Zbang ]oO[ Team vs. Alianta veteranilor

DeletedUser

in speranta ca toata lumea va fi concentrata pe adevaratul razboi al lumii 5 , va prezentam Zbang ]oO[ Team , rezultata din alianta triburilor M.T. si waroom , care intra in razboi cu alianta veteranilor (o.s.,CmL, Die., GN si nebunu) , declansand astfel cel mai mare razboi al lumii 5 , un razboi cu implicatii numeroase si la sfarsitul caruia vom afla care sunt cele mai puternice si mai organizate triburi de pe aceasta lume .


sa curga vinul si sa inceapa petrecerea :) .

va uram vizionare placuta si sa fie un razboi cat mai frumos ;) .
 

DeletedUser4920

Zbang Zbang who's there ?


The enemy ...take him down :D



WAR WAR WAR :D
 

DeletedUser

fain nume ati spus la aceasta aliantza :)....si scopu imi place si mai mult :D
 

DeletedUser2821

Vorbesc in numele die. : Speram sa fie un razboi cat mai frumos si cinstit !:)
Oare sa fie cel mai mare razboi de pe L5 ?:)Nu prea cred :D Sau da?
 

DeletedUser

Vorbesc in numele die. : Speram sa fie un razboi cat mai frumos si cinstit !:)
Oare sa fie cel mai mare razboi de pe L5 ?:)Nu prea cred :D Sau da?

fi serios....unde ai mai vazut u asa razboi pe l5 ?:O

as pune si o statistica da nah...nu mere pagina mie:))
 

DeletedUser12789

mdea... Zbang Zbang .. interesant
iote cum vor diparea unele triburi ... gen .. Die. OS, si altele mai mici cu care nu are rost sa`mi incarc memoria !
of,of ce vremuri grele vin pentru unii !
 

DeletedUser

ae! :D ca întotdeauna se începe cu "cinstit; să câştige cel mai bun; război foarte puternic..." după care începe floodul, offtopicul, acuzaţiile :D

succe Zbang ]oO[ Team
 

DeletedUser

la asta ma refeream

tu nu ai observat pana acum ca familiile se fac in functie de razboaie???..pur si simplu..daca te uiti atent cand au facut familia aia..ia uitate cu cine aveau razboi..acum a venit asta..cu war..s-a facut alta familie..ce sa mai :))
 

DeletedUser

tu nu ai observat pana acum ca familiile se fac in functie de razboaie???..pur si simplu..daca te uiti atent cand au facut familia aia..ia uitate cu cine aveau razboi..acum a venit asta..cu war..s-a facut alta familie..ce sa mai :))


grea e limba asta romana ... si mai ales limba engleza ... va recomand sa folositi un dictionar englez-roman ...
 

DeletedUser

citez pt unii ... "va prezentam Zbang ]oO[ Team , rezultata din alianta triburilor M.T. si waroom "

Cine a zis ceva de vreo familie ? asta nu are treaba cu familia in care se afla tribul M.T. ! Este doar o alianta care e declarata pe extern ca sa stie lumea cum merg treburile !
 

DeletedUser

citez pt unii ... "va prezentam Zbang ]oO[ Team , rezultata din alianta triburilor M.T. si waroom "

Cine a zis ceva de vreo familie ? asta nu are treaba cu familia in care se afla tribul M.T. ! Este doar o alianta care e declarata pe extern ca sa stie lumea cum merg treburile !

exact ce am spus si eu mai sus ;) .

m.t. si waroom formeaza zbang team ... o echipa este diferita de o familie ... o diferenta destul de mare .
 

DeletedUser

tu nu ai observat pana acum ca familiile se fac in functie de razboaie???..pur si simplu..daca te uiti atent cand au facut familia aia..ia uitate cu cine aveau razboi..acum a venit asta..cu war..s-a facut alta familie..ce sa mai :))

poligamie????????...asta e de parnaie :)
 

DeletedUser6558

As avea o intrebare pt MT, sper sa nu mi-o luati in nume de rau... cu DHBM mai aveti razboi, sau v-ati apucat de razboiu' asta nou pt ca nu faceati fata cu DHBM?
 

DeletedUser

razboiul asta il avem de ceva timp ... sa fie cateva luni ... la fel si cel cu dhbm ...
 

DeletedUser

nu cu DHBM s au aliat MT am inteles..ba umbla zvonurile unei fuziuni..hehe se anunta vremuri grele prin zona :)
 
Sus