Zig vs HT

  • Autor subiect DeletedUser46447
  • Data de început

DeletedUser49130

Nu am scris niciodata aberatii. Du-te tu si cauta pe twstats ce zic eu.
Muppets...ai 3...stai jos.

Esti atat de penibil incat pe lumea 55 dadeai circulare intr-una la toti la cum te simteai tu tradat. Ba pe tine toti te-au lucrat si te-au facut :)) NU TE RESPECTA nimeni! Toti voiau sa te vada scos de pe harta!
 

DeletedUser49130

Citeste ce am scris cateva posturi mai sus. Eu nu tradez niciodata. Am inceput cu Gentle...cu ei raman. Daca incepeam cu Roma asa cum am avut invitatie de la ei...cu ei ramaneam. Pe mine nu ma cheama Ariki sa joc dupa cum bate vantul.

Da tu nu tradezi, strici diplomatii da-ti un os la baiatul ca il roade stomacul la cel ce da tepe cu 200 si 300 de pp la jucatori. Dupa zice ca face cheta sa ridice ziduri ca saracu era bombardat din toate partile si de... trebuia bagat in zid. Ma omule Rockerfeller te dispretuieste, ursmircea la fel, Samy si multi, dar multi alti.
 

DeletedUser45883

Vreau sa felicit tribul DK si HT pentru frumosul organizat avut astazi....rautaciosii sa se abtina si sa-si vada de satele lor si de micile steaguri ce le au......felicitari marilor jucatori din tabara adversa ca si-au activat bonusuri pentru niste fake-uri....Bafta ....
Rabdare Rezolvam!
 
Ultima editare de un moderator:

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Hai nu mai spune , papusarule așa sunt eu slab pe joc tare pe extern, când pot sa intru pe joc? Îmi dai voie sau mai urmează vreun organizat că sa știu când dau ștergere de cont
Eu nu sunt sac de box mă eu sunt ring de box,nu sunt leuștean că tine
 
Scor reacție
0
E ok , aAa-ul fata de voi au incasat full-uri bine de tot si se vede cum i-am urcat la aparatori ca le-am dat de s-au cocotat pe locul 1 ca deff.

http://prntscr.com/mjm293

Cred ca se vede destul de bine , asta avand in vedere si cate fulluri se intorc acasa . :D

Tu in schimb , amice , la al3lea organizat ai lasat contul in sitter si spui ca nu mai joci de 3 luni :)
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Despre ce vorbești tu acolo nu știu :))))
Mă ofer sati las Siter sa te convingi că nu am avut Siter anul acesta, și dacă nu am avut dai ștergere cont ok? Facem așa? Sau vorbești doar sa te afli i seama că sa dai bine pe aici,
Ia zi? Eu in schimb la al 3 organizat sunt inca in picioare și bine sănătos , vrei să-ți trag o linie sa vezi cate sate am pierdut în 3 organizate? 1 singur,
Alta data nu mai fa pe interesantul și minții jucajucatorii pe aici cu bălării de-astea cu siteri , fac și print sati demonstrez că , cuvântul tău e zero, minți cu nerușinare sa sa daii bine
 
Scor reacție
0
Nu am de ce sa mint ca se vede si pe harta si la inamici si pe twstats. Azi intr-adevar esti doar cu un sat pe minus , dar esti doar la primul organizat pe tine :D . Nu am spus ca ai lasat , dar la al3lea organizat pe tine lasi sitter.. asta e primul , mai este , dar e ok. Fugi in colt si plangi cu Florinel
 
Sus