Zi de Doliu

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Iulyan25 ......................Citat
astazi fratele si tatal meu, au fost ucisi intr-un crunt accident de o nenorocita intr-un jeep, care a scapat deocamdata cu bazmaua curata

taicamiu avea 40 la ora, iar jegosii de politisti nici nu au vrut sa zica cat aveau aia la ora, + ca nici macar nu au vrut sa dea detalii despre cu*va aia care mi-a omorat fratiorul si tatal

mor*i mami lor de bogatani nenorociti, sunt curios ce cat de usor o sa scape....

una peste alta, in urmatoarele saptamani nu voi intra pe nici un joc, ca un semn de respect pentru fratiorul meu :((.

Nu doresc la nimeni sa simta durerea pe care o simt eu acum in suflet


Ca un semn de solidaritate atat eu cat si mai multi jucatori si triburi dupa mai multe lumi in data de 10.10.2008 nu vom da nici un atac sau farma pe cineva ci doar vom construi ce e de construit .....atat eu cat si jucatorii care sunt alaturi de mine in ziua de doliu cat si IULIAN imreuna cu mama lui va multumim si sper sa fiti alaturi de el intr-un numar cat mai mare .... macar cu atat sa fim alaturi de o tragedie ca asta
Imi cer scuze adminilor si moderatorilor de forum pentru topic si sper ca si ei sa fie alaturi in acest demers al meu
 

DeletedUser

esti fr amuzant. ia-ti un pistol si da-ti foc
Interesant nu stiu cum unii oameni pot fi chiar asa de insensibili .... dar cred ca la cei 15 ani pe care probabil ii ai nu ti se poate cere mai mult ..... cum pot face unii "caterinca" iti zic in limbaj pe care probabil il cunosti , de tragedia unui om ..... esti nul atat pentru mine cat si pentru multi cred :mad:
 

DeletedUser

da poate ca am fost cam dur insa nu inteleg cum poate spune niste cuvinte numai de el intelese si sa isi bata un ............ joc de suferinta unui om ....asta este si mai dur ...... in fine este alegerea fiecaruia si a fiecarei aliante de ceea ce va face
Nu voi mai comenta pe acest topic si incaodata multumesc tuturora care se vor alatura
 

DeletedUser

Ma refeream la el , nu la tine :)
Oricum este interesant cum sexy-sadik in celalalt topic ii ia apararea lui el comandante, dar aici vorbeste urat - el, "ingerul nostru pazitor" :)

sexy-sadik , cum va arata un cameleon in fata oglinzii ?
 

DeletedUser

pai si tu esti nul pentru mine,prea scumpul meu domn. daca, la venerabila dumneavoastra varsta, aveti glume de astea in program inseamna ca nu sunteti departe de cei 15 ani ai mei pe care mi i-ati dat din marinimia inimii. fac plecaciuni acestui lucru.
dar sa revenim.
nu ma intereseaza varsta pe care o aveti.poti sa ai 40 de ani si sa gandesti ca unu de 10. glumind cu si despre moarte. aveti contact direct cu barbosul?stiti exact ce si cum?
imi cer scuze pt iesirea mea si fac o plecaciune in fata dumneavoastra - ba nu! in fata varstei - si ma retrag
 

DeletedUser

Acest topic nu se va transforma in unul de injurii, anuntul a fost facut, cei care vor sa-si exprime condoleantele si sa participe la actiune il pot contacta pe intemeietorul temei prin mesaj privat. Topic inchis!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus