Zice lumea ca....

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pentru a mai colora un pic forumul si a trezi bestiile razboinice care zac in fiecare tribal, m-am gandit sa imi incep mandatul de administrator cu o tema mai "romaneasca". Bineinteles, necunoscand jucatorii L9 si intriga acestei lumi, va trebui sa provoc emisia de unde "radio sant". Astfel, imi veti scrie in privat mici barfe (neaparat despre joc, atacurile la persoana, jignirile si injuriile sunt strict interzise). Mesajul il voi trimite pentru confirmare catre Ingerasa (martor ales pentru a putea demonstra ca nu aberez aiurea) iar apoi il voi posta pe forum, ascunzand expeditorul. (a se citi ca nu dezvalui sursa!) Mesajul trebuie sa inceapa cu sintagma "Zice lumea ca" si dupa ce primesc confirmarea, it's show time!

Foarte important: Mesajul incepe cu "Zice lumea ca", contine informatii strict despre joc, nu se dezvaluie sursa. Pentru a evita razboaiele :D si procesele de calomnie :confused: va rog sa pastrati minima decenta!
 

DeletedUser

Zice lumea ca ionut27andreea ataca doar cu cavalerie usoara si nimic mai mult :)) si mai zice lumea ca DACII is panselutele lumii 9
 

DeletedUser

Zice lumea ca foxi. da nobilii la secunda cu opera si noua smecherie dar degeaba, ca aseara i-au fost macelariti nobilii )
 

DeletedUser3249

Zice lumea ca foxi. da nobilii la secunda cu opera si noua smecherie dar degeaba, ca aseara i-au fost macelariti nobilii )

Zice lumea ca ionut27andreea ataca doar cu cavalerie usoara si nimic mai mult :)) si mai zice lumea ca DACII is panselutele lumii 9


1.Odata ce esti moderator de forum extern nu cred ca e normal sa iti dai cu parerea despre jucatorii si triburi,prin asemenea postari ma faci sa cred ca nu vei fi impartial.

2.Nu cred ca e normal sa ai cont pe L9 si in acelas timp sa fi moderatorul forumului L9.

P.S.Din aceste motive nu voi mai participa la acest interviu.
 

DeletedUser36065

Vai cat de virgin esti tu,marete, ca nu participi,sincer nu-ti vom simti lipsa,panseluta!
 

DeletedUser

1.Odata ce esti moderator de forum extern nu cred ca e normal sa iti dai cu parerea despre jucatorii si triburi,prin asemenea postari ma faci sa cred ca nu vei fi impartial.

2.Nu cred ca e normal sa ai cont pe L9 si in acelas timp sa fi moderatorul forumului L9.

P.S.Din aceste motive nu voi mai participa la acest interviu.

1.posturile mele sunt doar copy-paste ale mesajelor colegilor tai de joc. Am martori! Impartialitatea mea nu a fost, nu este si nu va fi judecata de tine.

2. Asa cum ti-am scris pe joc si cum am postat si mai sus, contul meu este doar pentru a usura luarea interviului. Daca crezi ca te pot ataca de la 126 puncte sau pot intoarce lumea pe dos, asta e o alta problema si te priveste.

Reply post scriptum: Asa cum ai fost anuntat, interviul este facultativ.
 

DeletedUser4360

1.Odata ce esti moderator de forum extern nu cred ca e normal sa iti dai cu parerea despre jucatorii si triburi,prin asemenea postari ma faci sa cred ca nu vei fi impartial.

2.Nu cred ca e normal sa ai cont pe L9 si in acelas timp sa fi moderatorul forumului L9.

P.S.Din aceste motive nu voi mai participa la acest interviu.

1. Nu ai inteles nimic si nici nu ma mira, dar fa un efort sa iti pui ochelarii si sa inveti sa citesti ce scrie in primul post de mai sus cu privire la cum decurg lucrurile in acest topic

Astfel, imi veti scrie in privat mici barfe (neaparat despre joc, atacurile la persoana, jignirile si injuriile sunt strict interzise). Mesajul il voi trimite pentru confirmare catre Ingerasa (martor ales pentru a putea demonstra ca nu aberez aiurea) iar apoi il voi posta pe forum, ascunzand expeditorul. (a se citi ca nu dezvalui sursa!) Mesajul trebuie sa inceapa cu sintagma "Zice lumea ca" si dupa ce primesc confirmarea, it's show time!

Foarte important: Mesajul incepe cu "Zice lumea ca", contine informatii strict despre joc, nu se dezvaluie sursa. Pentru a evita razboaiele si procesele de calomnie va rog sa pastrati minima decenta!



2. Iar nu ai inteles nimic si din nou nu ma mira. Cum vrei sa iti fie luat interviu daca nu pe joc ? Doar nu te pomenesti ca te cauta cineva acasa si iti da un formular pe care sa il completezi :)) Asa ca intreaba cand nu intelegi ca o sa ti se explice ca la un copil mic si vei pricepe in cele din urma ... poate =))
 

DeletedUser

Hai sa mai incercam odata jocul. Va rog recititi regulile din primul post! Reamintesc: Mesajul incepe cu "Zice lumea ca", contine informatii strict despre joc, nu se dezvaluie sursa. Va rog sa pastrati minima decenta!
 

DeletedUser

Zice lumea ca: ...SFS a petrecut noaptea de inviere pe triburile
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus