~ZE~ vs NEW

  • Autor subiect DeletedUser10256
  • Data de început

DeletedUser10256

A venit timpul sa facem cunoscut un razboi ce a inceput acum o saptamana:cool:.

Side 1:
Tribes: ~ZE~ ESCAPE
Players:

Side 2:
Tribes: Teuton
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,433
Tabăra 2: 537
Diferență: 2,896

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 71
Tabăra 2: 104
Diferență: 33

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 13,086,514
Tabăra 2: 3,513,682
Diferență: 9,572,832

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 557,497
Tabăra 2: 809,587
Diferență: 252,090

image.php







Side 1:
Tribes: ~ZE~ ESCAPE
Players:

Side 2:
Tribes: Teuton
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 76
Tabăra 2: 48
Diferență: 28

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 6
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 510,511
Tabăra 2: 306,826
Diferență: 203,685

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 44,378
Tabăra 2: 43,263
Diferență: 1,115

image.php






69836795.png

ROSU- ~ZE~ & ESCAPE
ALBASTRU- TEUTON



Hf!
 

DeletedUser

hai mah sa inteleg si eu ceva..... care ~ZE~ ??? eu nu am vazut niciun trib ~ZE~ de cand sunt acolo
 

DeletedUser10256

isi tot schimba denumirea... Din ~ZE~ acum in DuO... eu ce sa mai inteleg:D
 

DeletedUser

aaaaaaaa deci e fostul ~ZZ~ .... eu nu l-am vazut q denumirea asta....
 

DeletedUser11867

razboi fara rost parerea mea...dar hai daca lumea si de o parte si de cealalta lau vrut sa vedem ce o iesi...
 

DeletedUser

interesant razboi..au fost familie candva..Knight cu ~ZZ~, dar cred ca fuziunile si faptul ca se tot duceau la fund si unii si altii i-au facut sa se desparta...sa vedem ce iese, dar e o zona in partea de sud a K36 unde ~ZE~-ul va fi mancat de viu, parerea mea...fiind multi jucatori slabi, veniti dintr-un trib micut si neorganizat, C.I., care tot timpul au fost expusi datorita egoismului celor din conducere, si care probabil acum fiind in inferioritate in acea zona, vor fi victime
 

DeletedUser10256

Side 1:
Tribes: Teuton
Players:

Side 2:
Tribes: ~ZE~ ESCAPE
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 7
Diferență: 5

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 79,083
Tabăra 2: 42,296
Diferență: 36,787

image.php
 

DeletedUser11867

interesant razboi..au fost familie candva..Knight cu ~ZZ~, dar cred ca fuziunile si faptul ca se tot duceau la fund si unii si altii i-au facut sa se desparta...sa vedem ce iese, dar e o zona in partea de sud a K36 unde ~ZE~-ul va fi mancat de viu, parerea mea...fiind multi jucatori slabi, veniti dintr-un trib micut si neorganizat, C.I., care tot timpul au fost expusi datorita egoismului celor din conducere, si care probabil acum fiind in inferioritate in acea zona, vor fi victime

dupa cate stiu eu tu ai jucat pe l4 sau l5...eu am jucat cu o parte din acesti jucatori din zz pe l7 si numa victime singure dar hai daca asa spui tu...taberele sunt egale...si apropo faceti voi pna sau alianta cu immo si daca aveti pastratio ca dupa cate am inteles are organizare tribului avalon de pe l1 deci aceasta necesita o displina si o organizare in cadrul tribului care nu o credeam posibila la inceput la ei...oricum tot NE e vulnerabil in fata lui immo...doar daca va uniti toate trei mari triburi puteti sa le faceti fata...
 

DeletedUser

depinde...de multe ori ce-i prea mult strica..o familie atat de mare ne-ar putea macina pe noi...deocamdata cred ca ne e bine asa cum ne e...vom vedea pe viitor:)
La fel se spunea si despre fostul RE, actualul DEF pe L4, ca va fi mancat de TRX, chiar si pozitia pe hharta era similara, si uite ca n-a fost asa...DEF-ul e bine sanatos..chiar f bine, si parca prea sanatos...

in acest razboi desi sunt impartial, parca imi vine mai mult sa spun "hai Teuton", datorita faptului ca desi e mai nou, scheletul tribului nefiind inca unul f solid, s-au grupat mult mai repede decat cei din DuO (fostul ZZ, un trib vechi, cu aceeasi organizare demult) si Escape, un alt trib destul de vechi ce se mandrea pana de curand ca bate Knight, si acum...nu vedem mare lucru de la ei:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

batea Knight caci erau o groaza pe k35 pe cind la noi erau doar citiva playeri.
 

DeletedUser10256

ult 48 de h


Side 1:
Tribes: Teuton
Players:

Side 2:
Tribes: ESCAPE ~ZE~
Players:

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 26
Tabăra 2: 17
Diferență: 9

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 202,322
Tabăra 2: 99,907
Diferență: 102,415

image.php
 

DeletedUser

ZE un trib crescut pe recrutari ... au intrat si in zona noastra de actiune prin recrutare masiva din SEW ... se pare ca incearca cu orice pret sa urce in topuri, cel putin pt o mica perioada de trib :rolleyes:
 

DeletedUser

si ce crezi ca e singurul trib format asa in zona aia ???au fost foarte multe de-a lungul l10 pe k45 care au urcat foarte mult in top dar asta doar datorita numarului de membrii ... toate au disparut din cauza inactivitatii si a nesesizarii membrilor la cererile de sprijin....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10256

Side 1:
Tribes: Teuton
Players:

Side 2:
Tribes: ~ZE~ ESCAPE
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 16
Diferență: 4

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 150,933
Tabăra 2: 118,520
Diferență: 32,413

image.php
 

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
Nu e chiar asa...e o lupta stransa dar pe care o conducem :p

Side 1:
Tribes: ~ZE~ ESCAPE
Players:

Side 2:
Tribes: Teuton
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 84
Tabăra 2: 48
Diferență: 36

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 7
Diferență: 6

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 585,324
Tabăra 2: 381,584
Diferență: 203,740

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 102,559
Tabăra 2: 65,869
Diferență: 36,690

image.php


Plus ca in toate statisticile apare si ESCAPE, e academia noastra dar topicul se numeste ~ZE~ vs Teuton si ESCAPE totusi nu e tot una cu ~ZE~,oricum....dupa cum vedeti conducem statistica pe azi impreuna cu ei...dar fara ei :
Side 1:
Tribes: ~ZE~
Players:

Side 2:
Tribes: Teuton
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 140
Tabăra 2: 102
Diferență: 38

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 8
Diferență: 12

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,024,526
Tabăra 2: 746,991
Diferență: 277,535

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 150,322
Tabăra 2: 70,957
Diferență: 79,365

image.php

:rolleyes:
 

DeletedUser4249

unde v-am lasat si ce ati ajuns:))) buna treaba ati facut
..knight s-a stricat de cand s-a inceput sa se scape de intemeietori pentru playeri mai mari care vroiau drepturi si uni din intemeietori sa nu mai fie ..
 

DeletedUser10256

Escape da in noi... e academia voastra legitima... de ce sa nu o pun la statistici?
In alte zone se castiga sate, in altele se pierd... oricum vorba lui puski... e un razboi ff echilibrat
 

DeletedUser

dupa cate stiu eu tu ai jucat pe l4 sau l5...eu am jucat cu o parte din acesti jucatori din zz pe l7 si numa victime singure dar hai daca asa spui tu...taberele sunt egale...si apropo faceti voi pna sau alianta cu immo si daca aveti pastratio ca dupa cate am inteles are organizare tribului avalon de pe l1 deci aceasta necesita o displina si o organizare in cadrul tribului care nu o credeam posibila la inceput la ei...oricum tot NE e vulnerabil in fata lui immo...doar daca va uniti toate trei mari triburi puteti sa le faceti fata...

se referea la cei cativa membrii dintr un oarecare trib C.I. primiti acolo in ZE ca sunt victime sigure, fiindca au plecat acolo ca sa obtina adapost, nu de altceva, nu la tot tribul ZE...in al 2 lea rand ms. de sugestia cu IMMO...dar nu asa facem noi politica....pna uri si aliante cu ``al mai tare de pe harta``...IMMO sunt de respectat pt ceea ce fac, bravo lor, dar asta nu inseamna ca suntem victime sigure, sau , mai mult, ca o sa incepem acum un conflict la sugestia unuia sau altuia :) ( sic )...mai sunt destule de facut pe harta, si , sincer, de acum inainte jucam mai mult de placere, si incercam un joc cat mai fair play...in urma jocului, poate o sa vina sau nu , si rezultatele....cum s a intamplat si pana acum. nu uitati ca noi in N-V hartii am fost cam printre ultimii veniti dintre triburile de top 20 si eu zic ca am mai si realizat cateceva
 

DeletedUser

si asa , ca o sugestie, pt cine va intelege sau nu despre ce e vorba....in general in joc , noi sustinem pe cei mai fair-play, pe cei de cuvant si corecti, fie ca vom avea noi de pierdut din asta, dar tinem mult la blazon si la corectitudine
 
Sus