ZEN F. vs ALL

  • Autor subiect DeletedUser41742
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

la cati inactivi , conturi in sitter si conturi de sustinere sunt si la ei nu cred k vor trebui sa dea prea multi afara ... parerea mea ...

Nu stiu cum sta situatia pe L26 , n-am mai jucat aici de foarte mult timp , dar am vazut ca se fac foarte multe cuceriri , plus ca ei au mai castigat o lume , asa ca dupa astea ma luam eu ...
 

DeletedUser41742

E doar o chestiune de timp pana o sa se inchida lumea,unii se mai lasa de joc deoarece nu mai e actiune mai deloc pe harta...toti dusmanii au dat delete...acum o sa traim si o sa vedem cum ne impartim intre noi ...

topktribesy.png
 

DeletedUser

Oricum, nu toti cei din familia ZNS vor sa pariticpe la inchiderea lumii. Au fost prea multe disensiuni in interiorul aliantei, iar unii sunt scarbiti de asta. Ca urmare, o parte nu vor dori sa participe la castigarea lumii, vor lasa laurii celor mareti si buni. Cei care suntem second hand players nu vom participa, nu ne lasa sufletul sa le stricam aura meseriasilor. Se vor aduna cei buni, cei care au jucat cu adevarat, iar noi ne vom retrage inapoi in umbra, sa nu le stricam lor sarbatoarea. Sunt ei destui si fara membrii SMURD (cel putin aceia dintre noi care tinem mai mult la grupul format aici decat la iluzia efemera a castigarii unei lumi. Mai ales ca printre noi sunt cativa care am inchis alaturi de SCITII (nu ZEN) lumea 3. Dar si noi am gasit o alta atmosfera in SMURD, una care ne-a unit destul de mult. Ca urmare nu voi termina in ZEN, nici eu, nici multi membri ai tribului SMURD.

Eu unul sunt mandru ca am jucat in SMURD si sunt foarte mandru de colegii mei, cu care am jucat in acest trib. Dar apreciez si mare parte a jucatorilor ZEN-NRV (in nici un caz pupincuristii, laudarosii, infumuratii si cei care umbla doar dupa glorie).

Acestea fiind zise, va doresc tuturor sa aveti o viata frumoasa mai departe. VOi mai reveni cu ceva postari si lamuriri la finalul lumii.

O zi buna si spor la joc mai departe.
 

DeletedUser4132

tot paranoici.. e bine :) e bine si ca nimeni nu se poate uita in gradina proprie inainte sa verse aici cateva randuri :)
 

DeletedUser42632

hai sa fim seriosi ... bine mai zici , uita.te in gradina proprie k tot in familia zen esti si tu chiar daca nu mai faci momentan parte in ea .
 

DeletedUser4132

si ma rog, dece sunt zen? pentru ca nu ma lupt cu ei? ce e intre mine si zen, e treaba mea :) si merge dincolo de cateva culori pe o harta pixelata.

si sa stii ca a mea gradina arata din ce in ce mai bine :p
 

DeletedUser42632

normal ca arata bine .... doar ai crescut in "cinstita" familie zen

si vezi k nu e bun citatul tau :

Pe cine nu ajuti sa moara,
nu te lasa sa traiesti

din cate stiu eu era asa :

Pe cine nu lasi sa moara,
nu te lasa sa traiesti
 

DeletedUser

Servus,

O sa revin si eu cu un topic referitor la NRV si cum s-a reusit sa distrugem familia Norok.
Deocamdata parerea mea personala: cine juca pe gabi viteazu a pus mana pe mai multe conturi si a jucat numai la blindaj si ambitie de doi lei cu sate blindate, acest joc nu se joaca asa.
Apoi, pot spun cu exactitate unde si cum a-ti gresit dar sunteti prea plini de voi sa recunoasteti acest lucru si specific natiei din care facem parte ne este mai usor sa aruncam cu noroi in oricine decat sa ne consideram vinovati si sa recunoastem acest lucru.
 

DeletedUser42632

in legatura cu acest cont al lui gabi viteazu , iti explic eu cum a fost . acest cont a fost blindat de mine si inu corina(care nu mai este) .

persoana de pe contul lui gabi viteazu e aceiasi de la inceputul lumii . eu am tinut un cont in sitter (insomnium) si am zis k nu mai tin contul k sa pot lua satele acestuia (asta cu o luna in urma) si i l.am dat in sitter lui gabi viteazu . gabi viteazu a vrut sa goleasca contul pe dusmani si nu a putut deoarece trecuse 3 luni de cand era in sitter . Ulterior i.am dat si parola cont si i.am zis sa imparta legatura de internet cu el , ceea ce a si facut dar a fost banat (ceea ce nu mi se pare in regula) . de la acest ban si s.au barbarizat sate si asa reusiti sa il scoateti de pe harta incetul cu incetul.(altfel nu se putea , trebuia banat)



greseala a fost atunci cand a dat conducerea norokului stergere , de la asta s.a plecat totul , dar si atunci , multi au dat stergere din pricina magariilor voastre .
 

DeletedUser4132

adica... tu recunosti ca aveati multiple conturi pe mana... si... problema e ca ati fost banati!?!?! :O :O :O doamne, mare ti-e gradina, si multi sar gardul zi de zi :| :| :| .

si, ia zi si mie , unde ai vazut citatul ala? intr-un rezumat? inainte sa faci pe desteptul gandeste. daca am pus o semnatura inseamna ca am vrut sa fie, exact asa cum e. si daca am modificat proverbul initial, inseamna ca am considerat ca proverbul in starea populara, nu e complet sau nu mi se potriveste mie. stiu foarte bine ce-am scris si mai ales, dece am scris cum am scris. daca vrei dezbateri suplimentare pentru ca nu reusesti sa deslusesti talcurile unei semnaturi, da-mi un mesaj si te lamuresc. altfel, te rog, nu mai incerca sa pari ce nu esti si nu mai posta doar de dragul de a mai marca un post pe forum.

si cinstita sau nu, familia zen si-a banat si proprii jucatori cand a fost nevoie. voi... mai putin. ca voua vi se pare foarte cinstit sa stati pe 10 conturi odata.
 

