Zig vs HT

  • Autor subiect DeletedUser46447
  • Data de început

DeletedUser20519

Am ras in hohote de la declaratiile lui Elite..la cat de corect esti, demult trebuia sa primesti Master. Ai fost si pe 50 mare si tare in gura, si cand a ajuns granita la tine si pierdeai sate, cica nu mai erai tu pe cont))) pe 61 la fel, unde-s pp-urile "cel mai corect jucator de triburile"? Pe 60 te bateai cu pumnu in piept ca tribul tau si cu green is ca fratii ca ve-ti juca pana la final, ca Gentle sunt nimicuri si cand green ti-au dat-o in nas numai vorbe "frumoase" la adresa lor si ai inceput sa pupi deja Gentlemanii. Pe 61 cand ai cersit pp-uri pe care nu le mai intorceai, si ai fost bagat pe dreptate la interne deja nu mai sunt buni si ai inceput iarasi sa arunci cu noroi. Esti ca curva cu 12 fete .Si asta numai pe lumile unde am jucat eu fiind si tu pe acolo, dar tu faci la fel pe toate lumile unde joci.
Dumnezeu nu bate cu batul ;)
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
0
Am ras in hohote de la declaratiile lui Elite..la cat de corect esti, demult trebuia sa primesti Master. Ai fost si pe 50 mare si tare in gura, si cand a ajuns granita la tine si pierdeai sate, cica nu mai erai tu pe cont))) pe 61 la fel, unde-s pp-urile "cel mai corect jucator de triburile"? Pe 60 te bateai cu pumnu in piept ca tribul tau si cu green is ca fratii ca ve-ti juca pana la final, ca Gentle sunt nimicuri si cand green ti-au dat-o in nas numai vorbe "frumoase" la adresa lor si ai inceput sa pupi deja Gentlemanii. Pe 61 cand ai cersit pp-uri pe care nu le mai intorceai, si ai fost bagat pe dreptate la interne deja nu mai sunt buni si ai inceput iarasi sa arunci cu noroi. Esti ca curva cu 12 fete .Si asta numai pe lumile unde am jucat eu fiind si tu pe acolo, dar tu faci la fel pe toate lumile unde joci.
Dumnezeu nu bate cu batul ;)

Amin!
The truth has been spoken!

Florine , pe 66 cat stai pana sa furi pe cineva de pp-uri?
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Am ras in hohote de la declaratiile lui Elite..la cat de corect esti, demult trebuia sa primesti Master. Ai fost si pe 50 mare si tare in gura, si cand a ajuns granita la tine si pierdeai sate, cica nu mai erai tu pe cont))) pe 61 la fel, unde-s pp-urile "cel mai corect jucator de triburile"? Pe 60 te bateai cu pumnu in piept ca tribul tau si cu green is ca fratii ca ve-ti juca pana la final, ca Gentle sunt nimicuri si cand green ti-au dat-o in nas numai vorbe "frumoase" la adresa lor si ai inceput sa pupi deja Gentlemanii. Pe 61 cand ai cersit pp-uri pe care nu le mai intorceai, si ai fost bagat pe dreptate la interne deja nu mai sunt buni si ai inceput iarasi sa arunci cu noroi. Esti ca curva cu 12 fete .Si asta numai pe lumile unde am jucat eu fiind si tu pe acolo, dar tu faci la fel pe toate lumile unde joci.
Dumnezeu nu bate cu batul ;)

Pai daca sunteti limitati eu ce sa va fac ?
Verifica cine a castigat ro50.
Verifica TWStats-ul jucatorului de pe loc 1 si ai sa intelegi.
MAZE, o adunatura de ****** ** ***
Verifica si pe ro60, intreaba ambele parti implicate ce s-a intamplat si pe urma sa apari sa vorbesti pe aici. Jucatori care au jucat sau inca joaca cu green mi-au dat dreptate. Asa ca inca o data, tine gura inchisa ca scoti doar porumbei negri.
Gentle...trib la fel de limitati care nu sunt in stare sa castige o lume fara mis masuri...scenarii cu pp :))))
Hai mai postati ceva din Libertatea de azi :)))
Doamne cum sunteti voi !
 

Crystallis

member
Scor reacție
0
Ma dar ce este aici sat fara caini? Faceti-va propriul topic, DK vs aAa si gata.
P.S. statisticile updated

Parte 1:
Triburi: HT, HT-A, HT-B, HT-C, HT-D, HT-E
Parte 2:
Triburi: Zig!!!, Zig!!?, Zig!?!, Zig?!?, Zig???

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 615
Tabăra 2: 425
Diferență: 190

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 4
Diferență: 10

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,235,265
Tabăra 2: 940,439
Diferență: 294,826

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 60,433
Tabăra 2: 17,532
Diferență: 42,901

chart
 

Crystallis

member
Scor reacție
0
Updated...

Parte 1:
Triburi: HT, HT-A, HT-B, HT-C, HT-D, HT-E
Parte 2:
Triburi: Zig!!!, Zig!!?, Zig!?!, Zig?!?, Zig???

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 26
Tabăra 2: 7
Diferență: 19

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 107,046
Tabăra 2: 27,249
Diferență: 79,797

chart
 

Crystallis

member
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: HT, HT-A, HT-B, HT-C, HT-D, HT-E
Parte 2:
Triburi: Zig!!!, Zig!!?, Zig!?!, Zig?!?, Zig???

