Ziarul de scandal

  • Autor subiect DeletedUser9858
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9858

Ultimele barfe de la MArii jucatori din OCT Jimmy numai esti febletea lor ,acu sunt pe locul 1:D:D:D:D:D:D:D:D:D
[FONT=&quot]Cand faci abuz de Alcool :)[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]

[FONT=&quot]Pagina: [/FONT][FONT=&quot]>1< [/FONT][FONT=&quot][2] [/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Top of Form[/FONT]​

[FONT=&quot]~OCT~ - robicelmare în data de 04.07.2012 la ora 23:37[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Mulţumesc[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Citat[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]04.07.
22:17 Tribul Alcool a declarat război împotriva tribului.

[/FONT]

[FONT=&quot]Author a scris:[/FONT]

[FONT=&quot]
robicelmare astăzi la ora 23:34
DACA LE DAU INVITATII LA TOTI DE LA VOI ,CHIAR SI LA AIA LA CARE ESTI TU SITTER VIN LA NOI :))).
robicelmare astăzi la ora 23:33
Author a scris:
purificator astăzi la ora 22:41
deci razboiul asta pe mine nu ma priveste eu raman la fel un dusman atat spamul...sper ca cei de la tine sa nu ma atace ca eu unul nu o fac ..

SIGUR CASTIGATI CU NEUTRII ASTIA:))))
coptilu94 astăzi la ora 23:33
eu va astept!

seara asta nu o veti uita![/FONT]
[FONT=&quot]
robicelmare astăzi la ora 23:32
:))) stai linistit ca ajungem si la tine:)))
coptilu94 astăzi la ora 23:29
termin si cu tine!
robicelmare astăzi la ora 23:27
nici n-am apucat sa va atacam si va fug jucatorii :)?[/FONT]
[FONT=&quot]~OCT~ - valentin1980 în data de 04.07.2012 la ora 23:40[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Mulţumesc[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Citat[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]nu te mai complica cu JAVRA DE SMILEYX care umbla pe 2 conturi.. ASTA DOVEDESTA CE CARACTER ARE.... NU ARE CONT PERSONAL.. si sta sub alte nik-uri.. asta spune tot.. daca era bun..si avea caracter.. isi tine contul personal.. nu sa suga **** de colo colo..[/FONT]
[FONT=&quot]Prelucrarea valentin1980 în data de 04.07. la ora 23:41

[/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]~OCT~ - Sexizi în data de 04.07.2012 la ora 23:42[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Mulţumesc[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Citat[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]cine e ma smyle asta:)))) ca nici corect nu vreau sa ii scriu numele?[/FONT]
[FONT=&quot]~OCT~ - Sexizi în data de 04.07.2012 la ora 23:43[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Mulţumesc[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Citat[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]app mi-a intrat un id in lista cu smilexy ** de genu si imi spunea in engleza daca vrea sa ne intalnim sa mi.o stiti voi ce:)))[/FONT]
[FONT=&quot]~OCT~ - valentin1980 în data de 04.07.2012 la ora 23:45[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Mulţumesc[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Citat[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]e un papagal.. care a jucat prin DACII.. pe n+1 conturi.. si acum se crede cu sange in instalatie.. si incearca sa faca valuri.. EU ATAT POT SA SPUN.. SA-I *** tot neamu.. si sa-l fereasca sfantu sa intre in clinciuri directe cu mine,..[/FONT]
[FONT=&quot]~OCT~ - robicelmare în data de 04.07.2012 la ora 23:45[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Mulţumesc[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Citat[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT]

[FONT=&quot]Author a scris:[/FONT]

[FONT=&quot]>1< [2] [toate]
coptilu94 astăzi la ora 23:40
corect:p
robicelmare astăzi la ora 23:38
abuzul de alcool dauneaza grav sanatatii :)))) chiar mintale:)))
coptilu94 astăzi la ora 23:35
nu avem siteri in trib....nu suntem un trib de inactivi ca voi!

fiecare are prietenii lui cu care a jucat...
da tu nu ai de unde sa intelegi...

e destul ca un jucator de la noi sa dea pe tot tribul vostru si va face praf![/FONT]
[FONT=&quot]

o sa-l sun maine pe [/FONT][FONT=&quot]Ma3stru [/FONT][FONT=&quot]sa ceara oficial sprijin de la aliati .[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]~OCT~ - robicelmare în data de 04.07.2012 la ora 23:46[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Mulţumesc[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Citat[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]Aoleu Vali..lasa-i frate sa respire ca-i omori pe caldurile astea:)
la peste cand mergem :)?[/FONT]
[FONT=&quot]~OCT~ - valentin1980 în data de 04.07.2012 la ora 23:48[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Mulţumesc[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Citat[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]pe 19.. VREAU SA AJUNG PRIN TULCEA.. sa ma plimb cu TAXIUL putin.. pe la mafiotu prin SUFAGERIE.. :))))[/FONT]
[FONT=&quot]~OCT~ - Sexizi în data de 04.07.2012 la ora 23:49[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Mulţumesc[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Citat[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]care 19?vin si eu:D[/FONT]
[FONT=&quot]~OCT~ - valentin1980 în data de 04.07.2012 la ora 23:49[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Mulţumesc[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Citat[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]luna asta..[/FONT]
[FONT=&quot]~OCT~ - Sexizi în data de 04.07.2012 la ora 23:50[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Mulţumesc[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Citat[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]si unde mergeti?:D[/FONT]
[FONT=&quot]~OCT~ - robicelmare în data de 04.07.2012 la ora 23:52[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Mulţumesc[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Citat[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]Deci mai ca ma dau de jurat sa nu mai pun gura pe Alcool e clar ca abuzul iti afecteaza sanatatea mintala...app Sexizi mai vin atacurile alea pe tine:)? ..imi mor trupele de plictiseala pe la tine:))))[/FONT]
[FONT=&quot]Prelucrarea robicelmare în data de 04.07. la ora 23:53

[/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]~OCT~ - valentin1980 în data de 04.07.2012 la ora 23:53[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Mulţumesc[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Citat[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]mergem sppre PARDINA.. TATARU.. canal38.. etc.. dar inainte facem o pauza de 24 ore in TULCEA.. ca-i arat lui BEEP :)).. ce inseamna smecheria.. AM BEEP :)).. am 2 prieteni in BEEP:)) care ma tin la curent cu tot ce misca Dl BEEEP:))alias MR EOLIANA.. vreau sa-i fac o surpriza.. eu sa-i BEEP :) femeia si el sa ma filmeze..


[/FONT]

[FONT=&quot]Author a scris:[/FONT]

[FONT=&quot]PS: E MAI BINE CU BEEP-URI :)[/FONT]
[FONT=&quot]Prelucrarea MA3STRU în data de 04.07. la ora 23:57

[/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]~OCT~ - Sexizi în data de 04.07.2012 la ora 23:54[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Mulţumesc[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Citat[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]aaa deci nu am cum sa vin:([/FONT]
[FONT=&quot]~OCT~ - Sexizi în data de 04.07.2012 la ora 23:55[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Mulţumesc[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Citat[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT]

[FONT=&quot]robicelmare a scris:[/FONT]

[FONT=&quot]Deci mai ca ma dau de jurat sa nu mai pun gura pe Alcool e clar ca abuzul iti afecteaza sanatatea mintala...app Sexizi mai vin atacurile alea pe tine:)? ..imi mor trupele de plictiseala pe la tine:))))[/FONT]
[FONT=&quot]

vin vin 100 de ore:( ca astia au trimis de la 400 de ore aproape:)) ce sa fac:([/FONT]
[FONT=&quot]~OCT~ - valentin1980 în data de 04.07.2012 la ora 23:59[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Mulţumesc[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Citat[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]http://www.youtube.com/watch?v=RV0Z2PSpdXU[/FONT][FONT=&quot]
PT TOTI SPAM-erii.. si pt curvele lor.. din triburile PARAZITE.. pupincuriste..[/FONT]
[FONT=&quot]~OCT~ - Sexizi în data de 05.07.2012 la ora 00:03[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Mulţumesc[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Citat[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]sutanuîn data de 04.07. la ora 23:59

V-am facut o promisiune atunci cand v-am declarat oficial razboi si nimic din toate astea nu s-au schimbat intre timp. Stiu ca voi sunteti obisnuiti sa va inclinati dupa cum bate vantul, dar nu e si modul meu de a fi.

Asa ca nu vreau sa va am sub tutela asa cum s-au oferit altii eu vreau sa va sterg de pe harta lumii 9 si pana acum zic ca lucrurile au mers excelent pentru noi. Mai sunteti doar o mana de jucatori. Asta e realitatea si o stiti si voi prea bine pentru ca vedeti cine sprijina si cine ataca cand organizati cate ceva.

