .multe secrete ascunde inca lumea 7 :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19931

daymo - imi pare rau si in ziua de azi ca ti-ai pierdut credibilitatea din cauza mea , ai fost un jucator extraordinar , te-am apreciat mult ca adversar
am incercat sa explic ca nu tu imi furmizai informatii din diablo , de aceea sunt "mincinoasa"
esti unul dintre oamenii care a dus Diablo unde este acum
ai in continuare toata stima mea

Andi - mincinoasa ? in nici un caz
anumite chestii au fost strategii pe care nu ai putut sa le intelegi si nu cred ca o sa le intelegi vreodata
trb sa recunosti ca am fost un strateg mai bun ca tine , am avut oameni buni langa mine cu care m-am consultat , uneori putin mai orgoliosi , dar au fost oameni cu care jucam zi de zi si ma bazam pe ei
am preferat sa pierd 4 k care jumate din ei erau conturi de spionaj ( stie nakuku cand am fost sitter cu contul papazovecameleon la el ce mesaj i-am gasit pe cont ) de aceea nici nu am considerat ca acele conturi ar merita sa faca parte din tribul meu , iar contul zeus era in fata oamenilor in care aveam incredere ( gerula , supermyha , morphen , ammon-ra , lukifer , @danezu si multi alti )
deci crede-ma aveam toate motivele sa pierd jucatori ca : makeyourmidas si multi altii cu care te-ai procopsit tu si ai ajuns la aceeasi concluzie ca si mine "numai jucatori de triburi nu sunt , mai degraba pupin******i "
si nu te-am mintit ca aveam acces la jumate din conturile din tribul tau
inca am , faza proasta este ca nu mai am timp sa joc , poate o sa mai jucam vreodata pe alta lume in aceeasi formatie =)))

P.S. hai ce zici iau un cont de la tine din Diablo sa jucam 1 la 1 fara sprijin de la nimeni , doar cu trupe proprii ?

Katy - te pup regina mea si iti multumesc ptr aprecieri , stii bine de ce nu am pastrat contul tau , ti-am explicat la momentul respectiv
nu trebuia sa spui nici acum
anumite secrete raman intre noi
 

DeletedUser20252

La contul papazovecameleon avea parola daymo si dintr-o data a ajuns la tine,oare cum s-a intamplat asta daca nu daymo ti-a dat parola? :))
Si mai spui ca nu esti mincinoasa cand tu numai din asta ai trait pe lumea 7.
In fine,nu are rost sa mai discutam despre ce s-a intamplat acum un an de zile.
Pana la urma mie nici nu imi pasa daca esti mincinoasa sau nu,e problema ta si tie daca iti place sa fii asa atunci ramai asa.
 

DeletedUser19931

mai Lucian chiar nu trb sa iti dau tie nici o explicatie , dar ma simt datoare fata de Bogdan :
intradevar cand am luat eu contul papazovecameleon , contul era la el , numai ca nu mi-a dat el parola
el primise parola de la adevaratul proprietar al contului sa joace fratele lui pe el
adevaratul proprietar mai juca cu voi pe alta lume unde l-ati inobilat , atunci baiatul i-a luat contul lui daymo sa se "razbune" pe voi a schimbat parola si l-am primit eu
greseala lui bogdan ca nu schimbase mailul si nu a putut recupera parola
imi pare nespus de rau ca nu am pastrat mesajele
cand eu am preluat contul , daymo se ruga de adevaratul proprietar sa ii lase contul , numai ca baiatul nu mai era pe cont si eu i-am raspuns la mesaje
am avut contul timp de 7 luni de zile si nu ati stiut niciunu pana in momentul in care morphen a intrat in Diablo si i-a spus lui Andi ca eu jucam acolo
imi schimbase si numele in dreptul nikului chiar andi - prajiturica lui Andi = حقشتهفعقهؤش معه شىيه
i-am dat mura in gura si nici nu si-a dat seama
nici macar daymo nu a stiut cine este pe acel cont , odata cu voi a aflat si el , asa cum nu ati stiut de multe alte conturi , pe care intram in sitter si culmea cei cu drept de conducere nu vedeau dusmanul sitter

voi ati inteles ca de aceea l-am apreciat ca jucator , ca mi-a dat cont de spionaj la voi
v-ati inselat
unii dintre voi dormeati pe o ureche , eu fiind in grupa lui i-am urmarit cu atentie activitatea , cum isi refacea trupele organiza atac
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus