Zen&Zezeni Vs Coalitia

  • Autor subiect DeletedUser12877
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8343

Desert Flower astăzi la ora 08:13
salut colegi din [ally]head[/ally], noi azi am inceput atacuri pe [ally]zen [/ally]si [ally]zezeni[/ally] vreau sa dati fakke-uri pe absolut toti membrii zen si zezeni din apropierea voastre cate 2,3...cine are atac ia legatura cu mine ..cei care sunteti pe langa mine sau tribul meu!Atentie fake-urile sa fie pe tot parcursul zilei de azi!Multumesc!



Cu respect Tribul: [ally]Turtle[/ally]

Mie mi-a placut de astia...Nu au avut tupeu sa declare razboi asa ca le-am declarat noi sa fie multumiti de rosul aprins de pa harta...Au "facut" atac organizat...si dupa ziua de luni care trebuia sa fie marea zi a atacurilor au venit sa ceara PNA...
 

DeletedUser

Mie mi-a placut de astia...Nu au avut tupeu sa declare razboi asa ca le-am declarat noi sa fie multumiti de rosul aprins de pa harta...Au "facut" atac organizat...si dupa ziua de luni care trebuia sa fie marea zi a atacurilor au venit sa ceara PNA...

sunt slabi :) sincer, degeaba sunt 8 triburi contra a 2 triburi.. ca tot degeaba, si imi zice mie Desert ala pe skype ca pana acum nu s-a cucerit nici un sat de la ei, urmeaza..
 

DeletedUser

De unde scoateti voi 8 triburi vs ZEN&Zezeni? Nu sunt atatea. Sunt 12.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mda...cea mai frumoasa harta :)

Cel mai bine sa fi inconjurat, poti ataca in toate directiile :D

Cu toate ca nu sunt cel care a deschis aceasta tema, rog totodata un moderator sa schimbe titlul temei deoarece se vor mai gasi triburi care sa ne declare razboi, si sa nu se supere ca nu sunt pusi pe extern :).... sa fie ZEN&Zezeni vs Coalitia !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ro26

i-am adăugat şi pe cei din MILF.

VERDE - ZEN family
ROZ - Coalitia :D
 

DeletedUser12877

eu unul sincer nu pot sa ii inteleg pe liderii acestor triburi...sunt peste 1000 de insi care la ora actuala se calca unii pe altii in picioare pentru a prinde un mic satuc de la zen...este o mare tampenie, parerea mea...sa iti blochezi jucatorii aiurea doar pentru a rezolva niste rafuieli personale. privind harta d mai sus stau si ma intreb oare cum pot atatia insi sa stea si sa faca trupe aiurea, fara sa aiba ce inobila prin zona...
 

DeletedUser

in loc sa te bucuri ca se elimina singuri .. tu le dai idei...
 

DeletedUser34344

Salut eu fac parte din ALIENS.
1.Daca coalitia cade zenul va castiga lumea.
2.Daca zenul cade colalitia se va bate pentru suprematie.
3.g0dL1k3.. taci ca esti un tradator si un mincinos.
 

DeletedUser

eu unul sincer nu pot sa ii inteleg pe liderii acestor triburi...sunt peste 1000 de insi care la ora actuala se calca unii pe altii in picioare pentru a prinde un mic satuc de la zen...este o mare tampenie, parerea mea...sa iti blochezi jucatorii aiurea doar pentru a rezolva niste rafuieli personale. privind harta d mai sus stau si ma intreb oare cum pot atatia insi sa stea si sa faca trupe aiurea, fara sa aiba ce inobila prin zona...

io-te pozna, mi-a furat avataru' :p
 

DeletedUser

Salut eu fac parte din ALIENS.
1.Daca coalitia cade zenul va castiga lumea.
2.Daca zenul cade colalitia se va bate pentru suprematie.
3.g0dL1k3.. taci ca esti un tradator si un mincinos.


1. Mult prea devreme sa spunem ca ZEN sau oricare alt trib va castiga lumea :)
2. Nu cred ca aceasta coalitie este una inchegata sau ca va ajunge sa se bata pentru suprematie. Rareori o alianta dureaza atat de mult, daramite 12 triburi aliate !


Aceasta este parerea mea, tratati-o ca atare, daca gresesc cu ceva, ma puteti corecta.
 

DeletedUser

Salut eu fac parte din ALIENS.
1.Daca coalitia cade zenul va castiga lumea.
2.Daca zenul cade colalitia se va bate pentru suprematie.
3.g0dL1k3.. taci ca esti un tradator si un mincinos.


cine esti tu? mă cunoşti am fost la tine în trib? ti-am dat eu vrodată un PM?
şi de unde ştii tu că eu mint?
EŞTI MAXIM !!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus