Zen&Zezeni Vs Coalitia

  • Autor subiect DeletedUser12877
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40197

da ... ne-a raportat la superiori ca aveam mai multa armata decat ei :rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser12439

ZEN-ul va avea soarta 88-ului de pe lumea 21!
asta e clar!


"U" Cluj v FC Braşov
FC Vaslui v Steaua

Liverpool v Man Utd 12:45
Manchester City v Aston Villa

da nu vrei sa-mi zici si rezultatul la meciurile astea si poate si la altele,ca vad ca le ai cu previziunile?
 

DeletedUser

"U" Cluj v FC Braşov
FC Vaslui v Steaua

Liverpool v Man Utd 12:45
Manchester City v Aston Villa

da nu vrei sa-mi zici si rezultatul la meciurile astea si poate si la altele,ca vad ca le ai cu previziunile?

model2 nu fi zgarcit, dane si noua rezultatele care ti lea dat pe privat, nu le tine doar pentru tine :D
 

DeletedUser12439

A fost un trib de staruri pe 21.

multumim frumos:p chit ca tu vrei sa fii peiorativ,dar noi nu ne suparam:D


model2 nu fi zgarcit, dane si noua rezultatele care ti lea dat pe privat, nu le tine doar pentru tine :D


salve oro. l6 am fost colegi si vecini daca nu ma insel.

ti le-as da eu dar omul ori e ocupat ori prevestirile sau incheiat pe ziua de azi(ieri ca e noapte)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Bre` incurci lumile

pe 17 eram colegi si vecini....cand eram primul in trib si facea spume borgora ca luam full resurse din farm si ei luau cate 1 1 1 :D

Pacat ca am ramas fara pc si nu am putut sa continui :(
 

DeletedUser12439

Bre` incurci lumile

pe 17 eram colegi si vecini....cand eram primul in trib si facea spume borgora ca luam full resurse din farm si ei luau cate 1 1 1 :D

Pacat ca am ramas fara pc si nu am putut sa continui :(

la naiba, ce tie si cu batrinetile astea.tot cu nickul asta erai? ca sa nu te incurc.

raluca, off mie dor de ea si de fosti colegi din habarnam.pe cind refacem tribul ala?
 

DeletedUser

ti-am dat pe privat

lasam spam-ul aici ca ne ard moderatorii si ne bate si ingerasa ca ii facem spam pe aici :))
 

DeletedUser

A fost un trib de staruri pe 21.

Pai si Real Madrid e echipa de staruri, dar uneori nu face mare lucru ca nu au omogenitate. O multime de jucatori foarte buni din punct de vedere individual s-ar putea sa nu faca mare lucru daca nu reusesc sa fie un trib. ZEN Family e formata din jucatori care au jucat impreuna un timp indelungat, deci ramane de vazut :)
 

DeletedUser

Pai si Real Madrid e echipa de staruri, dar uneori nu face mare lucru ca nu au omogenitate. O multime de jucatori foarte buni din punct de vedere individual s-ar putea sa nu faca mare lucru daca nu reusesc sa fie un trib. ZEN Family e formata din jucatori care au jucat impreuna un timp indelungat, deci ramane de vazut :)

Si nu uita ca sunt intariti si cu alti jucatori ^^
 

DeletedUser10145

Dupa cum vezi toate triburile care au declarat razboi ZEN-ului au disparut :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus