Ziua cand SFS a fost istorie

  • Autor subiect DeletedUser4360
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4360

Da prieteni a venit si acea zi, ziua in care mareata familie SFS s-a rupt. Ziua in care au inceput sa se atace intre ei . 22 august 2011 e ultima zi pentru aceasta alianta. Odihneasca-se in pace si sa se uite in negura timpurilor aceasta adunatura de tradatori.

A venit ziua cand DACII cei nesatuli de innobilari interne mai ales din randul fostilor crazy au decis sa isi arate fata si sa declare razboi jucatorilor crazy care nu au venit la ei in trib , sau au plecat pentru ca erau cat pe ce sa fie linsati si cu greu au reusit sa isi scape macar o parte din sate de mana celor mai mari innobilatori interni de pe 9.

lordul Gandalf astăzi la ora 11:17
In acest moment am 500 de atacuri de la [ally]Crazy[/ally] mai precis de la [player]A.O.D.[/player] si [player]turry[/player].
Din acest moment aliata a cazut de aceea pregatiti-va de razboi in k31 si incepeti sa spionati satele celor din zona aceea iar daca gasiti sate slab aparate sau goale trimiteti dupa caz curatari si nobilii.

Va doresc bafta si o zi buna!

Se pare ca maretul gandalfian nu e capabil sa ia nici macar 1 sat, sa nu mai vorbesc de bravii lui osteni :))

Diplomatie dacii

Aliaţi
~OCT~
THOR
AT
U.N.
TH
T.K.L.
Ialone
Pact de neatacare (PNA)
W.L.
Duşmani
SPAM!
~RDT~
~Rai~
Crazy
CRZ-a

What?!
SPAMI
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8140

Inca fac parte din SFS...toti, cred au trecut la chestii sado-maso...nu se rup, se "lovesc" ;)) cu ocazia aceasta doresc sa le fac un mic cadou

images


distractie placuta in familie :) iubiti-va unii pe altii (pe la spate)
 

DeletedUser28967

Aliante care se destrama,jucatori care dau stergere jucatori sado maso-tizati oare ce mai urmeaza?lumea asta se duce de rapa....
 

DeletedUser8140

Daca-s nabi si put :) nici bac-ul nu-l iau la ce tentative de poezii fac, o rima ceva nu stiu :) nici la joc, nici la scoala, unde se stiu? pe centura e raspunsul :) nu-i asa all g? mlogos? vo dati amandoi ca surzii-n clopot si scrieti rime? sa va stergeti la gura si la ochi dupa ce terminati ca sa vedeti bine cum va fac frati!
 

DeletedUser

Daca-s nabi si put :) nici bac-ul nu-l iau la ce tentative de poezii fac, o rima ceva nu stiu :) nici la joc, nici la scoala, unde se stiu? pe centura e raspunsul :) nu-i asa all g? mlogos? vo dati amandoi ca surzii-n clopot si scrieti rime? sa va stergeti la gura si la ochi dupa ce terminati ca sa vedeti bine cum va fac frati!


Ce va place sa va aruncati ochii pe acel forum si sa vedeti tot ce se scrie!
Inseamna ca acel forum prezinta un mare interes:)))))
 

DeletedUser8140

Mai dam o geana sa vedem daca ati mai evoluat din stadiul d primate. ne luam si noi d voi dupaia voi veniti cu mesaje sa va respectam, sa va tratam ca fiinte, apoi va dati delete d ciuda. voi sunteti creatia noastra, voi aveti un scop, acela d a va face d ras ca trib, jucator, persoana.
ramaneti cu pace si faceti rime.
poate organizam TRIBURILE GOT TALENT, si va premiem cu un tichet de masa.
 

DeletedUser

Zoo sfs-ul asta, sunteti la margine de la bun inceput, pazea ca va rup!
 

DeletedUser28967

Sooo pe iei,aratale cinei sefu la margine:)) nu m-am putut abtine...:)))
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus