ZEN F. vs ALL

  • Autor subiect DeletedUser41742
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16195

Pur informativa :

Parte 1:
Triburi: NoRok, NoRok., NoR0k.
Parte 2:
Triburi: ZEN, Zezeni, NRV, PCR

Timeframe: Ultimele 3 luni

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 323
Tabăra 2: 270
Diferență: 53

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,475,652
Tabăra 2: 2,281,289
Diferență: 194,363

chart
 

DeletedUser

Pur informativ pot spune si eu asa:

1. ca sa nu va strice statistica pretorianus a trecut din tribul mama in academie si la cat a pierdut el nu mai erati pe plus, la fel a fost si adifox cu plimbarile lui si altii, oricum pretorianus e pe duca sa se invete minte sa mai dea circulare la dusmani si sa goleasca conturi, apropo cand se barbarizeaza? Duminica ...iarasi va dati singuri la "gioale", cont de peste 4 milioane dus pe copca, astia sunt jucatori mareti din Norok, primii pe forum si tot primii la manarii pe joc.

2. tot pur informativ cum unul de la voi pierdea sate multe cum gata era dat afara tot ca sa nu strice statistica: Kotic, bdt176, alandala, KiLLeRArEeA, banunickolass, catalin cojo, Duracellcs, Helmers, yooviorel si altii ca enumerai destui.

Ce este interesant ca multi din stimatii dusmani de la punctul 2 unii dintre ei aveau zeci si sute de sate, usor da sigur i-ati lasat de izbeliste, personal o sa tin minte postarea ta si cand ajungem langa norocosii aia fara "." la trib, adica tribul mama o sa postez statisca doar cu ei.
 

DeletedUser16195

Incepi sa-ti arati fata "prietenoasa" ? :)

1.Pretorianus s-a dus acolo cu un alt scop , acelasi pentru care m-am dus si eu . Mai ramane sa spui ca si eu am fugit din cauza la statistica si e tacamul complet :))

2.Majoritatea celor precizati sunt din N0r0k. , daca nu chiar toti .... Cum spunea , foarte multi noobi acolo , poate in afara lui banunickolass care at cand juca te puteai baza pe el . Dar dupa ce a inceput sa lase sitter si sa fie numa pe galben a devenit o povara . Degeaba le ceri sa-ti lase sitter daca si asta li se pare prea greu

Grabeste-te sa ajungi acolo pana nu se lasa si ei :))
 

DeletedUser8343

Ascanyo, de ce nu-s trecute toate 4 triburile in statistica pusa de tine?
S-a desfiintat vreunul din ele?
 

DeletedUser

Stergeti al 4-lea trib de la profilul familiei, rupeti alianta cu ei si nu mai postam statistici cu ei. Simplu.

Nu prea inteleg exact ce doreai sa dovedesti acum vorbind serios. Doreai cumva sa atacam in k 63 doar ca sa nu apara statistica asa? Scuze, fara intentie a fost. Noi atacam langa noi si nu ne simtim vinovati ca manipulam statistica fiindca nu noi am cerut ca toate acele conturi din k 74 sa fie langa noi...Harta ne-am facut-o fiecare dupa cum am considerat, voi i-ati vrut in trib, voi ii pierdeti acum.
 

DeletedUser16195

Mama dar ce va atacati asa ? :))

Am vrut sa demonstrez ca doar acolo sunt acele pierderi enorme si ca in Nord pe langa Zen e alta mancare de peste .
 

DeletedUser8343

Mama dar ce va atacati asa ? :))
Am vrut sa demonstrez ca doar acolo sunt acele pierderi enorme si ca in Nord pe langa Zen e alta mancare de peste .

Hey, eu nu m-am atacat. Eu am intrebat numai.
Chestia e ca in curand or sa se schimbe putin lucrurile si pe Nord o data cu inaintarea in granita de Sud pentru ca nu vor mai juca unii la blindaje si in plus am mai scapat si noi de inactivii pe care ii aveam in granita de acolo :)
 

DeletedUser16195

Alta ar fi fost situatia daca se nimerea Nordul Norok-ului in Sud si viceversa . Dar e inutil sa ne gandim ce s-ar fi intamplat "daca [...]" . Ati nimerit intr-o zona propice voua , bafta voastra .
 

DeletedUser

Alta ar fi fost situatia daca se nimerea Nordul Norok-ului in Sud si viceversa . Dar e inutil sa ne gandim ce s-ar fi intamplat "daca [...]" . Ati nimerit intr-o zona propice voua , bafta voastra .

asta-i dura ..cred ca te-ai gaandit mult la asta
cine va pune sa nu luati cei din centru sate in linia a doua pe sud si s incercati trasareaa unei noi linii defenssive si lasandu-i pe cei adormiti sau inactivi fie sa se retraga in spate la crescut de barbare fie sa se stinga in liniste

sa tot zici ca aia din sud sunt varza fara sa fi pe sud si doar sa ii dai cu parerea este usor atat timp cat esti semiblindat pe nord si nu incasezi mii de atacuri iar satele din jurul tau se coloreaza in rosu vazand cu ochii
 

DeletedUser16195

Probabil ma confunzi

1. Eu numai joc asa ca cel mai indicat ar fi sa vorbesti la trecut pentru ca cu mine ti-ai ratat sansa de a-ti arata "valoarea"

2. Da , dinainte sa postezi tu m-am gandit la asta si am calculat fiecare silaba a.i. sa-mi iasa acele cuvinte .

3. Daca 4 ferme proprii per sat inseamna "semiblindat" , at. DA , ai dreptate

Deci , cum spuneam , ma confunzi
 

DeletedUser

Buna seara,

Dupa cum am promis, am revenit cu o statistica doar impotriva celor din Norok si fara ".", astfel:

1. ultimele 24 ore

Parte 1:
Triburi: NRV
Parte 2:
Triburi: NoRok

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 64
Tabăra 2: 9
Diferență: 55

chart


2. Dintotdeauna

Parte 1:
Triburi: NRV
Parte 2:
Triburi: NoRok

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 292
Tabăra 2: 215
Diferență: 77

chart


3. Cu toata familia:

Parte 1:
Triburi: NRV
Parte 2:
Triburi: NoRok, NoRok., NoR0k., N0R0k.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,667
Tabăra 2: 738
Diferență: 1,929

chart


Deci aproape 2000 sate luate de la "inamici" este un exemplu clar de organizare a NRV-ului.

.....................................................................................................................................


Parte 1:
Triburi: NRV
Parte 2:
Triburi: NoRok., NoR0k., N0R0k., NoRok

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 154
Tabăra 2: 113
Diferență: 41

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 92
Tabăra 2: 8
Diferență: 84
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8343

Si o statistica ZEN - NOROK & toata familia :)

Parte 1:
Triburi: ZEN
Parte 2:
Triburi: NoRok

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 1
Diferență: 9

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 92,152
Tabăra 2: 9,744
Diferență: 82,408

chart


--------------------------------------------------------------
Parte 1:
Triburi: ZEN
Parte 2:
Triburi: NoRok

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 185
Tabăra 2: 265
Diferență: 80

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,570,364
Tabăra 2: 2,128,272
Diferență: 557,908

chart

--------------------------------------------------------------


Parte 1:
Triburi: ZEN, Zezeni, NRV
Parte 2:
Triburi: NoRok, NoRok., N0R0k., NoR0k.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,247
Tabăra 2: 1,359
Diferență: 1,888

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 27,910,029
Tabăra 2: 10,678,633
Diferență: 17,231,396

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@ ZaMaster. Ceva e gresit in statistica ta, nu mai dezinforma oamenii.


Cuceriri totale:

Tabăra 1: 154
Tabăra 2: 113
Diferență: 41



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 92
Tabăra 2: 8
Diferență: 84

E imposibil ca o familie care are un singur razboi sa aiba 113 sate cucerite dintre care doar 8 impotriva dusmanilor.
 

DeletedUser4920

se cheama interne barbare :) nothing new mai cresc si eu in puncte luand intern whats your problem ? :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus