Zbang ]oO[ Team vs. Alianta veteranilor

DeletedUser

:00

master dolores nu inchide topicu,inchidei pe aia care nu is ontopic!adica sa nu putem sa zicem de razboi nimic ca 2 se invita la bere?
 

DeletedUser

:DParerea mea este ca Alianta Veteranilor este putin depasita, este interesant cine pe cine va trada si de parte cui merge:D
 

DeletedUser

:D Ar mai fi o varianta...sa fuzioneze toti
:) Atunci ar fi mai interesant, daca s-ar si coordona bine :p
Pe moment MT si WaRooM nu au rivali..
 

DeletedUser

:D Ar mai fi o varianta...sa fuzioneze toti
:) Atunci ar fi mai interesant, daca s-ar si coordona bine :p
Pe moment MT si WaRooM nu au rivali..

NU suntem de neatins...dar pana acuma nici`un trib nu a avut ambitia si vointa necesara pentru a ne invinge...
am avut 5 statistici nevaforabile...in rest totul merge bine...
mai avem un pic si terminam cu O.S. dupa aia vine DHBM...
dupa aia facem fiecare 5 mil de puncte si dam stergere de cont:))))
 

DeletedUser

:D Asa ati avut de gand si in L3 si nu v-ati tinut de cuvant doar 2-3 ati facut-o da si ei peste 1 milion puncte...:D
 

DeletedUser

Ş==

dupa ce termina cu OS urmeaza dhbm si cu mana pe inima va spun ca daca noi cucerim intro zi de la dhbm 50 de sate ei invita 100 de jucatori de la margine si nr tot acela e,inca in crestere
 

DeletedUser

dupa ce termina cu OS urmeaza dhbm si cu mana pe inima va spun ca daca noi cucerim intro zi de la dhbm 50 de sate ei invita 100 de jucatori de la margine si nr tot acela e,inca in crestere

DHBM desi sunt multi..au renuntat demult la recrutai inutile;)

Trust me..I know :D
 

DeletedUser

dupa ce termina cu OS urmeaza dhbm si cu mana pe inima va spun ca daca noi cucerim intro zi de la dhbm 50 de sate ei invita 100 de jucatori de la margine si nr tot acela e,inca in crestere


Deja se vede ca nu stii ce vorbesti .. inca nu stii ce face DHBm ...asa ca veziti de treaba ta .. sa cuceresti unde esti pozitionat pe harta ca asa si eu pot zice ca daca as fi langa tine ai da inceput nou ..;)
asa ca GATA CU LAUDA ..si cu vorbele inutile ...
 

DeletedUser

nu stiu cum va rezista DHBM-ul pe 2 fronturi:M.T. si UFO

va fi vai de capul lor...
 

DeletedUser

Deja se vede ca nu stii ce vorbesti .. inca nu stii ce face DHBm ...asa ca veziti de treaba ta .. sa cuceresti unde esti pozitionat pe harta ca asa si eu pot zice ca daca as fi langa tine ai da inceput nou ..;)
asa ca GATA CU LAUDA ..si cu vorbele inutile ...

apai nu stiu ce vorbesti tu acolo da nu as da inceput nou!sa te lasam pe tine cu treburile tale
 

DeletedUser

eu stiu doar 3.pe al 3-lea l-am aflat astazi.vezi k ti-am cerut id-ul de mess.vreau sa te mai intreb cate ceva
 

DeletedUser

As vrea sa felicit tribul Die. care din 15 atacuri a reusit sa imi darame un singur nivel la zid, gg tot asa sa o tineti michelle in loc sa stai pe forum mai bine ti-ai invata oamenii sa atace.
 

DeletedUser2821

Ghidon si-a spart peste 30 de full-uri pe noi si nu a facut nimic;).
 

DeletedUser

:))...mdah...s-a lasat..cand a vazut ca ramane fara sate....a atacat ca disperatu pe toate satele..si abea dupa ce a pierdut jumate o fi dat stergere cont...el pierdea sate cand inca god era in waroom..deci nu a dat stergere cont asa de repede...nu te mai scoate...;)

acum vad si eu ce magarii se vorbesc pe aici:)))

Atacurile asupra lui GoDofHell au fost date aiurea, doar ca el sa petreaca ceva timp lipit de monitor:)))). Da nene sa stii ca deaia am retras pt ca am pierdut 30 d sate de atac(din 120:))) ) la GodofHell..Get real dude! :))))) Doamne ce porcarii aud @-).
Daca esti curios..intreaba-l pe davidcdd79 cate sate de atac mi-am rupt in el..tot asa doar ca sa-l tin in priza si apoi sa dai tu declaratzii de "mare Nostradamus"

Sfat: Incearca sa iti cunosti perimetrul plapumei pentru ca risti sa plonjezi din penibilul, in care deja ai intrat, in nesperatul "jenibil":rolleyes::rolleyes:

Urare: Seara faina tuturor ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14376

numa gesturi in voi frate....

si in primul rand nu era vorba de tine...ci de amdstar..de el ziceam ca s-a lasat din cauza asta...nu vad ce te bagi in seama aiurea..de ce ai impresia ca toata lumea vorbeste de tine

jur numa gesturi pe tine si setzel....ce manci de te crezi superior noua..preamarite "ZEUS"
 

DeletedUser4920

numa gesturi in voi frate....

si in primul rand nu era vorba de tine...ci de amdstar..de el ziceam ca s-a lasat din cauza asta...nu vad ce te bagi in seama aiurea..de ce ai impresia ca toata lumea vorbeste de tine

jur numa gesturi pe tine si setzel....ce manci de te crezi superior noua..preamarite "ZEUS"



Gesturi pe mine ?

Pai e vina mea ca pe l8 aveti doar lancii ?


Dude relax . dute bea o bere ia-mi si mie una si stai calm

Recruteaza nistre trupe mai da niste circulare in nebunu si la somnic.
 

DeletedUser

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.

2.3. Discuþiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.

Domnilor Setzel si Dongeolgau, considerati-va avertizati.

Multumesc.
 
Sus