ZARG vs. EDW

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

da` o statistica ai pus vreodata? sau declari si tu razboi ca sa dai din barba? banuiesc ca ai luat doua sate de la ei si ti s`a urcat la c.....

atat timp cat n-ai avut curajul sa incrucisezi topoarele cu noi si ti-ai pus coada intre picioare, ca un las si ai fugit, esti ultima persoana care are dreptul sa faca ORICE fel de comentariu la adresa noastra. asta a fost realitatea cu tine si tribul tau: ai gasit un pretext de 2 lei ca sa o stergi englezeste. cu edw-ul sau cu cei care s-au desprins din tribul lor vom avea, in mod sigur, un razboi mult mai onorabil decat ar fi fost cu tine, asta presupunand ca stii ce e aia onoare. repet, nu ai ce cauta in acest topic. speram sa ramana "curat" si fara posturi de la "jucatori" ca tine.
 

DeletedUser

pana la urma ai venit.........vroiam sa vad cu cata vijelie dai refresh la un forum.

Ca sa`ti raspund asa intr`o doara......ne`am plictisit. Noi jucam doar sa facem rau si sa radem. Voi nimic imprevizibil nu ne`ati oferit. Niste batranei care se dadeau cunoscatori. V`am dat o lectie. Ati facut alianta cu altii impotriva noastra....si iar v`am pus in genunchi. Apoi am dat dizolvare. Stii de ce? Ia sa vad daca stii. :)) ( e aiurea sa crezi ,,de frica,, noia doar atac faceam si va trosneam pe voi)
 

DeletedUser

E ..si uite ca l-am gasit :

BUCLES în data de 16.03. la ora 21:52
Buna
sunteti un trib activ ca si noi ...ne gandeam la o colaborare intre noi.
Aplicarea unui plan comun in care sa avem de castigat

Cu respact Bucles

Astept sa ma contactezi

La data respectiva BUCLES facea parte din SKIN....si TwStats-ul nu stie sa minta (asa ca tine ).
 

DeletedUser

asta e ? =))))))) a fost din partea mea? :))) te`ai intrebat daca era oficial?
 

DeletedUser

cum ti`am mai zis p`oma cand erai siderat .....doar eu fac aliante. Bucles face altceva


2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

tu de unde ai mai aparut mai ?????
e cumva vacanta pe scoala ajutatoare ???:D:D


1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cred ca si prezenta tema ar putea fi inchisa. deja nu mai este de actualitate si risca sa se transforme in spatiu pentru aruncat injurii in capul unora sau altora.
sunt convinsa ca zargosz este in asentimentul meu, dar, daca este nevoie de o cerere expresa, din partea lui, pentru a se inchide tema, promit sa se rezolve cat de repede.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus