Zig vs HT

  • Autor subiect DeletedUser46447
  • Data de început

DeletedUser46447

Declaraţie:
Sa fie oficial, nu stati dupa perdea :)

Jocul acesta nu este despre cine recruteaza mai mult, ci despre o lupta pentru sate.
Lupta pentru sate nu este doar pentru interesele propii ale conducerii/ale unui cont din conducere, ci pentru binele tribului.
Binele tribului este cel mai important, cand joci pentru altii, esti mereu o marioneta.
Cand este mereu o marioneta, nu te impui niciodata, indiferent cate PP-uri bagi in cont.


ZigZag on fire!!!


Jocul duplicitar se plateste mereu, asa mai animam si noi putin forumul extern, ca prea v-ati "aliat " cu toata harta.
Stefane, te saluta Denis!
 

DeletedUser43824

Vreau sa-mi declar oficial respectul pentru tribul care, dupa parerea mea, a demonstrat ca merita mai mult decat momentan se pare ca are. :)
Un trib care, inca din prima faza a lumii, si fara starteri care sa il propulseze in top, s-a jucat "triburile" si a contribuit la dizolvarea tribului de pe locul 1 (Legend), fiind chiar cel care a impus declaratia de razboi.
A executat primul organizat al lumii l66, din care a luat 10 din 13 sate atacate cu nobili.
S-a dus impreuna cu academia in top 5 agresor, si a trecut peste pierderea jucatorilor care au cautat punctele si nu tribul.
In momentul de fata, isi pastreaza orgoliul in fata fostilor aliati care au recrutat fara nonsalanta de la inamic si declara razboi unui trib cu nr de sate duble.

Felicitari Zig!?!
Orice s-ar intampla pe viitor, l66 nu are cum sa te uite.


Succes tuturor!
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
1. aAa a avut meritul pentru degringolada din Legend
2. aAa au avut primul organizat in k54 pentru unificarea zonei dintre Patrykana si restul jucatorilor
3. Toate realizarile tuturor sunt egale cu 0 daca la final de lume nu este cine trebuie in tribul castigator. De lupte, de tradari, backstabburi, istoria lumii 66, putini o sa vorbeasca ce s-a intamplat...ramane la final doar ca cei mai buni, constanti si uniti castiga.
 
Scor reacție
0
Vreau sa-mi declar oficial respectul pentru tribul care, dupa parerea mea, a demonstrat ca merita mai mult decat momentan se pare ca are. :)
Un trib care, inca din prima faza a lumii, si fara starteri care sa il propulseze in top, s-a jucat "triburile" si a contribuit la dizolvarea tribului de pe locul 1 (Legend), fiind chiar cel care a impus declaratia de razboi.
A executat primul organizat al lumii l66, din care a luat 10 din 13 sate atacate cu nobili.
S-a dus impreuna cu academia in top 5 agresor, si a trecut peste pierderea jucatorilor care au cautat punctele si nu tribul.
In momentul de fata, isi pastreaza orgoliul in fata fostilor aliati care au recrutat fara nonsalanta de la inamic si declara razboi unui trib cu nr de sate duble.

Felicitari Zig!?!
Orice s-ar intampla pe viitor, l66 nu are cum sa te uite.


Succes tuturor!

Postul zilei =)). Chiar esti amuzant
 

DeletedUser43824

1. aAa a avut meritul pentru degringolada din Legend
2. aAa au avut primul organizat in k54 pentru unificarea zonei dintre Patrykana si restul jucatorilor
3. Toate realizarile tuturor sunt egale cu 0 daca la final de lume nu este cine trebuie in tribul castigator. De lupte, de tradari, backstabburi, istoria lumii 66, putini o sa vorbeasca ce s-a intamplat...ramane la final doar ca cei mai buni, constanti si uniti castiga.

Am spus ca zig a contribuit, nu ca a avut meritul :)
Daca am gresit cu primul organizat, atunci imi cer scuze.
La punctul 3 imi permit sa te contrazic, avand in vedere ca ce am spus a fost strict punctul meu de vedere.


Postul zilei =)). Chiar esti amuzant


Mai incearca-ma si ti promit ca o sa te surprind.
 

stou

member
Scor reacție
0
Da ma elite asa suntem noi mai impiedicati si amarati si vai de steaua noastra ,ar trebui in cazul asta sa fie harta foarte usoara pt voi, vb aia sunteti mai multi mai puternici ,hai spor la joc !
 
Scor reacție
0
S-a impiedicat DK la organizat. E parastas mare acolo...sa le fie tarana usoara :)))

Mi-ar fi rusine sa ma afirm pe extern in conditiile pierdeti 11 sate cu atacuri de la 30-40 de ore :)

Parte 1:
Triburi: DK, -DK-
Parte 2:
Triburi: -aAa-, -aAa-2

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 2
Diferență: 9

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 52,503
Tabăra 2: 6,679
Diferență: 45,824

chart
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Mi-ar fi rusine sa ma afirm pe extern in conditiile pierdeti 11 sate cu atacuri de la 30-40 de ore :)

Parte 1:
Triburi: DK, -DK-
Parte 2:
Triburi: -aAa-, -aAa-2

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 2
Diferență: 9

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 52,503
Tabăra 2: 6,679
Diferență: 45,824

chart


11 sate...2 zile diferite
95% din ofensiva voastra rupta...
noua sa ne fie rusine ?
ce ai ?
ai baut dupa bubyco ?
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Se anunta un razboi frumusel acolo, succes tuturor.

Chiar sunt curios cum o sa isi adapteze concucatorii strategia, tinand cont de conditia pentru victorie.
 
Sus