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 31
Tabăra 2: 10
Diferență: 21

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 127,646
Tabăra 2: 39,333
Diferență: 88,313

chart
 

DeletedUser20519

Verifica cine a castigat ro50.
Verifica TWStats-ul jucatorului de pe loc 1 si ai sa intelegi.
MAZE, o adunatura de ****** ** ***
Stiu eu foarte bine cine a castigat. Si nu ma intereseaza ce player a luat loc 1. La tine toti sunt o adunatura, numai tu esti usa de biserica. Cum nu dai, toti is de vina...intai ii pupi si dupa ii scuipi si invers
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Pai daca sunteti limitati eu ce sa va fac ?
Verifica cine a castigat ro50.
Verifica TWStats-ul jucatorului de pe loc 1 si ai sa intelegi.
MAZE, o adunatura de ****** ** ***
Verifica si pe ro60, intreaba ambele parti implicate ce s-a intamplat si pe urma sa apari sa vorbesti pe aici. Jucatori care au jucat sau inca joaca cu green mi-au dat dreptate. Asa ca inca o data, tine gura inchisa ca scoti doar porumbei negri.
Gentle...trib la fel de limitati care nu sunt in stare sa castige o lume fara mis masuri...scenarii cu pp :))))
Hai mai postati ceva din Libertatea de azi :)))
Doamne cum sunteti voi !
Ia uite ce minte el cu nerusinare :)))))) Care jucatori green ti-au dat tie dreptate ma ?:)))) Noi vorbeam una cu tine, tu prin spate faceai alta :)))) Ti s-a dat si ultimatum sa termini cu actiunile care clar erau impotriva dezvoltarii noastre, te-ai sters undeva cu el. Poti sa o intorci cum vrei tu, daca nu rupeam noi alianta , urma s-o faci tu, asa ca stai parcat cu prostiile :)
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Ia uite ce minte el cu nerusinare :)))))) Care jucatori green ti-au dat tie dreptate ma ?:)))) Noi vorbeam una cu tine, tu prin spate faceai alta :)))) Ti s-a dat si ultimatum sa termini cu actiunile care clar erau impotriva dezvoltarii noastre, te-ai sters undeva cu el. Poti sa o intorci cum vrei tu, daca nu rupeam noi alianta , urma s-o faci tu, asa ca stai parcat cu prostiile :)

Bey Bubble Gum...
Vorbeam zilnic cu Patrykana care imi este prieten de ani de zile foarte bun. Are incredere in mine si stie ca nu fac chestii de genul vreodata.
Iti poate confirma ca toate planurile mele includeau green. Nicidecum sa joc contra cand era acolo si Zeus si altii cu care aveam relatii vechi.
Taci din gura...nu mai veni si tu de pe Antena Stars cu povesti SF ca nu mai sunt la moda.
 

Crystallis

member
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: HT, HT-A, HT-B, HT-C, HT-D, HT-E
Parte 2:
Triburi: Zig!!!, Zig!!?, Zig!?!, Zig?!?, Zig???

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 45
Tabăra 2: 12
Diferență: 33

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 204,646
Tabăra 2: 47,080
Diferență: 157,566

chart
 

Crystallis

member
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: HT, HT-A, HT-B, HT-C, HT-D, HT-E
Parte 2:
Triburi: Zig!!!, Zig!!?, Zig!?!, Zig?!?, Zig???

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 51
Tabăra 2: 14
Diferență: 37

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 243,238
Tabăra 2: 58,757
Diferență: 184,481

chart
 

Crystallis

member
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: HT, HT-A, HT-B, HT-C, HT-D, HT-E
Parte 2:
Triburi: Zig!!!, Zig!!?, Zig!?!, Zig?!?, Zig???

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 57
Tabăra 2: 15
Diferență: 42

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 274,905
Tabăra 2: 65,464
Diferență: 209,441

chart
 

Crystallis

member
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: HT, HT-A, HT-B, HT-C, HT-D, HT-E
Parte 2:
Triburi: Zig!!!, Zig!!?, Zig!?!, Zig?!?, Zig???

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 60
Tabăra 2: 15
Diferență: 45

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 290,348
Tabăra 2: 65,464
Diferență: 224,884

chart
 

DeletedUser48814

Declaraţie:
Sa fie oficial, nu stati dupa perdea :)

Jocul acesta nu este despre cine recruteaza mai mult, ci despre o lupta pentru sate.
Lupta pentru sate nu este doar pentru interesele propii ale conducerii/ale unui cont din conducere, ci pentru binele tribului.
Binele tribului este cel mai important, cand joci pentru altii, esti mereu o marioneta.
Cand este mereu o marioneta, nu te impui niciodata, indiferent cate PP-uri bagi in cont.


ZigZag on fire!!!


Jocul duplicitar se plateste mereu, asa mai animam si noi putin forumul extern, ca prea v-ati "aliat " cu toata harta.
Stefane, te saluta Denis!
unde esti ??
ce mai faci cum stai ... inca sunt pe harta miai promis ca voi disparea mai numit cel mai mare tradator ofof eu o duc bine tu cum stai
ZigZan on fire!!!= zigzag pacpac pacat ca aveti niste jucatori cu care imi facea placere sa joc dar aroganta si mintea de copii care o au uni mau facut sa ma razgandesc iti doresc succes pe viitor dar te sfatuiesc sa nu mai fi in conducere nu ai talent pentru asa ceva

va salut respectu tuturor eu tradatoru
 
Sus