Nu ati reusit nici pana acum sa descoperiti spionii dintre voi desi ati ramas atat de putini si asta e destul de trist =))

Cel mai trist e ca nu ati inteles logica acestui joc si ca nu ati reusit sa vedeti lucrurile in perspectiva asa cum eu spre exemplu le-am vazut. Valentin1980 si ma3stru stiu prea bine ca puteau sa schimbe starea lucrurilor la un moment dat cand li s-a cerut concedierea membrilor veniti din dacii ... acum ei va declara voua razboi si v-au dat cu tifla =)) E amuzant cum se intorc lucrurile .
Sigur daca vreti o sa fiti sub tutela altora, desi eu as paria ca nu va fi tribul de pe locul 1, nici macar unul din primele 3 triburi de pe harta :)

Sigur voi primi tot felul de raspunsuri cu injuraturi si jigniri la acest mesaj, dar stati linistit m-am obisnuit ca atat ii duce capul pe unii dintre noi... sa nu mai zic de celebrele referiri la viata reala ... pe care majoritatea o pomenesc, dar toti o traiesc virtual :))

Tic Tac V-a sunat ceasul ![/FONT]
[FONT=&quot]



tie iti trebuie un tic tac mai sutaneesti nebun rau de tot.cine traieste virtual?fa o mica analiza si gandeste cine!!!!toata ziua si toata noaptea sunteti pe joc[/FONT]
[FONT=&quot]1 jucător îţi mulţumeşte pentru această postare. ([/FONT][FONT=&quot]arată[/FONT][FONT=&quot])[/FONT]
[FONT=&quot]Mulţumesc[/FONT][FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Mircea Stoianovici[/FONT][FONT=&quot] (în data de 05.07. la ora 00:18:16) [/FONT]
[FONT=&quot]~OCT~ - valentin1980 în data de 05.07.2012 la ora 00:08[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Mulţumesc[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Citat[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]SEXIZI.. nu ai ce sa le ceri.. toate deficiente lor din dealitate incearca sa le "repare aici" dandu-se mari bastani.. mahari.. invincibili.. etc.. cand ei in realitate sunt doar niste NEEPILATI ( vezi exemplul SUTANU.. la strand) niste dezaxati mental (vezi exemplul JIMMILICA.. care baga ardei iutii pe gat sperand sa intre in carte recordurilor :))) )...PARANOIA SI SCHIZOFRENIE (vezi exemplul mafiotu.. care se da mare director in ale EOLIENELOR.. si a altor aiureli in vant.. cand in realitate este doar un parlit de TAXIMETRIST.. )... si exemplele continua..[/FONT]
[FONT=&quot]1 jucător îţi mulţumeşte pentru această postare. ([/FONT][FONT=&quot]arată[/FONT][FONT=&quot])[/FONT]
[FONT=&quot]Mulţumesc[/FONT][FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Sexizi[/FONT][FONT=&quot] (în data de 05.07. la ora 00:09:09) [/FONT]
[FONT=&quot]~OCT~ - Mircea Stoianovici în data de 05.07.2012 la ora 00:15[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Mulţumesc[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Citat[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]ei zic de noi ca am ramas o mana de jucatori dar pe ei nu se vad...
au ramas si ei destui de putini.....restul au plecat! nu va mai dati mari jucatori....mai traiti-va si voi viata draq ....stati numai pe triburile...am inteles ca e un joc captivant....dar nici chiar asa![/FONT]
[FONT=&quot]1 jucător îţi mulţumeşte pentru această postare. ([/FONT][FONT=&quot]arată[/FONT][FONT=&quot])[/FONT]
[FONT=&quot]Mulţumesc[/FONT][FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Sexizi[/FONT][FONT=&quot] (în data de 05.07. la ora 00:16:24) [/FONT]
[FONT=&quot]~OCT~ - valentin1980 în data de 05.07.2012 la ora 00:17[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Mulţumesc[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Citat[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]http://www.youtube.com/watch?v=yQ67zRFR5qE&feature=related[/FONT][FONT=&quot]
voi SEFILOR .. de prin SPAM.. RAI..sau ALCOOL.. va dedic asta..
SUNT FACUT DE ASA NATURA.. INCAT SA VA IAU IN ****[/FONT]
[FONT=&quot]Bottom of Form[/FONT]​

[FONT=&quot]Top of Form[/FONT]​

[FONT=&quot]~OCT~ - valentin1980 [/FONT][FONT=&quot]în data de 05.07.2012 la ora 00:18[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Mulţumesc[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Citat[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]http://www.youtube.com/watch?v=jpLN_Ywq5YE&feature=related[/FONT][FONT=&quot]
SMILEYX.. asculta asta.. si apucate cu dintii de teava mea.. :)))[/FONT]
[FONT=&quot]Prelucrarea valentin1980 în data de 05.07. la ora 00:19

[/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]~OCT~ - hatzu1 astăzi la ora 10:43[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Mulţumesc[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Citat[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=I5jklrzAeh0[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]Bottom of Form[/FONT]​
 

DeletedUser

Eu n-am vazut niciun iar de scandal cu atatea MULTUMESC-uri!!!:D
 

DeletedUser9858

Pai le sunt asa de bun prieten)))

Mi-au facut topic special pe forum la ei, multumescurile sunt de acolo.
 

DeletedUser8140

huooo :)) prima pagina zici? fi atent aici

~OCT~ - Sexizi în data de 12.07.2012 la ora 19:24 Mulţumesc Citat
macel e o tarfa mai ai ma rahat cu ochii ca din 1000 de atacuri doar 200 se intorc uratu dreq:)))
~OCT~ - Sexizi în data de 12.07.2012 la ora 19:31 Mulţumesc Citat
macele tarfoooo mai esti prost?acu ai ** cu admini sa iti faci tot contu de atac?
~OCT~ - Sexizi astăzi la ora 14:06 Mulţumesc Citat
hahahaha macel e o tarfa cine e d acc cu mine?:)))si toti din spam care au mai ramas sunt niste tarfe nu???
AT - jan de germania astăzi la ora 16:28 Mulţumesc Citat
corect!

=)))

asa joci tu ma?:))))ahahhaha
Coordonate: 270|396
Puncte: 32
Jucător: Sexizi
Trib: ORDINUL CAVALERILOR TEMPLIERI
 

DeletedUser35218

Deci un mare WTF?!?!?
3 persoane care injura prea mult dupa ce au ascultat Parazitii. :rolleyes:
Dupa care o ard pe dedicati de parca forum-ul ar fi postul TarafTV .
 

DeletedUser9858

:D:D:D:D

News Flash

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: oare din impreunarea At si Oct iese un scandal ??
 

DeletedUser35218

Nu prea vad ca o fie scandal .. si asa din oct au pleacat cativa cu cate 3 -5 conturi pe siter . ;)
 

DeletedUser17245

gresit directia :)) si oleaca de Spume...)

KingArthur07 astăzi la ora 14:34 Mulţumesc Citat
Printre noi se afla unii dintre cei mai josnici oamenii..si ce nu pot intelege..de ce trebuie frate sa asteptati atat pana sa va dati arama pe fata..plecati de acum in SPAM,Lycans sau unde mai vreti..nu ne mai chinuiti pe noi...

cassacriss în data de 23.08. la ora 18:11
sa traiesti cucoane multa bafta in acest joc si multam ca m-ai ajutat sa fiu dat afara din lyncas
Hai daca vrei ia sate de la mine ca sa te mandresti , cat de curand vor fi barbare si asta numai datorita tie.

ELmaf3oso în data de 23.08. la ora 18:35
sa fie intr-un ceas bun.


dupa oleaca de plimbari prin afara triburlui , si stupefactie , si prin Lycans ...

cassacriss a ajuns unde ii era locul ... numa ca ... iar nu se tine de cuvant.. sa fie oare mana in mana cu basescu si cu antonescu ? :)))

cine stie ... va urma ....



Puncte: 8.757.236
Loc: 149
Inamici învinşi: 421.883.379 (11.)
Trib: AT


KingArthur07 astăzi la ora 03:52
Anunt Public

..daca va doare in *** si in cel putin 1 saptamana cineva nu ia atitudine sa facem ceva impotriva lu adinetoiu eu trec in SPAM de unu singur si nesilit de nimeni..m-am saturat de nepasarea voastra!
Prelucrarea KingArthur07 astăzi la ora 03:53


sa mori tu , da cu cine o sa stai tu de vorba pe tema asta ?? :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

uite cu unu ca tine..care invita orice cont..numai sa castige lumea!..:))))
 

DeletedUser17245

scopul e sa castigam lumea adevarat , dar nu impreuna cu toate lichelele.....:))))))))))))
 

DeletedUser35218

:rolleyes: ha ha ha amuzant , acum ceva timp unu se lauda ca nu intra in spam si celalalt invita pe toata lumea ca sa fie cati mai multi in spam .... .. acuma e invers :confused: voi sunteti cu capu
 

DeletedUser

scopul e sa castigam lumea adevarat , dar nu impreuna cu toate lichelele.....:))))))))))))

Bine ca la ce puncte ai la atacatori tu cu cont de->Puncte: 19.620.016

158 ELmaf3oso [SPAM!] 43,70 Mio.

fata de lichea care are un amarat de cont de ->Puncte: 10.091.089

141 KingArthur07 [AT] 51,01 Mio.

e ceva..esti bun tare..doar cand vorbesti in numele altora!ca in al tau..vai de tine!!!:)))))
 

DeletedUser17245

se lasa cu puncte la inamici invinsi si la atacatori :)))))))))))))))
 

DeletedUser17245

pai si atunci de ce iti bati capu , ce eu sunt in granita ca tine si mai si ma umflu ca tine,mare razboinic ce esti ? da-ti stergere la grup cu ceilalti, hai , miscare miscare :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus