Zig vs HT

  • Autor subiect DeletedUser46447
  • Data de început

DeletedUser30241

Salut papusare,

Multumesc pentru aprecierea ta fata de mine si hefa, dar florin ( james ) si-a adus cu success aportul la bunul demers al tribului. Atat eu cat si ceilalti colegi ai mei putem confirma acest aspect.

ptrkn.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Referitor la postul tau...colegii imi spun sa te las sa postezi in continuare dar nu am sa fac asta.
Colegii care se afla in DK si au catigat ro52 cu mine stiu ce munca am depus acolo si nu poate nimeni contesta asta. Am avut cuvant fata de alianta, am avut cuvant fata de colegi, am stabilit impreuna anumite reguli inainte sa se fi incheiat lumea...s.a.m.d.
Tu nu ai o treaba cu nimic...tu esti un parvenit, un fel de om bun la toate care nu este luat in considerare ca fiind un jucator, un fel de a 5 a roata la o caruta. Tu-mi spui mie de ce parere au cei din echipa noastra de mine ? Pai eu dau tot pentru ei, si la fel fac pe orice lume unde joc si stie toata lumea asta. Eu nu vand conturi, nu cumpar conturi, nu vand sate, nu cumpar sate, nu am tradat niciodata...imi vad de treaba mea.
Ce exemple imi dai tu ? ro57 ? Sa va zica baietii rock ce a facut acolo. ro60 stie Green si nu reiau discutia. ro55 am ramas printre ultimii cu care incepusem sa jucam acolo...bineinteles ca nu ai cum sa joci daca nu ai cu cine, nu este o echipa cu macar 15-20 care intr-adevar joaca. ro56 nu am jucat...am facut pp.
Daca stau sa iti detaliez istoricul pe toate lumile unde am jucat si cu ce oameni buni si frumosi am jucat, cu ce conducatori buni ale echipelor si tot asa...pai iti crapa mintea ma muppetsule...tu nu ai habar cum o fi sa ajungi la 5000 sate, sau macar la 500...
Du-te frate si lasa-ma ca prefer sa vorbesc cu altcineva decat sa iti mai dau atentie tie vreodata.
Posteaza ce vrei, fa-ti showul Muppets :)) Am sa te ignor total pentru ca nu esti un partener de discutii care sa poata dezvolta ceva concret cu mine.
Succes !


=))))))))))))). Cand castigai tu lumi? 57 - 60 toate le-ai pierdut consecutiv de exemplu. + 55 ( pe 56 probabil ai facut doar pp-uri). Ce lumi ai castigat tu ma? 52? Si aia toata lumea care a jucat in Bratva stie cum s-a incheiat si asta nu o zic eu pentru ca nu eu am jucat , ci o zic fostii tai jucatori care nu mai joaca cu tine tocmai pentru ca ai dat dovada de cel mai infect caracter. =))))) Auzi , el joaca cu satele goale ca e spartan , pai normal ca joci ma cu satele goale ( o parte din ele) de unde deff sa va blindati toata granita la cum aveti pe sate cate 15-20k pe unele. Nu ti-ar fi rusine fata de Hefaistos sau de Patrykana care sunt cu peste jumatate de cont in granita si chiar pot afirma treaba asta?


BAAAAAAAAA cum sa ai ma asemenea vrajeli ma? Cum iti permiti ma sa spui asemenea prostii aici? Aia din tribul tau chiar te cred ma? =)))))) Aia creca te lauda "Da ma Florine , bine le-ai zis-o pe forum"

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48261

Daca esti atat de dedicat si de bun pe 61 ce ai pățit?:oops:

Pai ia intreaba tu pe mai marii din Gentle ce s-a intamplat acolo?
Daca alegeam sa joc cu Roma pe 61 eu si cu ai mei de pe acolo bateam RS si Gentle grav. Dar asa este cand oamenii isi dau in stamba si isi aduc aminte de pe alte lumi de conflicte si te dau afara.
Rs, Gentle...pot pune pariu cu oricine ca astea 2 echipe nu o sa mai castige nimic niciodata pentru ca sunt prea slabe pentru a se bate cu echipele de top. Plus de asta...si-au pierdut orice credibilitate prin actiunile ce le-au facut de-a lungul timpului pe diferite lumi cand au inselat.
 

Ariki

member
Scor reacție
0
Pai ia intreaba tu pe mai marii din Gentle ce s-a intamplat acolo?
Daca alegeam sa joc cu Roma pe 61 eu si cu ai mei de pe acolo bateam RS si Gentle grav. Dar asa este cand oamenii isi dau in stamba si isi aduc aminte de pe alte lumi de conflicte si te dau afara.
Rs, Gentle...pot pune pariu cu oricine ca astea 2 echipe nu o sa mai castige nimic niciodata pentru ca sunt prea slabe pentru a se bate cu echipele de top. Plus de asta...si-au pierdut orice credibilitate prin actiunile ce le-au facut de-a lungul timpului pe diferite lumi cand au inselat.
Tot cu povestile ai ramas? Ca ti-au furat contul si de triburile, de skype si de extern. Al naibii astia sunt mari hackeri. Atunci cand ai fost dat afara de ce nu au iesit astia ai tai sa se bata cu noi si sa mergeti toti in Roma?
Povestea ta cam ia laturi diferite de cand o tot povestesti.
 

DeletedUser48261

Tot cu povestile ai ramas? Ca ti-au furat contul si de triburile, de skype si de extern. Al naibii astia sunt mari hackeri. Atunci cand ai fost dat afara de ce nu au iesit astia ai tai sa se bata cu noi si sa mergeti toti in Roma?
Povestea ta cam ia laturi diferite de cand o tot povestesti.

Citeste ce am scris cateva posturi mai sus. Eu nu tradez niciodata. Am inceput cu Gentle...cu ei raman. Daca incepeam cu Roma asa cum am avut invitatie de la ei...cu ei ramaneam. Pe mine nu ma cheama Ariki sa joc dupa cum bate vantul.
 

Ariki

member
Scor reacție
0
Citeste ce am scris cateva posturi mai sus. Eu nu tradez niciodata. Am inceput cu Gentle...cu ei raman. Daca incepeam cu Roma asa cum am avut invitatie de la ei...cu ei ramaneam. Pe mine nu ma cheama Ariki sa joc dupa cum bate vantul.
Priveste TWstats inainte sa scrii aberatii ;)
 

DeletedUser48261

Nu am scris niciodata aberatii. Du-te tu si cauta pe twstats ce zic eu.
Muppets...ai 3...stai jos.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
In ciuda dialogurilor spumoase am sa va rog sa ramaneti la subiectul temei si sa lasati ce-a fost pe lumile anterioare in urma.
De asemenea, fara atacuri personale si/sau jigniri.
Multumesc!
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
În esență e un joc....câțiva își trăiesc viata în el și pe cea reala o pierd.... Chear dacă e război pe joc între noi.... Putem discuta civilizat. ..
 
Scor reacție
0
http://prntscr.com/mf5p6t


Elite , eu inteleg ca s-a lasat hefaistos si ca usor usor trebuie sa cedezi satele , dar in halul asta sa-ti bati joc de inventar? Ah , scuze , tu iti permiti ca doar esti de vita nobila.

Btw , nu mai da mesaje din sitter , daca tot esti tare-n gura pe extern , macar fii cu tupeu si acolo .. sau stai.. nu vrei sa se stranga print-urile in care sa-ti apara numele?
 
Ultima editare:

Best boboo

member
Scor reacție
0
http://prntscr.com/mf5p6t


Elite , eu inteleg ca s-a lasat hefaistos si ca usor usor trebuie sa cedezi satele , dar in halul asta sa-ti bati joc de inventar? Ah , scuze , tu iti permiti ca doar esti de vita nobila.

Btw , nu mai da mesaje din sitter , daca tot esti tare-n gura pe extern , macar fii cu tupeu si acolo .. sau stai.. nu vrei sa se stranga print-urile in care sa-ti apara numele?

Iar te cerți singur.... Norocul tău ca eu bag și p.......ii în seam
 

DeletedUser45883

buna buna ....da nu felicita nimeni pe marele trib AAA pt org de ieri?
 

DeletedUser49130

Pai ia intreaba tu pe mai marii din Gentle ce s-a intamplat acolo?
Daca alegeam sa joc cu Roma pe 61 eu si cu ai mei de pe acolo bateam RS si Gentle grav. Dar asa este cand oamenii isi dau in stamba si isi aduc aminte de pe alte lumi de conflicte si te dau afara.
Rs, Gentle...pot pune pariu cu oricine ca astea 2 echipe nu o sa mai castige nimic niciodata pentru ca sunt prea slabe pentru a se bate cu echipele de top. Plus de asta...si-au pierdut orice credibilitate prin actiunile ce le-au facut de-a lungul timpului pe diferite lumi cand au inselat.


Barbar cu nick, depozit premium ce esti. Vorbeste in numele tau de sarlatan ca voiai sa convingi conducerea gentle sa intoarca armele impotriva RS.
Macar taci si inghite altfel dai pe afara si te murdaresti pe botic din nou!
Nu arunca cu gunoi intr-un trib daca nici macar nu ai jucat in el si nu vei juca in viata te asigur eu ;).
P.S. De lumea 55 ce mai zici :)))))?
 
Sus