Zbang ]oO[ Team vs. Alianta veteranilor

DeletedUser2821

Side 1: GN O.S. Die. nebunu

Side 2: WaRooM M.T. T.T.

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 67
Tabăra 2: 166
Diferență: 99

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 26
Tabăra 2: 16
Diferență: 10

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 715,839
Tabăra 2: 1,652,259
Diferență: 936,420

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 282,488
Tabăra 2: 165,477
Diferență: 117,011

image.php
 

DeletedUser

asteapta sa treaca ziua de azi si vei vedea ce frumos va arata statistica :);)
 

DeletedUser14376

...

hmm.....aia zic si eu..sa treaca ziua de azi....si mai facem unu tot asa intre alinte...;)
 

DeletedUser4920

amdstar zice ceva geolgau ...nu te mai da mare ca a dat delete cont si a lasat satele la godofhell goale si noi macar am avut onoare si l-am lasat la noi pentru ca asa am facut de fiecare data nu dam oameni afara din trib .


Dar fara statistica aia aveti doar un sat luat de la noi de lcaius la solomon :rolleyes:


Motivu retragerii lui h3rifl3 lipsa de timp , sincer am crezut pana in ultimu moment ca nu se va retrage desi stiam ca programu nu ii mai permite a continuat si si-a rupt din putinul timp pentru noi si trib h3rifl3 merita mult respect pentru ceea ce a facut nu multii ar fi continuat sa joace pentru noi si nu pentru el si sa stea pe joc cat o facea el desi avea 12 ore zilnic in care statea la cursuri ....voi avea doar respect pentru acest om indiferent de ce se va intampla in viitor.
 

DeletedUser14376

amdstar zice ceva geolgau ...nu te mai da mare ca a dat delete cont si a lasat satele la godofhell goale si noi macar am avut onoare si l-am lasat la noi pentru ca asa am facut de fiecare data nu dam oameni afara din trib .


Dar fara statistica aia aveti doar un sat luat de la noi de lcaius la solomon :rolleyes:


Motivu retragerii lui h3rifl3 lipsa de timp , sincer am crezut pana in ultimu moment ca nu se va retrage desi stiam ca programu nu ii mai permite a continuat si si-a rupt din putinul timp pentru noi si trib h3rifl3 merita mult respect pentru ceea ce a facut nu multii ar fi continuat sa joace pentru noi si nu pentru el si sa stea pe joc cat o facea el desi avea 12 ore zilnic in care statea la cursuri ....voi avea doar respect pentru acest om indiferent de ce se va intampla in viitor.



:))...mdah...s-a lasat..cand a vazut ca ramane fara sate....a atacat ca disperatu pe toate satele..si abea dupa ce a pierdut jumate o fi dat stergere cont...el pierdea sate cand inca god era in waroom..deci nu a dat stergere cont asa de repede...nu te mai scoate...;)
 

DeletedUser

pierdea nu pierdea sate...nu ala e important...Dongeolgau poate o sa ajungi si u sa nu ai timp de triburile si ai sa vezi cum ai sa pierzi si u sate :eek:
 

DeletedUser4920

:))...mdah...s-a lasat..cand a vazut ca ramane fara sate....a atacat ca disperatu pe toate satele..si abea dupa ce a pierdut jumate o fi dat stergere cont...el pierdea sate cand inca god era in waroom..deci nu a dat stergere cont asa de repede...nu te mai scoate...;)

Intreaba-l pe barba rara ca vad ca esti in ceata rau ...si ai si gura mare :rolleyes:
 

DeletedUser

Side 1: M.T. WaRooM T.T.

Side 2: O.S. Die. nebunu Insane GN

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 368
Tabăra 2: 130
Diferență: 238

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 69
Tabăra 2: 45
Diferență: 24

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,670,450
Tabăra 2: 1,346,771
Diferență: 2,323,679

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 721,483
Tabăra 2: 475,727
Diferență: 245,756

image.php
 

DeletedUser

DONGEOLGAU..........am impresia ca tu esti ca david ala cu linsarea propiilor jucatori.inca nu am vazut la tine un sat cucerit din alt trib.......:):):)
 

DeletedUser

Câştigat AdrianBrutus [Insane] dongeolgau [nebunu] 2008-10-25
Câştigat AdrianBrutus [nebunu] dongeolgau [nebunu] 2008-10-25
Câştigat contelecretzu [Insane] dongeolgau [nebunu] 2008-10-23
Câştigat R@nZa [Die.] dongeolgau [nebunu] 2008-10-23
Câştigat R@nZa [Die.] dongeolgau [nebunu] 2008-10-22
Câştigat AdrianBrutus [nebunu] dongeolgau [nebunu] 2008-10-21
Câştigat AdrianBrutus [nebunu] dongeolgau [nebunu] 2008-10-21
Câştigat AdrianBrutus [nebunu] dongeolgau [nebunu] 2008-10-20
Câştigat AdrianBrutus [nebunu] dongeolgau [nebunu] 2008-10-20
Câştigat AdrianBrutus [nebunu] dongeolgau [nebunu] 2008-10-19
Câştigat AdrianBrutus [nebunu] dongeolgau [nebunu] 2008-10-19
Câştigat AdrianBrutus [nebunu] dongeolgau [nebunu] 2008-10-18
Câştigat AdrianBrutus [nebunu] dongeolgau [nebunu] 2008-10-18
Câştigat AdrianBrutus [nebunu] dongeolgau [nebunu] 2008-10-15
Câştigat AdrianBrutus [nebunu] dongeolgau [nebunu] 2008-10-15
Câştigat AdrianBrutus [nebunu] dongeolgau [nebunu] 2008-10-14
Câştigat AdrianBrutus [nebunu] dongeolgau [nebunu] 2008-10-13
Câştigat LooMee [Insane] dongeolgau [Insane] 2008-10-11 si lista continua.........................ahaaaaha.departe pina la primul sat cucerit
Câştigat AdrianBrutus [nebunu] dongeolgau [Insane] 2008-10-11
Câştigat AdrianBrutus [nebunu] dongeolgau [Insane] 2008-10-11
Câştigat LooMee [Insane] dongeolgau [Insane] 2008-10-11
Câştigat LooMee [Insane] dongeolgau [Insane] 2008-10-10
Câştigat AdrianBrutus [nebunu] dongeolgau [Insane] 2008-10-10
Câştigat AdrianBrutus [nebunu] dongeolgau [Insane] 2008-10-10
Câştigat LooMee [Insane] dongeolgau [Insane] 2008-10-10
Câştigat LooMee [Insane] dongeolgau [Insane] 2008-10-10
Câştigat LooMee [Insane] dongeolgau [Insane] 2008-10-10
Câştigat LooMee [Insane] dongeolgau [Insane] 2008-10-10
Câştigat AdrianBrutus [nebunu] dongeolgau [Insane] 2008-10-10
Câştigat LooMee [Insane] dongeolgau [Insane] 2008-10-09
Câştigat LooMee [Insane] dongeolgau [Insane] 2008-10-09
Câştigat LooMee [Insane] dongeolgau [Insane] 2008-10-09
Câştigat LooMee [Insane] dongeolgau [Insane] 2008-10-09
Câştigat AdrianBrutus [nebunu] dongeolgau [Insane] 2008-10-09
Câştigat LooMee [Insane] dongeolgau [Insane] 2008-10-09
Câştigat AdrianBrutus [nebunu] dongeolgau [Insane] 2008-10-09
Câştigat LooMee [Insane] dongeolgau [Insane] 2008-10-09
Câştigat LooMee [Insane] dongeolgau [Insane]

si iara lista continua tot asa pe 4 pagini.........asa ca te rog frumos nu te involbura ca esti mare jucator...............si sa-ti dai cu parerea despre tribul nostru.........
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14376

DONGEOLGAU..........am impresia ca tu esti ca david ala cu linsarea propiilor jucatori.inca nu am vazut la tine un sat cucerit din alt trib.......:):):)

....am fost plecat asta vara 2 luni jumate....si nu am luat nici un sat..am ramas in urma..recunosc..am luat de la adrian si cine sa mai lasat de joc.....

inca mai am de luat ceva...si cand imi aranjez satele ai sa vezi si din alt trib stai linistit..;)....
 

DeletedUser

eu ma refeream la faptul ca-ti dai cu parerea prea mult cu privire la tribul nostru......:)
 

DeletedUser14376

eu vorbeam in numele tribului meu...a colegiilor...sau nu am voie....??
 

DeletedUser

eu nu ma cert cu tine...................dar nu ai calitattea.........inca..............sa-ti dai cu parerea despre noi.................cum nici eu nu am calitatea sa-mi dau cu parerea despre voi...........:):):)
 

DeletedUser

1.3. Va rugam sa nu raspundeti la off topicuri si sa nu postati in topicuri care probabil vor fi sterse. Postari de genul "primul pe pagina" sau "am scris si in topicul asta" sunt interzise.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.

2.3. Discuþiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.
Va reamintesc faptul ca daca nu aveti nimic relevant de spus la subiect, voi inchide topicul.
 
Sus