Zig vs HT

  • Autor subiect DeletedUser46447
  • Data de început

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: -aAa-, -aAa-., -aAa-1, -aAa-2, -aAa-4, -aAa-3
Parte 2:
Triburi: HT, HT-A, HT-B, HT-C, HT-D, HT-E, Black, Blackk, blackA

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,902
Tabăra 2: 1,856
Diferență: 46

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 40
Tabăra 2: 24
Diferență: 16

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,560,144
Tabăra 2: 4,287,742
Diferență: 1,272,402

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 192,391
Tabăra 2: 132,137
Diferență: 60,254

chart
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Pai nu stiu...cine are loc 1 ca jucator, trib, inamici invinsi si toate cele ?
Va readuc aminte de zecile de conturi blocate ? :))
Aducem la cunostinta lumii si faptul ca o ardeti cu scripturi ilegale ?
Ce dreaq ma...jucatorilor
 

DeletedUser48315

Voi nu ati avut banati? Sau te lasa memoria?
Parte 1:
Triburi: DK, -DK-, - DK -
Parte 2:
Triburi: -aAa-, -aAa-., -aAa-2, -aAa-1, -aAa-3

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 33
Tabăra 2: 22
Diferență: 11

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 3
Diferență: 6

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 134,837
Tabăra 2: 55,952
Diferență: 78,885

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 45,364
Tabăra 2: 18,371
Diferență: 26,993

chart
 
Scor reacție
0
http://prntscr.com/lybkbj


Tribul asta de duzina de care zici va cam pune capra cand e vorba sa se atace :D Pacat de cativa din aAa ca se injosesc cu caractere de-al de tine si puiu4. Dati circulare la intimidare , da' cand e vorba de harta stati la fel ca si o capra. Mai aveti deff? :D

Mi-ar fi rusine sa vorbesc despre duzina avand in vedere ca v-ati luat continentul pe recrutari. Cat de penibil sa fii Florine.
 
Scor reacție
0
Ai tupeu sa comentezi de rapoarte? 700 de grei si cand vine raportul ce s-a intamplat? Uite cum ai dovedit cat **** mananci :D


http://prntscr.com/lybm50

Ti-am mai spus acum cateva saptamani , invata-i pe ai tai sa joace si dupa uita-te in gradina noastra. Sau vrei sa-ti reamintesc fullurile de deff pierdute de rege in atac? Patetici.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
=))))))))
Singurei il injositi pe cavalerul vostru cand comparati situatiile :))))))))))
Ahahahhahahah
Doamneeeeeeee
Paaaaaaaa
Ne vedem cand va reveniti ca sunteti prea slabi la orice...la orice !
 

DeletedUser46566

big like :)))

P.S. Lasati-l sa vorbeasca singur, oricum e plecat cu sorcova... :))

Sarbatori Fericite!
 
Scor reacție
0
S-a vazut cine a fost DT fara noi pe continent, mai vorbim peste cateva luni cand cauti sa vinzi contul ;)

Initial mi-am propus sa nu mai postez pe extern, mai ales ca nu joc la ora actuala, dar cand va vad (te vad) asa nab parca nu ma pot abtine :)) Cum sa zici ca "s-a vazut cine a fost dete fara voi pe continent", dar pe ce lume ati fost pe acelasi continent? Eu zic sa ii pupi picioarele lui goly (valabil pt toti din echipa voastra de "monstri tribali" :p) ca fara tribul lui ati fi avut doar profiluri goale... Fenomenal cat de nerecunoscatori\aroganti ati ajuns, si asta o zic cu toate ca am fost si sunt anti goly...
 

DeletedUser47495

Initial mi-am propus sa nu mai postez pe extern, mai ales ca nu joc la ora actuala, dar cand va vad (te vad) asa nab parca nu ma pot abtine :)) Cum sa zici ca "s-a vazut cine a fost dete fara voi pe continent", dar pe ce lume ati fost pe acelasi continent? Eu zic sa ii pupi picioarele lui goly (valabil pt toti din echipa voastra de "monstri tribali" :p) ca fara tribul lui ati fi avut doar profiluri goale... Fenomenal cat de nerecunoscatori\aroganti ati ajuns, si asta o zic cu toate ca am fost si sunt anti goly...

Cred ca e prima data cand sunt de acord cu tine :rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser48315

Initial mi-am propus sa nu mai postez pe extern, mai ales ca nu joc la ora actuala, dar cand va vad (te vad) asa nab parca nu ma pot abtine :)) Cum sa zici ca "s-a vazut cine a fost dete fara voi pe continent", dar pe ce lume ati fost pe acelasi continent? Eu zic sa ii pupi picioarele lui goly (valabil pt toti din echipa voastra de "monstri tribali" :p) ca fara tribul lui ati fi avut doar profiluri goale... Fenomenal cat de nerecunoscatori\aroganti ati ajuns, si asta o zic cu toate ca am fost si sunt anti goly...
Pe 54 :)
 

DeletedUser24948

Tudorica, ai jucat in DK o singura data si ai stat mai mult in DT, e mai documentat punctul de vedere al lui Lucifer decat al tau :))))))
Dar da, DT si DK au castigat lumile alea impreuna si nu-i usor de tras o linie intre meritele fiecarui trib, din cele in discutie
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48261

E ok , tot .ro-ul stie cine-i Elite. "Nobilul" din Ferentari.

Daca te las la 10 seara in Ferentari pe strazi secundare cred ca nu-ti raman nici unghiile de la picioare intregi Muppetsule
Eu sunt eu...si sunt considerat asa de catre cine ? De catre echipe sau jucatori care nu au o treaba...stiu doar sa dezinformeze sau sa scoata in evidenta niste lucruri total deformate.
Nu stiu cati dintre voi cred ceea ce spun...sau poate cred :))) pentru ca la ce nivel scazut s-a ajuns in ultima vreme mi-e rusine de postarile voastre.

Si acum sa inchei...
Singurul lucru notabil pe ziua de astazi este altul...nicidecum organizatul HT :)
Cavalerul isi face bine jocul psihologic pentru ca inca o data repet...dk este mult mai slab ca Ht si depinde de alianta asta ca de nimic altceva.
Sa iesiti in continuare pe extern la nerealizarile voastre ca si acum va rog.
Unde e ala cu statisticile?
Cine a imblanzit lupii azi?
Cine are iarasi conturile blocate pentru nerespectarea regulilor de joc? Conturi importante ca si pana acum

Seara usoara la lansari dk...

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:
Sus