DeletedUser42632

am multiple conturi in mana ????? ia fa.mi tichet sa vedem daca descopera cva ilegal la mn . daca ti se pare ilegal sa tin conturi in sitter e problema ta . si k sa te informez inca mai am conturi .... (in sitter)
 

DeletedUser4132

prietene.. invata sa intelegi ce citesti. te rog. si te mai rog daca tot scri aici, tine minte ce naiba scrii. am spus eu ca ai tu mai multe conturi pe mana?
ai spus asta :

Ulterior i.am dat si parola cont si i.am zis sa imparta legatura de internet cu el , ceea ce a si facut dar a fost banat (ceea ce nu mi se pare in regula) . de la acest ban si s.au barbarizat sate si asa reusiti sa il scoateti de pe harta incetul cu incetul.(altfel nu se putea , trebuia banat)

si ti-am raspuns. logica nu e punctul tau forte bag de seama.
 

DeletedUser4132

pretene... ai grave lacune de intelegere si de folosire a limbii romane.

da mohicanule. aveati. voi. ca echipa. pentru ca nu esti singurul din norok ce a avut vreodata acces si la alte conturi. si da, esti inclus si tu pentru ca ai facut parte din echipa norok. nu din alte considerente asa ca nu te mai simti flatat pentru ca oricum ce se discuta aici nu e de bine. E nevoie de foooooaaarrrteeee multa inteligenta sa recunosti pe forum ca : te folosesti de conturi in sitter pentru binele personal, ai parole de la mai multe conturi din tribul tau, ai dat parole de la alte conturi unor colegi pentru a le folosi ei pentru binele personal. si asa mai departe. e nevoie sa continui?
 

DeletedUser42632

Continua , nu ai decat . Sa ma folosesc de ele pentru binele personal ? Ma faci sa rad , si chiar de as face asta nu e ilegal . Macar eu am curajul sa recunosc in fata tuturor asta . Presupun k voi nu aveti conturi in sittere si date cu parola :)))) (stiu cazuri clare)

Cu privire la intelegerea limbii romane , cred k stii si tu k limba romana are "n" intelesuri . Se poate interpreta ce ai zis tu .
 

DeletedUser4132

si cine te-a tinut sa nu faci tichet? noi? nu cred. de cand a inceput lumea toooot ii dati inainte cu "avem dovezi clare" , "cazuri concrete" unul singur n-am vazut inca.

nu e ilegal? tu cand ai citit regulamentul ultima data? :) si te mai miri ca ai prieteni care au fost banti :))

da, limba romana are mai multe intelesuri de cele mai multe ori. cu o singura conditie. sa rupi din context sau sa nu tii seama de context. iar asta se poate intampla din doua simple cauze. ori rea intentie, ori prostie. n-am timp sa sparg firul in 6 sa-mi dau seama care din ele e la tine.
 

DeletedUser42632

ilegal e sa dai parola altor jucatori , ceea ce am facut cu , contul care i l.am dat lui gabi viteazu . in rest nu vad care e problema .
 

DeletedUser4132

adica ti se pare in regula sa tipi pe forum ca zen face si drege, dar intre timp tu ai parola de la cine stie cate conturi si imparti parolele intr-o veselie in stanga si in dreapta si te miri de ce colegii tai sunt banati :) si tot zen e de vina. esti sigur ca intelegi limba romana?
 

DeletedUser

Servus,

O sa revin si eu cu un topic referitor la NRV si cum s-a reusit sa distrugem familia Norok.
Deocamdata parerea mea personala: cine juca pe gabi viteazu a pus mana pe mai multe conturi si a jucat numai la blindaj si ambitie de doi lei cu sate blindate, acest joc nu se joaca asa.
Apoi, pot spun cu exactitate unde si cum a-ti gresit dar sunteti prea plini de voi sa recunoasteti acest lucru si specific natiei din care facem parte ne este mai usor sa aruncam cu noroi in oricine decat sa ne consideram vinovati si sa recunoastem acest lucru.

servus,si eu,
am incercat sa nu ma bag in comentarii, dar parerea ta personala e total gresita
in primul rand spui ,,cine juca,, si e ** de mine care sunt pe acest cont de la deschiderea lumii
te rog sa spui tu cum se joaca acest joc daca nu prin sprijinirea unor sate strategice (cred ca tu poti explica cel mai bine asta avand in vedere ca asa ti ai ridicat contul, cu sate aruncate intre inamici si sprijinite prosteste, asta dupa parerea ta de acum...)
nu am avut si nu am mai multe conturi si nici nu am fost de acord vreodata pt sustinerea conturilor carora renunta propietarii si nici macar tinerea lor in siter
am vazut un post de al tau referitor la o alta lume unde erai acuzat la fel de multicont si la care tu ai motivat ca ai jucat sa demontrezi ceva dupa care daca am inteles ** ai dat stergere ..., atunci care e prob ta, a voastra cu cei care au ramas si joaca? probabil doar asta, ca joaca
luand punctual afirmatiile tale, as vrea sa explici si chestia cu noroiul aruncat asupra altora (cine, cum, cand?), cu toate ca nu eu sau tribul norok de acum trebuie sa suporte aceste acuzatii, si am sa explic de ce:
tribul norok de acum nu mai e cel de pe vremea lui zemraimre cu exeptia unor jucatori melancolici datorita carora s a pastrat si numele
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus