ZEN F. vs ALL

  • Autor subiect DeletedUser41742
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41742

Ca sa stie tot romanul cum sta treaba pe lumea 26 ca am tot vazut ca se arunca vorbe-n vant aiurea uitati aici inainte sa comentati aiurea :

ZEN F.
Alianta MoH F. - Norok F.


ro26
 

DeletedUser

Imi place cum arata :D:D, mai putin culorile alese pentru reprezentare,dar asta e alta mancare de peste.
 

DeletedUser

Dupa cum arata in prezent doar o rupere de diplomatie intre MoH F. si NoRoK F., ar avea ZEN F. vreo sansa sa inchida lumea pe primul loc!
 

DeletedUser

EU ma tem ca nu am destui nobili pentru cei imbracati in rosu =)
 

DeletedUser

:))) si daca ai avea nu ai avea ce face cu ei....poate doar pentru barbare ;)
 

DeletedUser

Dupa cum arata in prezent doar o rupere de diplomatie intre MoH F. si NoRoK F., ar avea ZEN F. vreo sansa sa inchida lumea pe primul loc!

pana la inchiderea lumii mai este destul timp, iar despre razboi ... poate ca sate se vor pierde, dar daca jucatorii raman pe conturi sansele ca f. zen sa piarda batalia ii 0 :)))
 

DeletedUser

legenda aia arata si altceva

arata si timpul care s-a scurs pana acum si timpul ramas pana la urmatorul delete in masa al adversarilor nostri

pentru ce care nu stiu ora aproximativa pe harta este 1 :27:43:279



timpul de delete in masa il estimez undeva la ora 8:17:26:584

orele sunt determinate geografic predestinate si prevazute in strategiazen de joc aparent haotic insa are o marja de eroare puturoasa de +/- 7,5 minute si de una dureroasa (dureri de cot ,de spate de cap{de la bautura si galagia enervantilor sefi de grupe si a conducerii familiei},etc) de o ora

acu sa nu ziceti ca sunt mama omida dar o sa va aduc aminte postul meu cu ora exacta pe harta cand vor incepe sa apara barbarele
dar nu barbare timide de la stergeri partiale de cont (ca la brencus si cucubau ) ci la barbare lasate cu disparitia a cel putin 3-4 membri de marca ai famililor inamice
 

DeletedUser

legenda aia arata si altceva

arata si timpul care s-a scurs pana acum si timpul ramas pana la urmatorul delete in masa al adversarilor nostri

pentru ce care nu stiu ora aproximativa pe harta este 1 :27:43:279



timpul de delete in masa il estimez undeva la ora 8:17:26:584

orele sunt determinate geografic predestinate si prevazute in strategia zen de joc aparent haotic insa are o marja de eroare puturoasa de +/- 7,5 minute si de una dureroasa (dureri de cot ,de spate de cap{de la bautura si galagia enervantilor sefi de grupe si a conducerii familiei},etc) de o ora

acu sa nu ziceti ca sunt mama omida dar o sa va aduc aminte postul meu cu ora exacta pe harta cand vor incepe sa apara barbarele
dar nu barbare timide de la stergeri partiale de cont (ca la brencus si cucubau ) ci la barbare lasate cu disparitia a cel putin 3-4 membri de marca ai famililor inamice
 

DeletedUser

Dupa cum arata in prezent doar o rupere de diplomatie intre MoH F. si NoRoK F., ar avea ZEN F. vreo sansa sa inchida lumea pe primul loc!

Moh e clar ca, castiga teren insa problema aliantei e la noroc. Ei aproape au pierdut k75, in curand vor incepe sa piarda masiv si in 74, 64 e cam egal iar in 54 (55) rar iau cate un sat pe care il pierd imediat. E clar ca sansa norocului de a face ceva pe lumea asta nu este data de ZEN. Dupa un timp in care nu se mai castiga sate multe de la inamic devine o problema psihica (dupa cum se vede, majoritatea din zen stau bine cu psihicul). Tinand cont ca din tot ce se intampla pe harta doar Moh are de castigat (e drept, nu foarte mult), cat va rezista Norocul sa joace doar pt Moh si sa impiedice dezvoltarea jucatorilor din trib?
 

DeletedUser

legenda aia arata si altceva

arata si timpul care s-a scurs pana acum si timpul ramas pana la urmatorul delete in masa al adversarilor nostri

pentru ce care nu stiu ora aproximativa pe harta este 1 :27:43:279



timpul de delete in masa il estimez undeva la ora 8:17:26:584

orele sunt determinate geografic predestinate si prevazute in strategiazen de joc aparent haotic insa are o marja de eroare puturoasa de +/- 7,5 minute si de una dureroasa (dureri de cot ,de spate de cap{de la bautura si galagia enervantilor sefi de grupe si a conducerii familiei},etc) de o ora

acu sa nu ziceti ca sunt mama omida dar o sa va aduc aminte postul meu cu ora exacta pe harta cand vor incepe sa apara barbarele
dar nu barbare timide de la stergeri partiale de cont (ca la brencus si cucubau ) ci la barbare lasate cu disparitia a cel putin 3-4 membri de marca ai famililor inamice



:)) fugi ma departe k esti total pe dinafara!....nu stiu cum ai reusit sa termini o lume (probabil dand sprijin cu fullul de atac;)) k aici esti praf!...sau poate asta e singura ta sansa sa mai ramai pe harta, sa se abandoneze conturi sau stergeri in masa masive! :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nelu e Nostradamus al nostru. A mai zis el vorbe de genul ca ne va fi usor pe L3 si vom inchide lumea, daca vom reusi sa trecem de 130.000 de sate ca si trib, ceea ce s-a si intamplat. Asa ca pe mine m-o pus pe ganduri si acum ^^
 

DeletedUser41742

-=Unknown=- nu inteleg de ce va credeti asa tari si de ce sunteti tot timpul cu nasul pe sus,pentru ca ati luat si voi cateva sate in k54 de la ZEN ?stai cuminte ca nu o sa o mai duceti voi asa bine,oricand se pot face intorsaturi de situatie cum ne-am trezit noi F. ZEN cu harta rosie peste noapte asa puteti sa patiti si voi

PS. ai si tu un limbaj mai adecvat,totusi eu cred ca ne putem intelege frumos intre noi fara sa ne impungem cu vorbe...
 

DeletedUser41742

topktribes.png


Aici o alta mapa mai explicita,ca sa nu tot comenteze toata lumea cand pierde si ZEN-ul cateva sate ci sa vada adevarata fata a hartii ...
 

DeletedUser

Recharge nu te mai stresa
ca sa ii faci daca asa arata harta :confused:
asta este

putea sa fie si mai rau :D
 

DeletedUser41742

Nu ma stresez stai linistit ^^
Doar ca nu-mi place cand cineva vorbeste fara el,fara sa stie despre ce e vorba :)
 

DeletedUser

de la inceput au fost mici ( mari ) intepaturi
si de aceea s-a ajuns aici
 

DeletedUser41742

Asta e cam adevarat...sunt multe conflicte de interese....si totusi nu cedeaza nimeni si sunt in continuare scandaluri ...eh ce sa-i faci,asta-i viata ^^
 

DeletedUser

Recharge...consider ca am un limbaj destul de adecvat atat timp cat nu injur sau jicnesc pe nimeni!....problema e ca sunt un pic agresiv, deoarece unii nus constienti de realitate si traiesc propria lor lume :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus