Zid in sat de barbari

DeletedUser

Acum cateva zile aveam zidul la level 4.Am atacat un sat de barbari si am pierdut trupe chiar daca aparatorul nu avea trupe.Intrebarea mea este:Zidul in satele de barbari este atat cat l-au lasat jucatorii sau se schimba in funcite de atacator deoarece am verificat la simulator si daca avea zidul la level 4 pierdeam acel numar de trupe.
 

DeletedUser

Acum cateva zile aveam zidul la level 4.Am atacat un sat de barbari si am pierdut trupe chiar daca aparatorul nu avea trupe.Intrebarea mea este:Zidul in satele de barbari este atat cat l-au lasat jucatorii sau se schimba in funcite de atacator deoarece am verificat la simulator si daca avea zidul la level 4 pierdeam acel numar de trupe.

Normal ca e asa cum l-au lasat jucatorii. Cum sa se schimbe in functie de atacator? :|
 

DeletedUser5809

Si trupele raman in sat daca cineva a dat delete la cont,nu dispar.Nu mai stiu ce se intampla daca trupele sunt la altcineva,ca suport,atunci parca dispar.
 

DeletedUser

SDman am pus si eu o intrebare.NU toti ne-am nascut invatati.Oricum Multumesc amandurora.
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Cladirile din satele de barbari evolueaza aleatoriu, deci nivelul zidului poate creste la un interval de timp.
 

DeletedUser5809

Ok.Am inteles.Deci ca sa fiu sigur de nivelul zidului spionez si eu.

In lumile mai noi satele barbari cresc,daca esti pe o lume mai veche nu cresc,dar nu stiu pe moment care sunt acelea,poti sa afli si singur uitandu-te la ajutor si selectand lumea si informatii server.Cel mai bine,dai un spionaj inainte,sa fii sigur,altii isi tin trupele in sate de barbari in caz ca sunt atacati,deci ai grija.:D
 

DeletedUser

Si trupele raman in sat daca cineva a dat delete la cont,nu dispar.Nu mai stiu ce se intampla daca trupele sunt la altcineva,ca suport,atunci parca dispar.

Trupele trimise drept sprijin dintr-un sat care devine de barbari, rămân sprijin până când satul de pe care au fost trimise este cucerit.
 

DeletedUser5809

Ciudat,asta sincer nu ar trebui.Nu m-am confruntat cu situatia,de asta nici nu mi-am dat cu parerea,ci am asteptat sa vina cineva care stia.Inveti ceva nou in fiecare zi.:D
 
Sus