Zalast Flori

  • Autor subiect DeletedUser35292
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Daca ati gandii logic ati intelege cum de a ajuns contul papazovecameleon la zalast flory.Eu cand am intrat in diablo aveam vro 4 conturi cred...am vorbit cu profu i-am explicat despre conturi si mi-a zis ca la papazove e o problema, cosackss parca nu vroia sa intre pentru ca se batea cu el ,s-au certat sau nu mai stiu ce, i-am zis ca a ajuns contul la mine ca am parola si pana la urma a intrat, i-am zis ca il inobilez eu, tot a trecut tmpul eu nu am schimbat parola ba chiar il tineam in sitter si propietarul a intrat de cateva ori si mi-a zis sa iau satele, i-am zis ca strang nobili...pana la urma intr-o zi papazove i-a cautat am inteles pe zalast si pe moryoka sa le dea contul ca sa se razbune pe profu si pe cosackss (pentru neintelegerile de pe L7 si parca si de pe alte lumi), gandind logic, este surprinzator ca el a vrut sa se razbune pe cosackss dupa cate neintelegeri au avut ( cel putin asa mi-a zis profu ca nu se intelegeau )?
Eu nu aveam cum sa-i dau contul : 1. pentru ca eram in razboi cu ei; 2. conducerea stia ca e contul meu (apropo iulia mi-a zis ca si contul ei (iulia64) ar fi ajuns la zalast).
 

DeletedUser20252

In fine,poate in privinta asta spuneti adevarul,spun poate pentru ca nu am de unde sti sigur.
Si daymo daca vrei sa stii si eu te-am apreciat ca jucator foarte mult,asta ti-o poate confirma si vlad daca vorbesti cu el,insa asta pana la un anumit punct si anume din momentul in care ai ajuns rang 1.Cand ai ajuns rang 1 nu te mai interesa tribul ci doar faptul sa nu pierzi acel loc 1.Ai ajuns sa faci PNA cu dasimo,ai inceput sa minti spunand ca daca dasimo va avea 6000 de atacuri pe ea o sa te bagi si tu la atac,insa nu ai facut asta,ai vorbit cu ea pe la spatele nostru ca sa iti cedeze sate nu stiu pe unde dracu.
Ti-ai mutat granitele in mod constant,unde era mai usor de luat sate hop apareai si tu,ba k70 ba k73 la brika care fusese sparta de dinainte de catre dica sorin dar numai pe granita care o aveai dinainte si care era una din cele mai puternice granite nu ai vrut sa te bagi,si anume granita cu ~DW~.Acolo se luau satele foarte greu,numai eu cu isabel0,cu pirtulala si inca vreo 2 jucatori stim cat ne-am chinuit pe granita aia ca sa o spargem si tu stateai indiferent.
Apoi au urmat fazele in care credeai ca tu ai facut cine stie ce pentru DIABLO si ca nimeni nu mai facuse mai mult decat ai facut tu,si toate lucrurile astea au dus la pierderea credibilitatii in tine ca jucator si ca si coleg.
Mie ar trebui sa imi fie ciuda ca la cate prostii ai facut tu,au mai fost jucatori care ti-au luat partea in fata altora,insa in schimb eu cand am avut o cearta cu conducerea DIABLO s-a ajuns la desfiintarea academiei si aproape sa fiu inobilat si chiar imi permit sa spun ca eu am facut mai multe decat tine draga daymo pentru tribul DIABLO.

In fine,ce a fost a fost,nici eu,nici tu si nici flori nu mai jucam pe lumea 7 si discutiile nu isi au rostul acum pentru ca fiecare are dreptate in felul lui.

Multa bafta si tie si lui flori daca mai jucati pe vreo lume si bafta si in viata reala.
V-am pupat pe portofel.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pe dasimo nu am vrut sa o atac pentru ca nu a vrut profu sa ma ajute sa o scot de acolo ca a zis ca nu o sa atacam niciodata tot tribul 1 jucator, si de atunci am tot cautat motive sa nu o atac, nu am vorbit cu ea nimic de un PNA sau ceva, puteti sa vorbiti cu ea sau cu generalul, nu am vrut sa ma chinui sa iau sate de la ea ( ca era greu sa ii iei sat ) mai ales ca stiam ca daca atacam toti scapam de o grija, profu a preferat sa ne lase pe noi sa ne chinuim si eu nu am vrut asta...i-am zis sa atacam toti la grupa noastra si dupaia la grupa lui si tot nu a vrut ca lui ii convenea ca avea cele mai multe sate de atac la grupa lui...acolo lasa-l pe daymo si gasca sa se chinuie cu toate ca vedea ca nu merge treaba la dasimo...
Daca te gandesti bine toti care am facut cate ceva pentru diablo ne-am furat-o de la profu; chiar si tu ti-ai furat-o cu desfiintarea tribului si mai nou acum in scandalul cu noi, nokki, vlad, eu, sunt multi...oare mereu a avut el dreptate ?
P.S. Dupa ce am fost acuzat ca am fost spion, de atunci s-a rupt tot, cand mi l-a luat pe stelyka, cand m-a dat afara din conducere ca am zis ca o vreau pe craiova in B ( apoi mi-a zis ca nu asta era motivul real ca el oricum ma vroia afara din conducere)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20252

Eu nu am spus niciodata ca andi a avut mereu dreptate si cand am avut ceva sa spun in fata cuiva am facut asta,cum ti-am zis si tie,si lui andi si lui cosackss recent dupa ce nu stiu ce spunea el despre mine si au ajuns si la urechile mele.
Faza atunci cu dasimo e ca tu ca sa ii faci in ciuda lui andi sau ce ai vrut tu sa faci,ti-ai lasat balta coechipierii care ii aveai in zona aia si cu care erai amic.
Tii minte ca ai spus si isei si mie si probabil lui andi daca imi aduc bine aminte,ca tu nu o ataci pe dasimo pentru ca are foarte multe sate pe langa tine si tu le ai goale si te temi ca le pierzi?Daca nu recunosti asta nici nu ma mai obosesc sa vorbesc cu tine.
eu aveam 70% din trupele de aparare prin trib pe la rom-tricolor,tamina si altii si stateam cu satele goale pe langa claudyo79,dasimo si altii si nu mi-a fost niciodata frica sa atac pe cineva cand mi se spunea cu toate ca riscam apoi sa fiu atacat si eu la randul meu si sa pierd multe sate,am preferat sa ajut tribul cum am putut indiferent care erau consecintele asupra contului meu,mereu am facut asta si mereu am sa o fac cat am sa joc jocul asta.

Ai facut si tu multe greseli,am facut si eu si a facut si conducerea DIABLO multe,faza e sa le recunosti,lucru pe care unii nu il fac insa.

In fine,sa ma scuze ramo pentru off-topic insa mna...mai sunt niste lucruri care trebui lamurite si e pacat sa nu ne lase sa discutam,pentru ca si asa ca forumul lumii 7 este mort de ceva timp,macar noi sa mai putem vorbi atata timp cat o facem civilizat. :)
 

DeletedUser

Daca Zalast Flori e de acord sa folositi topicul si discutati civilizat eu nu am nimic impotriva.
 

DeletedUser

da am zis asta, ca nu o atac ca am multe sate goale pe langa ea...ma legam de orice scuza pentru a nu o ataca, chiar crezi ca puteam sa pierd eu multe sate in fata ei (poate imi zici cine a pierdut sate din cei care au atacat-o), si daca le pierdeam nu era nici o problema...pentru mine intotdeauna nu satele au fost o problema ci nobilii...cum iti explici ca eu am ales tinta dasimo in speranta ca o sa o atacam toti, eu cu gura mea m-am luptat sa schimbam tinta si sa o atacam pe dasimo...dar cand am vazut ca profu nu vrea, am schimbat placa...cand i-am zis ca dasimo are 100k in sat, mi-a zis nu are ma ca daca dau 100 de feke-uri pe cretu ala isi baga 300k si toti o sa ii trimita lui...dar cand i-a promis el pe forum ca o inobileaza a trebuit tribul sa o atace...sunt multe faze pe care tu nu le stii probabil cum nici eu nu stiu multe despre ce ti-au facut tie atunci cand te-am vazut fara trib...
 

DeletedUser15222

off ...
despre flory ar fi multe de spus si bune si rele , insa nu cred ca este cineva perfect... hai sa fim seriosi .. multi am facut greseli...

bafta in viatza reala , sa fii sanatoasa si tot ce iti doresti sa ti se implineasca
 

DeletedUser8705

flory=un diavol cu chip de inger...just kidding
una din persoanele contra careia am luptat mult timp...pana a venit in viking...era cam mult on...lucru cam ciudat...
toata stima si respectul pt ea...si pt unii din heaven...dar nu si pt amon-ra si zeusone08...ei nu merita...stiu ei de ce...
bafta in continuare in tot ceea ce ti-ai propus sa faci...
 

DeletedUser29025

ce profund esti mai midas in descriere :)))

despre zalast numai de bine :))) glumesc :p
mie mi-a placut cat timp am fost cu ea in trib (mai putin la final cand ne-am certat putin mai tare :)) :D)
ca jucatoare e buna rau >:) , ca om nu imi permit sa zic ceva despre ea , fiecare face ce vrea cu timpul lui :D
cat timp a jucat o visa multa pe toate conturile unde se luau sate mai greu, sau nu se luau :))
macar in heaven era o atmosfera mai placuta decat e acum in diablo :-j, (nici nu are rost sa facem comparatii de genu) si un mare merit pt atmosfera care era atunci in trib a avut-o zalast .
atunci aveai cu cine sa schimbi 2,3 cuvinte pe forum sau pe skype ( erau cate 30 de jucatori pe skype )... acum se posteaza 1 data la 2 zile pe forum :))
intrade-var acum se joaca cu o placere extraordinara =))
as vrea sa mai joc cu ea in trib :X , ca adversar nu vreau ca sunt prea noob :)
si in final ii doresc tot ce imi doresc si mie :D, adica tot ce-i mai bun :)))
 

DeletedUser33089

doar doua cuvinete perversa rau ...:D

mai mai un no name pe aici **..( poate sunt si eu un no name)

tare am vrut sa ma abtin sa scriu pe pagina asta dar cand am vazut ca mai multi au scris am zis sa scriu si eu un pic despre ce parere am eu despre ea.
chiar daca am avut obsesia sa ajung langa satele ei si sa ma distrez cu atacuri pe satele ei dar se pare ca nu am mai avut ocazia sa fac acel lucru :( am fost obsedat sa ii dau cate o replica rece de cate ori puteam...
ca jucatoare la cat timp a rezistat arata ca a fost un jucator destul de bun :D are tot respectul meu pt acest lucru
in rest cu celalalte povesti nu mi-a venit sa cred cum a procedat..nu doresc sa ma bag in discutii de genul acesta nu este frumos. in rest ii doresc multa sanatate si sa o mai vedem pe aici cu niste postari :D

onion059.gif
 

DeletedUser33089

am fost obsedat sa ii iau un sat cand inca era pe joc =))
dar nu am prins sansa..asta e.. alta data :D
oricum mi-a placut mai mult razboiul cu VIKING si HEAven decat cel cu H.K.-ul si TNT..
 

DeletedUser30694

Flory, o persoana deosebita chiar daca am cunoscut-o mai tarziu ,careia ii doresc multa sanatate si fericire,pe cand profu' nu e decat un misogin cronic...vai de capu' lui!
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Zalast Flori? :))

E cosmarul tuturor celor din diablo, obsesia lor :)))

Ea e flacara care aprinde petardele din diablo :)))

E apa care ii racoreste si ii readuce cu picioarele pe pamant, la existenta lor umila de verze :eek:

Si toate astea, la MAXIM!! :))
 

DeletedUser13868

Cred ca imi permiti flory sa imi spun si eu parerea:p doar am fost prieteni colegi de trib
o foarte buna jucatoare defensiva (nu am avut placerea sa colaborez cu ea prea mult in atac , ca sa poti sa fac o impresie )
Caracter....am ramas si eu "uimit" cum puteai manipula fff multe persoane......cred ca e deajuns ce e mult strica :D
hombre mai traiesti?
 

DeletedUser35292

...
hombre mai traiesti?

Mwhahaha...traiesc hombre...inca.
Ma gandeam...ce surpriza mare ar fi fost sa ma folosesc de acel sitter uitat :)))). Daca era cererea de la oricare altul...inclinam sa folosesc la maxim :p

P.S. O parere personala hombre...voi doi ( tu si Flori..) va asemanati enorm de mult...puteti , ma rog..la timpul trecut...sa faceti cam tot ce va puteati dori pe luea 7, daca gaseati o modalitate de a juca impreuna fara orgolii :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13868

:)nu stiu ce sa zic hombre...chiar as fii curios ce parere au si despre mine ?ia sa imi fac si eu topic :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus